Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Музика » Как вы относитесь к современной попсе? (ла-ла-фа))))
Как вы относитесь к современной попсе?
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 1 | 23:26
"чем выше любовь, тем ниже поцелуи..", "то ли это ветерок мои губы колышет...", "клевый вечер- делать неча...", "низ живота наполняет любовью..." и т.д. ??? wacko wacko wacko

KEEP IT REAL
Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 2 | 00:21
Это просто невыносимо, тупо бред....извините конечно, кому нравится такая музыка...но тексты ужасно безсмысленные и я вобще такое слушать не могу, очень редко можно увидеть нормальную песню.....это мое мнение, еще раз сори!!! dry

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 3 | 07:32
Vovik, согласна.
Как говорится, тексты песни не имеют значения, нет логики, это как ..."сірко собака, мій пес"...

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 08:51
попса це скоріш масова культура, тобто така, де особливо над змістом пісень задумуватися не треба, головне ритм(туц-туц) і можливість легкого запамятовування, щоб можна було відтворити на дІскАТЄці при нетверезому стані і відсутності власного голосу і слуху biggrin
ІМНО:..попса- "музыка одного дня, что засветится лишь раз но погаснет навсегда"..сьогодні дєвочки-тінейджери пісяють кипятком на Жукова із Рукі ВВерх, а через пару років вже немолодий "юнак" відійде в забуття, бо співати про 18-літніх дівчат уже не буде "в тему"..та і про зміст взагалі мовчу, бе присутній тупий набір слів і яка-небуть римма..попса одним словом, biggrin Взагалі вважаю шо яка б музика і тексти пісень не були вони повинні нести в собі певний зміст і логічність, оригінальність, яка не залежить від віку виконавця, тобто і через десять років ця пісня не втратить свого "змісту". а ще головне-талант! бо зараз попсестрада перенасичена татусевими доцями і дедушкиними коханками..ну і мальчиками бабусь

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 13:06
Попсу слухаю рідко...дуже рідко. Що стосується текстів пісень, то якщо ви не помітили найбільше сенсу в РЕПі, всі інші пісні рок це чи попса майже без сенсу. Але і любимо ми попсу не за зміст пісень, а за окремі фрази які є в цих піснях, такі прості і влучні фрази які запам'ятовуються. Нажаль прикладу привести не можу, але вони такі є.

Quote (Minerva)
попса- "музыка одного дня, что засветится лишь раз но погаснет навсегда"..сьогодні дєвочки-тінейджери пісяють кипятком на Жукова із Рукі ВВерх, а через пару років вже немолодий "юнак" відійде в забуття, бо співати про 18-літніх дівчат уже не буде "в тему"..

не згоден. Жуков вже співає близько 10 років, а його пісні й досі слухають. Його тінейджерський формат досить популярний, і я думаю що він ще протяне років 5-6, і звісно такому формату вже буде пора йти на пенсію. Тобто він вичерпає себе на всі сто відсотків. І можливо нові пісні престануть писатися, але старі ще продовжуватимуть слухати.

А взагалі від попси тошнить, саме від коммерційної. Від такої попси яка генерується на Караоке, а потім із гімна хочуть виліпити кулю. Перевагу віддаю самостворенним группам, типу Бі2, 7Б, Океан Ельзи і т.д. оскільки вони люблять те що роблять і добре в цьому розуміються.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 6 | 14:25
Quote (grantand)
Що стосується текстів пісень, то якщо ви не помітили найбільше сенсу в РЕПі, всі інші пісні рок це чи попса майже без сенсу.

Полностью согласен! Почему в рэпе больше сенса нежели в попсе?- за попсу я хз, а вот в рэпе действительно описывается наш смысл жизни! (я так считаю) happy

KEEP IT REAL
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 21:52
Quote (grantand)
Що стосується текстів пісень, то якщо ви не помітили найбільше сенсу в РЕПі, всі інші пісні рок це чи попса майже без сенсу.

який би не був стиль музики - в ньому все одно знайдуться пісні які не варті уваги та неповторні "шедеври"..тому так категорично казати не доречно..я,наприклад,надаю перевагу пісням з глибоким змістом і якісному музичному супроводі..це все я знайшла в рок-музиці(оскільки добре в ній розбираюся і "перебирала" і "сортувала" дійсно хіти)...а от з репом також сотні разів стикалася,але особливого змісту, де була б присутня хоч елементарна цензура не знаходила..
думаю що є сотні пісень незмістовних різних напрямків, але всі рекорди побила попса..
Quote (grantand)
Жуков вже співає близько 10 років, а його пісні й досі слухають. Його тінейджерський формат досить популярний, і я думаю що він ще протяне років 5-6,
згодна з тим, що його ще слухатимуть багато років малолітні дівчатка..але трохи смішно виглядає "пацаватий" повненький 30+ молодий чоловік в тінейджерському образі,який пригаючи по сцені співае"ля-ля-ля"..

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 8 | 11:30
Quote (Minerva)
який би не був стиль музики - в ньому все одно знайдуться пісні які не варті уваги та неповторні "шедеври"..тому так категорично казати не доречно..я,наприклад,надаю перевагу пісням з глибоким змістом і якісному музичному супроводі..це все я знайшла в рок-музиці(оскільки добре в ній розбираюся і "перебирала" і "сортувала" дійсно хіти)...

Ну вот.... а я например этот "глибокий змист" нашёл в рэп-музыке (так как нормально в ней разбираюсь)! Как говорится - каждому своё!!!!

KEEP IT REAL
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 9 | 13:19
Quote (Minerva)
я,наприклад,надаю перевагу пісням з глибоким змістом і якісному музичному супроводі..це все я знайшла в рок-музиці(оскільки добре в ній розбираюся і "перебирала" і "сортувала" дійсно хіти)

хорошо, можешь привести здесь несколько текстов рок-песен со смыслом? Тоесть чтобы там было не несколько удачных фраз, а чтобы весь текст был наполнен смыслом?




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Dead_Moroz
Читач
Повідомлень: 13
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 10 | 14:10
Ozzy Osbourne

I just want you

There are no unlockable doors

There are no unwinnable wars

There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs

There are no unbeatable odds

There are no believable gods
There are no unnameable names
Shall I say it again, yeah

There are no impossible dreams
There are no invisible seams
Each night when the day is through
I don't ask much

I just want you

There are no uncriminal crimes
There are no unrhymable rhymes

There are no identical twins or
forgivable sins

There are no incurable ills
There are no unkillable thrills

One thing and you know it's true,
I don't ask much

I just want you

I'm sick and tired of bein' sick and tired
I used to go to bed so high and wired, yeah
I think I'll buy myself some plastic water
I guess I should have married Lennon's
daughter,

There are no unachievable goals
There are no unsaveable souls

No legitimate kings or queens,
Do you know what I mean? Yeah

There are no indisputable truths
And there ain't no fountain of youth

Each night when the day is through,
I don't ask much

I just want you

Мне просто нужна ты

Не бывает дверей, которых нельзя было
бы открыть.
Не бывает войн, которых нельзя было бы
выиграть.
Не бывает непоправимых ошибок
И песен, которых нельзя было бы спеть.

Не бывает трюков, которых нельзя было
бы превзойти.
Нет богов, в которых стоило бы верить.
Нет имён, которые запрещено произносить.
Повторить это ещё раз?

Не бывает нереальных мечтаний.
Не бывает скрытых швов.
Каждый вечер, с уходом дня,
Я не прошу многого -

Мне просто нужна ты.

Не бывает невинных преступлений.
Нет строк, которые нельзя было бы
срифмовать.
Нет на свете двух одинаковых близнецов
или грехов, которые можно было бы
простить.

Нет неизлечимых болезней.
Нет страхов, с которыми нельзя было бы
справиться.
Есть только одно -
То, что я хочу каждый день -

Мне просто нужна ты.

Я дико устал быть дико уставшим.
Я засыпаю весь на взводе.
Надо бы купить себе воды в бутылке…
Надо было жениться на дочке Леннона.

Не бывает недостижимых целей.
Не бывает душ, которым отказано в
спасении.
Не бывает законных королей и королев.
Понимаешь о чём я?

Нет неоспоримых истин.
Не существует источника вечной
молодости.
Каждый вечер, с уходом дня,
Я не прошу многого -

Мне просто нужна ты.
rockon

Додано (24.01.2009, 15:10)
---------------------------------------------
Я устал охуевать от пидарастической попсы,
Когда я вижу их в лицо, я говорю себе — Не ссы!
И если мне не будет лень, и если я буду в силах
Я приду поплясать на ваших могилах.

Я приду поплясать на ваших ебаных могилах!

MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 11 | 14:13
Quote (Dead_Moroz)
---------------------------------------------
Я устал охуевать от пидарастической попсы,
Когда я вижу их в лицо, я говорю себе — Не ссы!
И если мне не будет лень, и если я буду в силах
Я приду поплясать на ваших могилах.
Я приду поплясать на ваших ебаных могилах!

Гггг,это с какой песни??? biggrin

KEEP IT REAL
sposob

Повідомлення # 12 | 15:14
Попсу не могу терпеть,никакого смысла!...вот РЭП это другое дело....
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 13 | 20:12
Quote (MC_Serega)
Как говорится - каждому своё!!!!
- підримую! скільки людей, стільки й смаків і уподобать..і вести безкінечні дискусії просто немае сенсу. бо логічного кінця так і не буде.

Додано (24.01.2009, 21:08)
---------------------------------------------
не буду далеко ходити)знайшла досить відому пісню..думаю вона якраз буде в тему))
Чиж и Ко
а не спеть ли мне песню, о любви
А не выдумать ли, новый жанр
По попсовей матив и стихи
И всю жизнь получать гонорар!
Мою песню услышат, тысячи глас
Моё фото раскупят сотни рук
Моё солнце мне скажет- это про вас
Посмеётся над текстом, лучший друг.
И я стану сверх новой супер звездой,
Много денег машина, все дела
Улыбнувшись ты скажешь, как крутой,
Я тебя обниму, ты права!
Напишу-ка я песню о любви
Только что-то струна порвалась
Да сломалось перо ты прости
Может в следующий раз,а теперь пора спать.

Додано (24.01.2009, 21:12)
---------------------------------------------
grantand,
в реп-піснях кожна строчка і навіть кожна буква наповнена глибинним змістом?сумніваюся в цьому..хоча мені абсолютно все рівно хто шо слухає і до інших напрямків настроїна пасивно....а з улюблених пысень навыть не знаю що пыдыбрати, тому шо рок-пысны це ы якысна музика ы звучання і текст(все в цілому), і не знаючи їх, важко оприділити взагалі
одна з непоганих пісеньок))))
Cтоит человек, кpичит: "Как же так, кончаетcя век!"
А он не ycпел, y него ничего еще нет,
Hичего еще нет, чтобы вcтpетить новyю жизнь,
Чтобы в бyдyщем завтpа жить не тyжить
У него только дом, возле дома под кленом cкамья.
У него в доме печь, в печи хлеб, да по лавкам cемья.
У него cыновья, вcе в него, и кpаcавица дочь.
Pаньше вcех в его доме пpоcнетcя любовь.
Ой не пpоcпать бы, не пpоcпать бы,
Лиcт волшебный обоpвать.
Pанним yтpом в новом веке
Mне тебя поцеловать.
У него только день, да забот полон pот,
Hочью бyдет он ждать - нy а вдpyг пpилетит звездолет,
Он бы их попpоcил, чтобы за ночь ycпеть,
Белый cвет поcмотpеть, да к yтpy назад домой пpилететь.
Cтоит человек, молча кypит, гpycтит.
Вот пpоcнетcя она, он ей тихо cкажет "Пpоcти...
Hа наш век еще хватит и cмеха и cлез.
Вот cмотpи, почтальон, как вcегда, c yтpа газетy пpинеc... "


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 14 | 08:41
Попса – это теперь наше всё: "одноразовые" песни в пластиковой клиповой упаковке. Гламурная пресса, которая пишет про всё, а получается про "это". Недаром в редакции теленовостей репортера часто просят: "сделай повеселее, только не попсово". То есть – не за счет глупой, трясущейся, мигающей формы.

Самый выгодный бизнес – на естественных потребностях. "Попса" – кратчайший путь к их удовлетворению, и часто – к сожалению – через телевизор. Раньше говорили: "телевизор – окно в мир", а теперь добавляют: "в которое иногда хочется выброситься".

Признаю, что нужны музыкальные телеканалы. Но к чему одна и та же низкопробщина 24 часа в сутки? – она же в хит-парадах, она же мелодия для мобильника, она же в клипе, а потом в клипе про то, как снимали клип. Не сомневаюсь, что "конкурсы молодых исполнителей" должны шагнуть дальше "Юрмалы-86" – и по стилю, и по технологиям. Но почему звезд "фабрикуют" из недоспелого сырья, и столь обширным оптом? Начинаешь понимать "антипопсовика" Шевчука, "слившего" в Интернет техническую запись с микрофона одного певца, похожего на Киркорова ("Единственная моя-аааа-аах" с переходом в хрип).

Слышу с галерки: "Попса с Запада пришла!!!". Верно: с Запада. Но есть поговорка: "советского человека что ни попроси сделать, все равно получается "калашников". Западная попса на нашей почве выродилась, опошлилась, стала сорняком. Если "за стеклом", значит – надо делать за этим стеклом все и сразу.

Попса – это поражение (во всех смыслах слова) среды нашего обитания. А вред – как от радиации: чем сложнее организм, тем хуже последствия заражения. Попса неизбежна, как дембель: когда перестаешь думать, отключаешь мозговое вещество. А попса – удобная форма имитации деятельности, крах которой – мутация уже не по Гоголю, а по Пелевину.


KEEP IT REAL
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 15 | 13:25
MC_Serega, вообще-то попса произошла от слова "популярная". А что такое популярное? Это то, что нравиться большинству. В этом случае спрос рождает предложение. Люди!! Ауууу!! Хотите попсы? Дааааааааа!!! Нате, получайте!

Меня в попсе больше всего бесит их названия, которые пишутся латиницей...ну типа так круто. Это все-равно что на запорожце писать "ZapoRRozhec". Это просто смешно. А еще больше бесит когда пишут вперемешку латиницу с кириллицей...типа "Zапорожець". Ни одна стоящая группа, пивец, пивица которые делают качественную музыку, такой хуйни не допускают, ибо они делают себя сами.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 16 | 14:32
чуть отойдя от темы, хочу сказать за рэп... мне на пример вообще он не нравится, да и смысла тоже не слышала в таких песнях, да и слышать не хочу, потому что музыка должна радовать, нести в себе прекрасное..в рэпе одни темы "насилие, бандиты и прочее"... вообще не прет слушать такую музыку!
sposob

Повідомлення # 17 | 14:37
ксюха, не согласен с тобой!ты еще значит нормального рэпа не слышала....не спорю есть рэперы которые читают черт знает что,но есть такие песни которые так трогают и куда тем попсовым мотивчикам.... cool
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 18 | 14:57
спорить с человеком с совершенно другими взглядами на жизнь и музыку безполезно!!! просто сказала свое мнения!
sposob

Повідомлення # 19 | 15:01
Quote (MC_Serega)
Как говорится - каждому своё!!!!

да я тоже не буду спорить на эту тему.На вкус и цвет товарищей нет....
older2014
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 20 | 21:32
Действительно: спорить не о чем, так как музыка должна соответствовать настроению человека в данный момент и соответствовать ситуации. Не будете же вы танцевать на дискотеке под Моцарта или в 70 лет шизеть от Фифти-цента? Всему своё время и место.
А низкое качество попсы я связываю с его количеством, так как любая вещь в избытке становится не нужной


Повідомлення відредагував older2014 - Неділя, 25.01.2009, 21:33
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 21 | 18:37
попса- на те вона й попса, для когось це тимчасова слава, ротація і гроші, попса й цікава тим, що легко запамятовується мелодія і можна наспівувути собі під слова :)це музика більшості мас, музика і слова без змісту, проте її слухають wacko і насолоджуються

Єдина й неповторна
older2014
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 22 | 20:22
Згодний
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 23 | 20:15
Quote (grantand)
MC_Serega, вообще-то попса произошла от слова "популярная".

гггг, Я ЗНАЮ!!!

KEEP IT REAL
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Мистецтво » Музика » Как вы относитесь к современной попсе? (ла-ла-фа))))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: