Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців (Неповага, бездіяльність, нехтування законами України.)
Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 1 | 19:49
Прочитавши статтю Андрія Миколайовича Лавруся депутата ОРД, мене чомусь зачепила тематика бездіяльності наших можновладців, адже зустрічаеться не тільки нехтування чинного законодавства України а й корумпованість держструктур. По собі згадаю що доводилось неодноразово співпрацювати як із паспортним столом так і з відділом державтоінспекції Олександрівки. Паспортний не доступний поки не принесеш щось типу 50 грн., або інших подарунків в кишеню, співпраці з іншими підрозділами чи структурами взагалі не має, неодноразово надавали запити, зареєстровані канцелярією - ніякої тобі відповіді а також мені особисто подобаються їхні відговірки типу мені не має коли - прийдіть будь - ласка взавтра). За ДАІ говорити взагалі нічого - співпраця це добре, а на дорозі їм потрібен показник, тебе зупиняють не законно і чекають коли ж ти їм положиш щось до кишені, якщо ні - знайдуть 300 причин аби зіставити протокол, якщо людина не знає положень КОаПУ, взагалі можуть зоставити тебе без транспортного засобу і липових свідків знайдуть.
(нижче запис самої статті Лавруся А.М.)

Quote
Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців
9 жовтня відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Олександрівської районної ради. У засіданні взяли участь 41 депутат. На порядку денному були наступні питання:
1. Про звіт голови районної ради.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2011 року № 121 "Про районний бюджет на 2012 рік”.
3. Про надання в оренду котельні та теплотраси Олександрівської ЦРЛ.
4. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та селищ району.
5. Про редакційну колегію при районній газеті «Вперед» редакційно-видавничого об’єднання „Олександрівщина”.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 січня 2011 року № 45.
7. Різне.
Мною була внесена пропозиція доповнити порядок денний питанням «Про депутатський запит депутата районної ради Лавруся А.М.».
Депутатський запит до начальника Олександрівського РВ УМВС України в Кіровоградській області Щербини О.Г., було підготовлено у зв’язку з тим, що правоохо-ронцями було проігноровано повідомлення про забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху під час проведення ІІ-го благодійного пробігу «За здоровий спосіб життя». Захід відбувся 15 вересня 2012 р. в селищі Олександрівка за участі депутатів районної ради, спортсменів району, молоді селища та учнів шкіл.
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутатський запит може бути внесений депутатом місцевої ради або групою депутатів попередньо або на пленарному засіданні ради у письмовій чи усній формі. Запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради.
«За» проголосували 7 депутатів (4 депутати об’єднаної опозиції, 2 КПУ, та 1 – партія Справедливість). Всі інші, а це представники партії регіонів та народної партії, не підтримали пропозицію. Провладні депутати ще раз показали, як саме вони «відстоюють» інтереси людей, дбають про громаду району. Серед тих, хто не проголосував - голова РДА, голова районної ради та його заступник, начальник відділу освіти, директори шкіл.
Натомість це не зупинило мене і в питанні «Різне» було публічно оголошено інформацію про те, як начальником рай.відділу міліції було проігноровано норми чинного законодавства, проігноровано обов’язок щодо забезпечення громадського порядку та задано запитання про те, чим займається наша міліція, де патрулі міліції у нічний період?! Також я проінформував, як 24 серпня поточному року під час покладання квітів з нагоди Дня Незалежності України до пам’ятника Шевченка, приїхав наряд працівників міліції, які хотіли чи то завадити мені та моїм колегам покласти квіти чи то затримати нас та відвести до райвідділу.
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 2 | 21:37
jonny, Не одноразово нагадую, коли в тебе виникае багато питань, що до покращення життя, ти завжди згадуй в які країні ти живеш. Я думаю це єдина відповідь на всі твої запитання та скарги

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 3 | 23:36
Quote (jonny)
тебе зупиняють не законно і чекають коли ж ти їм положиш щось до кишені, якщо ні - знайдуть 300 причин аби зіставити протокол

Хоть би раз нашлися такі і зупинили мене, мені набридло вже їздить за ними по всьому місту, уже більше 10 раз їздив в олександрівку поїздити по КП туда-сюда, два раза навіть пролітав на червоне світло зі швидкістю 80-90 км/год. Все одно не зупинили гади.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 10:07
Я цьому не дивуюсь, зараз майже вся Олександрівка їздить на скутерах, в гермаках чи без, не зареєстровані, мене тормозять постійно тому що знають де я працюю, а для них скласти протокол на працівника держструктури це премія і показник. Така сама ситуація в моїх колег.

Додано (03.11.2012, 10:02)
---------------------------------------------

А якщо згадати наших таксистів, вони сплачують працівникам ДАІ кожен місяць 60 - 100 грн. аби на дорозі їх не чіпали)


Повідомлення відредагував jonny - Субота, 03.11.2012, 10:55
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 5 | 21:37
Патріот,
Quote
Хоть би раз нашлися такі і зупинили мене, мені набридло вже їздить за ними по всьому місту, уже більше 10 раз їздив в олександрівку поїздити по КП туда-сюда, два раза навіть пролітав на червоне світло зі швидкістю 80-90 км/год. Все одно не зупинили гади.
А шо ж з тебе взяти? Вони бачуть що твій автомобіль є власниістю замурзаного дяді чукотської національності, до того ж клеймом. А отже ти постійно в боргах. З такои людини вони окрім майки нічого не видурять. От і не зупиняють тебе

Додано (03.11.2012, 21:37)
---------------------------------------------
jonny, А взагалі то, я за те, щоб працівникам даі, та іншим правоохоронним органам, ввели закон, щоб при влаштуванні на роботу- обов'язкова кастрація! Я вже не одноразово висував цю пропозицію на всі політичні сайти


Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 6 | 22:18
Ну зато в мене є автомобіль а не мотоцикол мінск. Чи ти продав уже його ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 7 | 10:05
Quote (NAPALM22)
jonny, А взагалі то, я за те, щоб працівникам даі, та іншим правоохоронним органам, ввели закон, щоб при влаштуванні на роботу- обов'язкова кастрація! Я вже не одноразово висував цю пропозицію на всі політичні сайти


Цілком з тобою згоден))).


Повідомлення відредагував jonny - Неділя, 04.11.2012, 10:13
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 8 | 00:02
Патріот, У мене є мопед рига. Продавати не збираюсь, бо він уже виїздив більше чим твій автомобіть виїздить

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 9 | 00:06
100%.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Події » Провладні депутати не підтримали запит до правоохоронців (Неповага, бездіяльність, нехтування законами України.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: