Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Різниця у віці закоханих (чи має значення?)
Різниця у віці закоханих
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 12:23
чи має місце в коханні така складова, як різниця у віці закоханих?.я не маю на увазі 2-6років, а така ситуація, коли він чи вона старші/менші один за одного на 10 і більше років?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 15:54
Minerva, якщо їй 20 а йому 30 то не має, якщо йому 20 а їй 10 то має.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 3 | 18:40
Нерівний шлюб — це особливі стосунки. У них багато приємного, але вистачає й проблем.
Наприклад, коли старший він: дівчині легко підпасти під чари зрілого та досвідченого чоловіка. Його життєвий досвід та можливості стануть їй у нагоді на етапі власного становлення. Нерідко такі шлюби бувають суто прагматичними. Дітей за розрахунком зазвичай не планують. Коли вона досягає успіхів, чоловік стає для неї тягарем. Сексуальне життя сходить нанівець. Якщо жінка в такому шлюбі не народить дитину, то в 40 років вона залишиться самотньою.
Коли старша вона: У таких шлюбах жінка ретельно слідкує за собою і завжди виглядає молодшою за свій справжній вік. Пасткою такого шлюбу можуть бути материнські почуття.Доказом цього є те, що в різновікових шлюбах рідко з’являються діти. Низька самооцінка жінки призводить до того, що вона віддає чоловікові право пожити за неї, але тішиться думкою, що «його зробила вона». Жінка сама забуває «рости» і з роками ризикує перетворитися на звичайну домогосподарку.
Найвдаліша модель нерівних шлюбів - коли старший чоловік. При цьому він достатньо успішний, недеспотичний, налаштований на дружні та партнерські стосунки з дружиною. А дружина хоче спокійного життя, коли на першому плані любов і ніжність, а не шалений секс. Такі союзи часто виявляються міцнішими, ніж подружжя ровесників.

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 12:22
Повністю підтримую Антона!
Тобто якщо обидві половники які закохані вже повнолітні, то там вже різниці немає!
А взагалі то, дивлячись по постах в інших темах зрозумів, що кохання немає границь, тож і вікові границі кохання не зупинять!
Бажаю усім Кохати і бути Коханими! smile


Повідомлення відредагував Arder - Середа, 17.09.2008, 12:22

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 19:49
dry dry dry Да кохання це пристрась і вона може винукнити митєво - і нічого з собою непоробиш dry dry dry
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 6 | 09:11
Страсть страстью, а если разница больше 10-15 лет, то рано или поздно начнет сказываться то, что влюбленные из разных поколений (кто бы старше не был), я уже не говорю про физиологические нестыковки, которые 100% будут.
Хотя, конечно, проблемы бывают и в равных по возрасту браках, надо просто учиться понимать, уступать и прощать... а при большой разнице в возрасте стараться надо больше, вот и все

Жизнь прекрасна!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 20:03
Natali,
цілком з тобою згідна!.. взагалі то у всих відповідях є своя частина правди. але, як кажуть, любов зла..тому не завжди знаєш, кого саме подарує доля.головне поважати один одного, розуміти і підтримувати

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 10:01
Arder, не в совершеннолетии дело, а в, как уже сказала уважаемая Natali, в разных поколениях, в разных интересах и разном жизненном опыте. В 15 лет у человека совсем другие интересы, совсем другое отношение к отношениям (извините за каламбур) чем у человека в 20 или в 25 лет. С такой разницей в возрасте им просто будет тяжело вместе...они не сойдутся ни интересами, ни жизненными ценностями ни чем. Просто ни одному ни другому не будет интересно.

А вообще, если уж говорить о себе, мне больше нравятся девушки которые старше меня...с ними мне как-то проще и интересней cool




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
ferrari
Профі
Повідомлень: 343
Репутація: 12
Нагороди: 15

Повідомлення # 9 | 13:34
biggrin ссори... ты так и напрашиваешься на мне жениться )))))))))))))))))))))
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Різниця у віці закоханих (чи має значення?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: