Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Музика » Яку музику ви слухаєте?
Яку музику ви слухаєте?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 09:44
Привіт народ! Яку музику ви слухаете??

Наприклад я слухаю багато чого, в залежності від настрою, але частіше всього це: Океан Ельзи, БИ2, Radіohead, Сплин, Смыслоые галюцинации, Евгений Гришковец, 7Б, Lama, Estetic Education, EvaneScence та інше.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 51 | 17:58
гг)) ну хай гонять))), але всеодно, мабуть краще було б, якщо б вони цим трохи серйозніше зайнялись, наче дані в них непогані, от тількимабуть трошки лінуються, їм би попрацвати-не гірше Ресурса були б;)
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 52 | 18:06
Гугля, це не э основною задачою...це розвага )) А розвага це заннятя у выльний час...для задоволення )



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 53 | 18:06
Quote (Гугля)
не гірше Ресурса були б

Звичайно шо не гірше, були б, навіть, набагато краще... Просто я знаю на чому пишеться Ресурс і на чому пишеться Діффіцит... Була б в нас така апаратура як в Ресурсів, то ми могли б зробити краще ніж вони... wink

Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 54 | 18:07
В мене всі пісні є,кому цікаво можу на мило кинути.Тільки не багато,тому що,я колись з ними читав реп,тому маю невеликі авторські права,і можу трішки розповсюдити.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 55 | 18:12
Ну, незнаю...Певно у них просто немає бажання зайнятися цим серйозніше...Якби було бажання, були б і гроші, і обладнання...
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 56 | 18:14
Glead, можна мені парочку, тих, де ти з ними читаєш, і які не виставлялися на форумі...
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 57 | 18:15
Ru, так, тут правий на всі 100% !



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 58 | 18:26
Гугля.Добре,тільки пізніше,тому що я зараз з телефона сиджу,на компе дивлюся фільм тому зараз не можу,пізніше.Добре?

I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 59 | 18:28
Добре happy
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 60 | 18:59
Quote (Гугля)
Якби було бажання, були б і гроші, і обладнання...

Взагалі-то, на скільки я знаю, в Ресурсів є невеличкий спонсор, тож із грошима на обладнання в них не так туго, як у нас cry ... Бажання є і в тих і в інших, але можливості... sad і все із-за якогось обладнання, на яке не вистачає коштів...

Добавлено (02.02.2008, 19:59)
---------------------------------------------
grantand, ага! Ми ж теж не пальцем роблені... crazy


Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 61 | 19:27
ТРреба б і Дифіциту такого собі знайти...Ато скучають хлопці)) wink
Хоча за них я нічого вирішувати не можу) smile
Kyzcka
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 62 | 13:35
hands hands hands hands hands hands hands hands hands hands

Добавлено (03.02.2008, 14:35)
---------------------------------------------

Quote (Kyzcka)

А мені останнім часом Massari подобається, в нього голос дитячий, а сам такий мужицяра.
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 63 | 15:27
rus-lan
Новачок
Повідомлень: 24
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 64 | 00:55
Хто підскаже сайтік де можна качнуть прогу, шоб мінусовки чудитьє

................................
...............................
...............................
grus
Новачок
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 65 | 12:39
драм і тільки драм
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 66 | 11:41
Quote (rus-lan)
прогу, шоб мінусовки чудить

Ти хочеш вирізать вокал із трека чи самому мінуса чудить???
Якщо вирізати вокал то скажу що такої проги не існує, тому-що жодна вирізалка вокалу не дасть тобі якісного інструменталу... Разом із вокалом може зрізатись бас... і ще багато різних гармоніків без яких мінус кАково звучить... Сам колись таку шукав і мені порадили або самому робити мінуса (чим я й займаюсь) або звонити до студій в яких писались потрібні інструментали і клянчити в них його для запису, ну звісно на халяву ніхто тобі його не дасть... Є одна прога яка вирізує вокал, досить не погано, але не із усих треків, а тільки з тих де вокал лежить посередині...нажаль у мене її немає, а зветься вона щось потипу Yogen Vocal Remover. Успіхів у вирізуванні... biggrin


Повідомлення відредагував Ru - Неділя, 10.02.2008, 11:42

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 67 | 07:54
В залежності від настрою я слухаю різну музику. Та вже майже чотири роки в музичну добірку входить музика Linkin Park (MP3, кліпи). Крім всього цього я слухаю: Кино, Алиса, КИШ, Звуки МУ, Tokio Hotel, Eminem, 50-Cent, Сектор Газа. Крім цеї музики полюбляю клубну(Dj Demon, DJ Mays, DJ Anna Lee & Dj Chief MC, dj Binokl, dj LXS, DJ QUICKSILVER, DJ Tomcraft) та шансон (особливо Михаила Круга). Багатьох з названих мною виконавців та груп маю тексти пісень, фото, історію створення.
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 68 | 09:34
Побєда, оце в тебе список... Ти справжній меломан...

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 69 | 12:16
Групи такі як Ресурс та Дефицит я також знаю! Скажіть, а хто з вас знає групу Олександрівки (вибачте я забула як вона правильно пишеться англайською) Ілейт. У мене прохання, якщо у когось є їх пісні перекиньте БУДЬ-ЛАСКА. Я особисто була знайома з гитаристом та барабанщиком. Але нажаль група розпалася і звязок з ними я втратила.

Добавлено (11.02.2008, 13:16)
---------------------------------------------
Ru це ще не ввесесь список! До навчання в Кіровограді я слухала попсу, а коли потрапила в Кіровоград в моєму списку музики зявилися групи, які раніше я навіть не знала. Групи Кино, Алиса, Звуки Му, Ария, Зоопарк я почала слухати разом з одногрупникок, який входив до неформалів. Але я не жалкую, мені ця музика довподоби.

Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 70 | 21:29
Quote (Побєда)
Ілейт

У мене був диск, я його дівчині подарував... Мож нашкрибу пісень, то закину десь у нет...але обіцяти небуду...

Quote (Побєда)
Звуки Му, Зоопарк

і я такого не чув, аж цікаво стало шо то таке.

ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 71 | 21:49
Linkin Park, Rammstein, апокалиптика, Drum`n`bass, 7Б, E42, Fleur, БИ-2, Крихітка Цахес, Дельфин, ANATHEMA, Depeche Mode, SOAD, Godsmack, Static-X, Radiohead, Gorilaz.... а якщо коротко, то майже все, окрім шансону та попси smile
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 72 | 22:05
Вау! Еще любители рока появляются! Круто !!!!! happy
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 73 | 07:50
TheShadoW, я люблю не тільки Rok, Alternative Rock Hard Rock & Metal, Alternative Metal, АС&DC...

Добавлено (12.02.2008, 08:50)
---------------------------------------------
Ru, я буду тільки вдячна тобі!

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 74 | 17:41
чесно кажучи, мені важко зрозуміти тих людей, котрі на дане питання відповідають примітивно-типово на кшталт: "слухаю всьо під настроєніє". якийсь вінегрет виходить) ІМНО... улюблений напрямок в музиці має бути один, чи то рок, реп, попса і т.д.. тоді вже й можна буде говорити про те, що ви є справжнім знавцем і цінителем музики smile
....а ще прикольно виходить, коли музику починають слухати не виходячи з особистих смаків чи переконань, а як данину моді..

Добавлено (20.02.2008, 18:41)
---------------------------------------------
мені дуже подобається Lacrimosa, Nightwish, 69eyes, Nirvana, Marilyn Manson. Death Can Dance, Theatre Of Tragedy, Static X, Nine Inch Nails, Hole, Deftones, SEX PISTOLS, Korn та інші. ГрОб, наутілуси, КИНО, Агата Кристи, Чайф, Дягилева, Крематорий, Мельница, Театр, ДДТ ..
biggrin


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 75 | 17:42
Minerva, не згоден. По-перше дійсно сам слухаю різну музику, напрямок звісно є, але чітко не виражається. тобто я не можу слухати постійно музику в одному і тому ж стилі. Хочу слухаю рок, хочу реп, хочу взагалі музику з бременських музикантів і так далі.

По-друге я не справжній знавець музики і ніколи не хотів ним бути і зараз не хочу, мені абсолютно всеодно як називаються групи які я слухаю, всеодно як називається той стиль який я слухаю і байдуже на якій мові вони співають свої пісні, головне що це мені подобається, мені подобаються ці набори звуків і байдуже як це все називається.

Що стосується моди то тут ти права є і такі екземпляри, скажу лиш за себе, мене в загалі в житті НАЙМЕНШЕ цікавлять три речі: нічні клуби, травка (ненавиджу в принципі) і мода.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Музика » Яку музику ви слухаєте?
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: