Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Цивільний шлюб: за чи проти?
Цивільний шлюб: за чи проти?
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 1 | 12:42
Які в кого думки???

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 21:45
Цивільним шлюбом живуть люди які мають голову на своїх плечах і можуть контролювати свої емоції і не піддаватись під спокусу грандіозної п’янки типу „СВАДЬБА”. Жінок в свою чергу спокушує Весільне Вбрання.
Спішити немає куди, пожили декілька років разом, пізнали одне одного ближче в різних напрямках, а потім вже якщо людей все влаштовує одне в одному, то тоді вже можна і про одруження подумати.
Цивільний шлюб - це до тих пір, до поки ти не зрозумієш, що людина з якою ти живеш не підведе тебе, одним словом з‘явиться довіра до своєї так званої половинки.
І нарешті думка про народження дитини – це найголовніший фактор який примушує думати про офіційний шлюб.
Багато моїх знайомих жили і живуть в цивільних шлюбах, але майже всі вже офіційно одружені, жодна із пар, яка одружувалась після цивільного шлюбу не влаштовувала грандіозної п’янки типу „СВАДЬБА”.

Цивільний шлюб – це в деякій мірі перестрахування від помилок.


Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 16:19
на мою думку жити "дорослим життям" повинні люди,які не просто прагнуть здобути своєрідну незалежність від батьків чи то показати тим самим свою власну самостійність, а дійсно свідомо мислячі особи, які в повній мірі здатні оцінити "за" і "проти" сімейного життя не крізь призму підліткового романтизму, а більш-менш реально smile
переваги цивільного шлюбу: можна дізнатися позитивні і негативні сторони своєї половинки, загальну сумісність характерів і погляди на життя, тощо. проте (для дівчини) дуже важливим є питання, коли річ заходить про вагітність і бажання мати дитину. при "штампі в паспорті" виникає відповідальність, яка так просто не дасть батькові зібрати речі і піти.
особисто я вважаю, що кожен обирає саме те, що йому потрібно. проте законний шлюб дає більше відповідальності один перед одним і усуває зайві хвилювання. ..але, знову ж таки, дізнавшись про коханого/ну більше інформації до шлюбу, можна в більшості випадків уникнути розлучення.

..що стосується самого весілля і його маштабності, то це не є запорукою довговічності шлюбу


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 14:05
Minerva, Підтримую!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 13:53
Minerva, Arder, Згоден з вами

TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 11:26
и не за и не против. Но Свадьба это не только мечта девушек wink wink biggrin smile
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 16:34
TheShadoW,
..скоріш не весілля є мрією кожної дівчини, а саме весільне вбрання) бо не кожного дня таке одягнеш..і є щось чарівне в тій білій сукні biggrin .проте особисто для мене, ні весілля ні вбрання ні інші церемоніальні атрибути не мають ніякого значення, бо щастя сім'ї це аж ніяк не добавить..інша справа-штамп в паспорті.ось він вже надає певну відповідальність і надійніть, про які зазначала вище

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 8 | 15:29
TheShadoW, в мене багато знайомих (хлопців), які мріють про сам обряд одруження, про те, що їхня кохана одягне гарне весільне вбрання, я от дівчата зовсім не мріють про весільне вбрання (я в тому числі), вони просто хочуть розписатися, а на частину грошей просто поїхати подивитися історичні місця та природні пам'ятки України. А от, як сказала Minerva, штамп - відповідальність...


Повідомлення відредагував Побєда - Вівторок, 23.09.2008, 15:29

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 20:08
Quote (Побєда)
в мене багато знайомих (хлопців), які мріють про сам обряд одруження, про те, що їхня кохана одягне гарне весільне вбрання,

Я один из них =) smile smile smile
ferrari
Профі
Повідомлень: 343
Репутація: 12
Нагороди: 15

Повідомлення # 10 | 15:27
Штам...ни какой роли не играет )))) если захочет кто-то из супругов уйти, уйдет ))) ребенку насрать, что там у вас в паспорте, свадьба это глупо... но весело ))))
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Цивільний шлюб: за чи проти?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: