Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Кохання і його похідні (подружнє життя)
Кохання і його похідні
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 23:07
..зустрічаються...зароджується симпатія..почуття..і те як наслідок-кохання...
чому часто спілкуючись з більш дорослими людьми можна почути, що кохання з роками подружнього життя втрачає свою першозданну силу, ніжність і особливість..воно Є..але інше..трансформоване..де вже присутнє скоріше не саме Кохання а просто Повага..в гіршому випадку-привязаність і звичка?
..як, на вашу думку, зберегти це почуття(кохання) нехай трохи інше, відмінне від початкового, протягом всього життя?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 10:59
Minerva, я теж вважаю що кохання з часом минає...залишається, як ти сама сказала, повага. Як зберегти? Ну не знаю..ніяк не зберегти, тут або ти дуже гарна людина і тебе дуже поважає твоя друга половинка, або ж в тобі немає тих якостей за які б вона тебе могла поважати.

Потрібно заслужити повагу smile




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 11:08
grantand,
а можливо намагатися хоч інколи дивувати один одного, тим самим вносячи "родзинку" в відносини?..мені здається, що це теж дієвий спосіб

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 14:05
Minerva, кохання не приходить просто так,і не існує просто так.Його весь час потрібно підримувати і виховувати.А з часом воно просто видозмінюється)

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 17:20
а я может буду наивным романтиком и скажу, что настоящая любовь никуда не уходит! Вы встречали когда-либо на улице пару старичков, держащих друг друга за ручки? я не думаю, что это только из уважения! да, страсть - это пламя, которое требует, чтоб ему постоянно поддавали жару. Мне кажется, люди сами виноваты в том, что проходит страсть, гаснет любовь. Все из-за обыденности, когда мы перестаем ценить то, что есть, видеть прелесть в мелочах, милых обычных вещах, желая лишь каких-то бурных всеохватывающих эмоций...
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 6 | 00:18
DarkWitch,
Quote (DarkWitch)
А з часом воно просто видозмінюється)
- правильно, видозмінюється, деформується у просту повагу, можливо дружбу, чи просто звичку... Мені здається, що з часом кохання (яким би воно не було) вичерпується, і тут вже нічого не поробиш, хоч яким би сумним не здавася цей факт :(... Можливо з віком мої погляди трохи зміняться..)
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 01:55
Гугля, кохання не вичерпується.Воно існує завжди між людьми,які кохають одне одного.У старшому віці повага, дружба, взаєморозуміння і є кохання. Просто вже трішки інакше.

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 8 | 17:28
DarkWitch, Можливо, можливо ти права, але зараз мені цього не зрозуміти... wacko
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Кохання і його похідні (подружнє життя)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: