Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » 31 жовтня вибори депутатів України(Голосування) (відписуємося яку силу будете підтримувати на виборах і чому)
31 жовтня вибори депутатів України(Голосування)
Кого ви підтримаєте на виборах депутатів України 31 жовтня
1. Батьківщина [ 3 ] [60.00%]
2. Партія регіонів [ 0 ] [0.00%]
3. Соціалістична партія [ 0 ] [0.00%]
4. Комуністична партія [ 0 ] [0.00%]
5. Інша партія [ 0 ] [0.00%]
6. Не піду на голосування [ 2 ] [40.00%]
Опитування завершено - Неділя, 24.10.2010, 19:10
Усього відповідей: 5
karas2011
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 19:10
Одне з актуальних питань сьогодення це майбутні вибори які відбудуться 31 жовтня. Хотілося б знати хто кого підтримує і які проблеми турбують на сьогоднішній день населення в районі, а також в масштабах країни і що вбачає виборець у перемозі своєї сили?
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 21:00
karas2011, Я не хочу голосувати ні за одну з партій! Тому, що вважаю за кого б не проголосували люди краще не стане!!! Хоча ні трохи таки стане! Їм же потрібно себе пропіарити, от вони по началу зроблять трохи їх вибируть і все вони будуть собирать собі гроші в карман

MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 3 | 07:49
Я голосую за партию Козлиные рога!

KEEP IT REAL
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 4 | 11:01
MC_Serega, respect biggrin


karas2011
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 12:08
От ми і живемо так шо всьо всім побоку керуючись принципом та якось буде а потім самі ж на себе а хто винуватий когось обвинувачуємо хоча ж самі проігнорували свій вибір а може чійсь голос і буде вирішальним? Саме із за байдужості самих себе ми докотились до життя нижчого ніж в африці. cry

Додано (13.10.2010, 13:08)
---------------------------------------------
Щодо мого особистого вибору я буду підтримувати Батьківщину, оскільки новий уряд із президентом не дуже втішає. а якщо і їхні сили будуть інших органах управління то будемо ми плакати. Що ми маємо уже при новому президенті за пів року правління Подорожчання газу на 50 відсотків і в квітні 2011 планується ще на 50. Подорожчання продуктів, обовязковий пенсійний внесок для субєктів малого підприємництва чи проект налогового кодексу якщо прийме майбутня влада (деякі із фактів плата за землю у розмірі 10 грн за сотку чи транспортний збір у розмірі 200 грн за 100 кубічних сантиметрів для легкових автомобілів, і такого поняття в новому проекті нема як єдиний податок і всі підприємці будуть на загальній системі оподаткування де налічується приблизно до 16 видів податків) то буде тоді весело. Кого ми боїмося?

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 14:22
karas2011, гг...ну получается выборы и нужны лишь для того чтобы найти кого-то крайнего. Кто виноват во всех наших бедах? А вот партия Рога и Копыта! Хух, слава Богу что виновата партия, ато пришлось бы что-то делать для себя самому.

Ты когда-нибудь чувствовал сильное облегчение после того как ты выбрал партию которая, на твой взгляд, лучше остальных и вообще всячески думает о народе? Как конкретно на тебя повлияли выборы?

Где конкретно тот депутат который конкретно что-то сделал для людей? Где следы его творчества? Где та партия которая что-то конкретно сделала? Может кто-то из них за свой счет построил школу? А может колхоз? А может приют где-то кто-то построил? Или может быть ты знаешь партию которая увеличила количество урн в городе? Может нормальный асфальт кто-то где-то проложил? Дык вот если есть такая партия, я готов за нее голосовать. А думать о народе и размышлять как у нас все плохо и я могу.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
xom2007
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 17:34
Хвалена владою стабільність, яка стабільна в зростанні цін і тарифів, стабільно зростає прірва між багатими й бідними, стабільно бідніє народ, влада відверто й стабільно збільшує видатки на власне життя… вся ця стабільність рано чи пізно вибухне великим протестом. Міра стискання будь-якої пружини має свою межу, після чого пружина або розпрямиться, або лопне.
Український народ не лопне – бо пережив монгольську навалу, колективізацію, геноцид, дві світові війни й Чорнобиль. Але коли цей народ як пружина вистрелить, то змете всіх, хто сьогодні його стабільно й безцеремонно експлуатує і принижує.
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 07:43
grantand, Блин хорошо сказано! Вот я согласен с ним

Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 9 | 09:57
xom2007, В твоїх словах щось таки є! "Бо ми народ гостиний та привітний" і стерпіти можем дофіга, але усьому є кінець, навіть у терпіння українського народу!


Повідомлення відредагував Arder - Четвер, 14.10.2010, 09:58

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 17:14
Интересно, день выборов 31 октября можно считать символичным для выборов? Ну там всякая нечесть вылазить и так далее biggrin



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 11 | 21:28
grantand, гыы..прикольно))
karas2011, А я в цей день працю..та навіть якби був вихідний все одно голосувать не пішла б..трошки вже задовбали ці вибори. cool

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » 31 жовтня вибори депутатів України(Голосування) (відписуємося яку силу будете підтримувати на виборах і чому)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: