Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Кам`янка
Олександрівка - Кам`янка
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 01:20
Літо 2006 було чи не найвеселіше за останні роки. Саме цього літа вирішивши якось урізноманітнити свій відпочинок я зі своїм однокласником Коломійченком Ігорем, купили собі по велику. Було вирішено вибрати чудовий сонячний день і влаштувати собі таку маленьку подорож по найближчим населеним пунктам.

Ось і настав цей день - 15 липня 2006 року. Сонце вже жевріє за горизонтом, повітря свіже, небо чисте, пташки співають свої ранкові пісні, бажаючи одна одній доброго ранку. Так, деньок і справді починався добре. Чудовий, навіть трішки особливий ранок, який обіцяв веселу подорож.

Спакував в рюкзак декілька бутербродів, повісив на шию mp3-плеєр, накинув спортивку і рівно в 6:00 ранку вийшов з будинку. Біля під’їзду мене вже чекав Ігор на велику. Забравши свого «залізного коня» з гаражу, ми вирушили в подорож.

Кайф! Сонце вже виглянуло із-за горизонту, висунувши свої перші промені почало шарити ними по землі. Ми їдемо по дорозі в сторону Косарів, в навушниках звучить «Океан Ельзи», легені наповнені свіжим повітрям, ноги постійно крутять педалі і здається що так можна їхати вічність. Емоції і відчуття які переживаєш в ці моменти важко передати, треба лише спробувати! Це дійсно кайф!

А ось і перший привалочний пункт під назвою «Косарі». На годиннику 6:48. На камеру мобільного телефону фіксуємо себе напроти дорожнього знаку.

Привал вирішено було зробити біля Косарського ставка. Як же там класно в цей час. Тихо, вода вкрита ніжним туманом (шкода що на фото цього не видно). Сонце піднімалося все вище і гріло ще дужче, і ми з Ігорем вирішили прийняти ранкову ванну. Кайф! Вода в річці тепла та м’яка, ніхто не кричить та не хлюпається біля тебе, як це буває на цьому ставку після 17:00 коли сюди збігаються відпочивальники.

Прийнявши ранкову ванну та трішки обсохнувши вирушили далі. До Кам’янки їхали довше. Велики у нас нові, спортивні сідла розраховані невідомо для кого чи для чого почали натирати наші «задні місця». Тому сідла ми обмотали своїми спортивками, стало трохи краще. І ось, нарешті, в 8:45 ми дісталися до дорожнього знаку з написом «Кам’янка» і зафіксували цей момент. Далі до міста вже лишилося трошки.

В’їхавши в місто, зупинилися біля якогось магазину. В цілях поповнення сил затрачених на дорогу було вирішено випити по бутилочці пива «Оболонь» :). Відновивши сили, поїхали кататися по місту. Фоткали все що бачили. А бачили ми ось що:

1. Якусь капличку. Що це і як вона називається я не знаю. Якщо хтось знає буду радий почути.

2. Стадіон.

3. З'їхавши по ступенькам, поїхали далі в парк. В парку ж відразу надибали пам’ятник архітектури. Недалечко від цього пам’ятника лежить камінюка на якій приліплено меморіальну дошку.

4. Потім піднялися по схилу і потрапили в парк. В цьому парку знайшли декілька пам’ятників і ось таку стіну.

Покатавшись і трошки відпочивши, в 10:00 виїхали в зворотній путь. Але додому поверталися іншою дорогою. Взяли курс на с. Юрчику.

А ось власне і дорожній знак при в’їзді на територію с. Юрчихи. Неподалік від цього знаку ми зробили привал і доїли свої бутерброди.

Далі закінчився асфальт і почалися поля. Сонце вже висіло досить високо в небі, нагрівало землю і безжалісно смажило наші тіла. Втома давалася в знаки, ноги запаралися в красовках, сидіти на велику було вже складно, дуже боліли сідниці (після подорожі вони боліли ще з тиждень ).

Хвилин через 40 ми вже були в Ігоря дома. Пили воду, вмивалися та продивлялися фотографії своєї подорожі.

Подорож наша закінчилася близько 12:00. Всього вона зайняла близько 6 годин. Проте я ані трошки не жалкую. Залишилося багато приємних (сідла без матюків не згадуються) вражень та спогадів. Це дійсно в кайф! Хочеться поїхати ще, і хочеться поїхати ще далі  !
Додатки: 1089237.jpg (22.2 Kb) · 9509648.jpg (13.3 Kb) · 5996825.jpg (31.9 Kb) · 6228687.jpg (32.8 Kb) · 0910880.jpg (30.1 Kb) · 3912777.jpg (23.9 Kb) · 8771260.jpg (36.1 Kb) · 2913689.jpg (42.2 Kb) · 4008902.jpg (15.9 Kb) · 4365075.jpg (37.7 Kb)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 18:37
Вiдмiнно Антон! А якби були велiки ХВЗ, то ми б прочитали й про Смiлу!? Я пацаном не раз "подорожував" вашим маршрутом.
А в Кам янку варто поiхати просто на день - побувати в парку, музею О.С.Пушкiна, П.I.Чайковського. До речi, саме в Кам янцi вiдбувались (i знiмались ) важливi епiзоди фiльму "Звезда пленительного счастья" - про жiнок декабристiв. А який Тясмин в Кам янцi - це не наш струмок!

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 20:57
grantand,
той будиночок, що ти назвав "капличкою", насправді має іншу назву - "зелений млинок". саме тут збиралися декабристи. від млинка був розташований підземних хід до гроту(зобреженому на твоєму фото). раджу ще відвідати музеї, там докладніше дізнаєшся цікаві факти з історії міста).
..взагалі, в Кам'янці багато цікавих історичних пам'яток, на які варто звернути увагу

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 4 | 23:32
Так от у тому млинку збирались декабристи, про щось розмовляли, щось планували. А "мiсцевий" мельник - все те тайком записував. Потiм усiх i "здав", бо то був таємний агент 3-го вiддiлення з Петербурга, для чого його й прислали. Це правда - в музею узнаєте детальнiше.

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 5 | 16:36
Леонiд,
цікава інформація, навіть й не чула про таке, хоча й багато знаю з історії міста..дякую))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 12:06
Minerva, приїду в літню відпустку то обов'язково відвідаю Кам'янку і заїду до Вас в гості. P.S: твій браток Сашко

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 7 | 13:38
До мене їхати далеченько, але буду радий бачити! Бо моє мiсто має вже 625 рокiв! Це Тiхвiн, Ленiнградськоi областi
А в Тiхвiнi "живе" родич Сашка - потiм з ним познайомлю.
Додатки: 5795995.jpg (146.4 Kb)


Повідомлення відредагував Леонiд - Субота, 08.03.2008, 13:41

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 8 | 14:25
Леонiд,
ого! яка краса! вражаюче...але (вибачте за грубість), що ви робите в Україні?
Boriska,
а я знала що це ти) кам'янку справді варто відвідати, особливо влітку. у нас дуже гарно і майже чистенько))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 06:35
а я теж була в Кам'янці...та в Кам'янському державному літературно-меморіальному музеї О.С.Пушкіна та П.І.Чайковського побувала...мені сподобалося!і всім раджу відвідати)))

на фото: пістолі для дуелі - саме з таких було вбито Пушкіна

Додатки: 8032034.jpg (58.8 Kb)
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 06:44
---
Додатки: 8499746.jpg (72.8 Kb)
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 06:47
---
Додатки: 6778620.jpg (122.6 Kb)
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 12 | 17:07
Олю! (Minerva) На пряме питання - пряма вiдповiдь: В iнтернетУкраiнi я роблю те ж що й усi. Спiлкуюсь, шукаю та дiлюсь своєю iнформацiею. Правда не люблю грубощi, обмеженiсть декого(жаль iх!) А ще є й iншi цiкавi сайти й заняття - був би час! sad
Давайте й далi дiлитись "спогадами" про своi подорожi, пригоди, цiкавi подii.


Повідомлення відредагував Леонiд - Понеділок, 10.03.2008, 17:12

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 13 | 17:14
Тоді виникає ще одне питання- як часто Ви, Леоніде, буваєте в Україні в реалі, і коли були останній раз?

Єдина й неповторна
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 14 | 17:54
Не частiше одного разу на рiк, в вереснi 2007го. По фоткам видно. Далi не загадую

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 15 | 17:57
Ystina, Леонiд, здається мені що ваша розмова починає виходити за рамки теми, пропоную вам поспілкуватися в інших місцях...наприклад в аські чи в чаті.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 16 | 17:46
Minerva, незнаю чи чистенько у вас там чи ні але Кам'янку влітку обов'зково відвідаю. Ти сестрички головне жди і я обов'зково приїду до Вас.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 17 | 18:33
я чула, що в Кам'янці гарно, тепер при гарній погоді і вільному часі обов'язково відвідаю визначні місця!

Єдина й неповторна
Zergus
Новачок
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 10:02
!!!Міні-подорож до Кам"янки!!! Супер, мі тож раньше такие путишествия устраивали..... Это было КРУТО!!! Вот теперь думаю мож и мне молодость вспомнить :))

© Кто смотрел в небо сквозь стропы, не будет смотреть на жизнь сквозь пальцы...
© Состоятельные люди никогда не будут экономить, они просто своруют побольше...
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 19 | 11:12
Boriska,
аякже, приїжай! biggrin
Ystina, якщо потрібен буде екскурсовод- звертайся до мене) дуже буду рада

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 08:22
Когда жил в александровке, часто ездил на Ставок в Косари купаться , а потом к товарищу в Камянку, но я на мотыке smile

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 21 | 10:53
А мы с друзьями часто ездили в Каменку на дискотеку в "Сайгон". Слышал что он сейчас уже не работает?! а жаль... sad

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 22 | 21:49
ДА! В сайгон часто ездили, говорят там росторгуев даже выступал, но мы тогда недоехали sad товарищь на пол-дороги поламался

Ride-to-live
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 23 | 21:06
Сайгон - Колиба - цікави місця в місті Кам"янка - де збирається вся молодь)))))) Кам"янка мале містечко - але цікаве своєю ландшафтністю!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 24 | 18:43
MC_Serega, зараз сайгон втратив свою популярність, його витіснили конкуренти..якшо хочеш реально приемно відпочить то краще відвідать "кобилу, тобіш колибу"(гарний інтерьер, відносно дешеві ціни і великий вибір меню) або "за склом"(теж класний інтерьер, велике приміщення, проте дорогувато)

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 25 | 16:54
Minerva, эммм, был я в "Колыбе" с рабочим визитом... впринципе не плохо, отдохнуть можно))

KEEP IT REAL
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Кам`янка
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: