Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Как уничтожить обыденность в отношениях?
Как уничтожить обыденность в отношениях?
Актриса
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 11:40
Самое неприятно ощущение появляется именно тогда, когда в твою комнату ломиться обыденность и серость. В твоих руках есть краски, которыми ты можешь раскрасить эту серость и безумство, которым ты уничтожишь быт. Но как именно это сделать ты не знаешь...
У меня есть парень, с которым я не долго, всего месяц. Проснувшись сегодня утром я ощутила эту самую обыденность и мне страшно захотелось что-нибудь сделать для него... но что?
Есть идеи?

Когда закрываешь глаза, мир от этого не исчезает
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 16:40
Актриса, я тоже всегда боялся и боюсь обыденности в отношенях. Боюсь того момента, когда тношения стают что называется пресными, когда нечего сказать друг другу и нечем вместе заняться (секс конечно не в счет smile

Для меня лучшим выходом была маленькая поездка в какой-то другой город. Снять там номер в каком-то не дорогом отеле, ну и пожить там ночки две. Погулять по городу, посмотреть все достопримечательности, по возвращению в номер устраивать романтический ужин и т.д. Это хорошая смена обстановки и в чужом городе люди всегда становятся еще ближе друг к другу.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 20:39
можна на певний час змінити обстановку, як радить grantand, а ще попробуй поексперементувати з сюрпризами, несподіванками)) подаруй маленький, незвичний подарунок, який би приніс легку посмішку і нічого особливого не значив..що стосується інтиму, можна розпочати з ігор

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 21:54
...або ж просто змінитися самій.Наприклад змінити зачіску,купити нову кофтинку,чи нафарбуватися по іншому.Або ж влаштувати романтичний вечір,покласти йому в карман романтичного віршика,особливо було б добре,якби ще й написаного власноруч...

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 5 | 13:55
Головне, щоб цей процес був двохсторонній, і щоб наші кохані до цього також прогнули.А ще можна задуматися над тим, а чи дійсно це та людина, з якою я хочу бути, і чи підходить вона мені повністю?А може ця людина не така вже й кохана, то для чого тоді тратити свій час?Якщо я не відчуваю комфорту, для чого продовжувати такі стосунки....

Єдина й неповторна
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 6 | 22:50
Ystina, погоджуюсь.Якщо це не друга половинка,то навіть не хочеться говорити приємні слова...

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Как уничтожить обыденность в отношениях?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: