Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Что Вам нравится в противоположном поле? (Опишите человека своей мечты.)
Что Вам нравится в противоположном поле?
Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 12:41
ZOND, я тебе вітаю)
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 27 | 12:58
Quote (ZOND)
Andrew, Вмене вже є така красуня, я вже з нею більше двох років)))))))))))))) Хочеш вір хочеш ні.

Ни фига сибе! Я конечно знала, но не думала что так долго! Браво, пожалуй для этого необходимо открыть новую темку!

Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 28 | 18:34
cnekky, гг) ну чтобы симпатичным был, с чувством юмора, без вредных привычек, чтобы уважал меня и окружающих, чтобы смелый и добрый...Умный, чтобы поговорить было о чем, есстесственно, чтобы понимал меня...Да по моему, я конкретно с идеалом не определилась))) А эти черты хотят видеть в своих парнях практически все девченки)... happy
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 29 | 18:36
chekky, а как насчет твоего идеала? Ато ты здесь всех спрашиваешь, а сама еще не написала... smile
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 30 | 19:54
Напевно не відмовлюся.

I"ll be back!!!!!!!!!!
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 31 | 14:11
ну.. мне нравлятся тёмненькие, с чувством юмора. Я кажись писала. Люблю добрых, не толстых и не оч. худых. Немножко наглых, среднего роста, широкие плечи.
Но если он мне понравится как человек, то параметры моно и отстранить...
А вообще, желательно, чтоб соответствовал. cool

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 32 | 11:02
Я бачу, що нашим хлопцям неважлива зовнішність! Можли це правда! Belui а тобі чи не весеодно, тобі подобаються одні дівчата, а іншим інші.
Що стосується мене, то мені подобаються хлопці з такими рисами характеру: по-перше - щоб не грубіянив (коли з ним будеш знаходитись в компанії, то щоб не було соромно ), по-друге -був веселий (коли в мене поганий настрій, то щоб він розвеселив, або зовсім не чіпав мене в даний період мого життя), по-третє (я вважаю, що ця риса найголовніша) - був опорою в складну хвилину, міг допомогти коли в мене щось трапилось, навіть якщо це будуть тільки слова. Крім цих рис характеру мені подобаються виключно темноволосі. Але це лише слова, які не завжди відповідають дійсності. Я зустрічалася з хлопцями, які були і світловолосі, і грубими, і не зовсім дотемними. Свого майбутнього ми незнаємо, не знаємо ми і того, з ким буде жити пліч-о-пліч своє життя, будемо допомагати в тяжку хвилину.
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 33 | 15:23
А мне нравятся темненькие. У брюнетов четче выражены черты, поэтому они как бы ярче, ну и красивей biggrin . Хотя среди блондинов тоже есть отличные экземпляры!
А вообще главное чтобы был мужественным happy

Жизнь прекрасна!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 34 | 16:43
Мдя...подивився подивився, а нашим дівчатам лише брюнети подобаються. Всьо, ухожу в монастирь... cry cry



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 35 | 18:30
Антон я тоже с тобой, і чому так, у фільмах, хлопець мрії це блондин з голубими глазами, а в реальності ні.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Belui
Новачок
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 36 | 18:38
Побєда: Ти шо обідилась, шо не входиш в ті параметри що я написав. biggrin Общайся з тими кому неважлива зовнішність. cool Я обіжаться не буду. Я бачу шо ти до них відносишся. wacko
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 37 | 02:35
Glead, grantand, дві дівчинки-юзера на форумі написали, що їм подобаються темноволосі, і то сказали, що все в житті буває, а ви бігенько в монастир...Ну за нюні??? Адже хллопець-мрія у фільмах-як не крути, а все одно блондин з блакитними очима)))) happy biggrin biggrin
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 38 | 07:56
Я нічого не маю проти кольору волосся Glead, grantand, я думаю, що вони необразилися на мене. Дійсно, в кінофільмах багато акторів світловолосі та мають блакитний колір очей, але є і темноволосі. Якщо проаналізувати кінострічки, то більшість світловолосих акторів грають ролі романтичних персонажів, а темноволосих - різкіших, нахабніших... Можливо де-яким дівчатам саме цього не вистачає.

Добавлено (12.02.2008, 08:56)
---------------------------------------------
Belui, я зовсім не ображаюся, а що стосується мого спілкування, то я спілкуються з усіма хто бере участь у форумі. Не мені судити, чи входжу я в параметри, які ти назвав. Я згодна з думкою grantand, всих нас зустрічають по одягу, а потім вибирають чи спілкуватися чи ні з людиною.


...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 39 | 11:23
heart Брюнет, это когда мечтаешь и твой образ. Но я знаю кучу симпотных блондинов

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 40 | 13:34
Я також знаю багато блондинів, і їх набагато більше серед моїх знайомих ніж брюнетів. Я сама зустрічалася з блондинами, вони, я так вважаю, цікавіші ніж брюнети, але доволі скромні.

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 41 | 16:34
на счет брюнетов и бландинов - это уже просто сформировавшийся ассоциативный образ: брюнеты - томные, таинственные, блондины - ветренные, простые "как двери", рыжие - крейзи, неординарные... не знаю, на сколько это правда, но мне кажется, что не больше чем на 30% smile как по мне, то цвет волос и глаз особо роли не играют, не раз уже случался закон подлости - нравится один тип, а влюбляешься или влюбляется абсолютно противоположный biggrin
Лично мне нравится, когда в человеке есть что-то живое и интересное, своя точка зрения, какие-то мечты и цели (они кстати очень много могут сказать),а еще когда люди держатся просто, если смешно - смеются, если нечего сказать - молчат... когда есть какая-то доля воспитания, уважения, решимости и романтики
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 42 | 01:35
ящерка,
Quote (ящерка)
Лично мне нравится, когда в человеке есть что-то живое и интересное, своя точка зрения, какие-то мечты и цели (они кстати очень много могут сказать),а еще когда люди держатся просто, если смешно - смеются, если нечего сказать - молчат... когда есть какая-то доля воспитания, уважения, решимости и романтики
+1 respect
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 43 | 12:40
Вообще, я люблю романтичных парней! Чтоб цветы, ужин при свечах и т.д. Но в тоже время, чтоб весёлым был. love

ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 44 | 15:01
chekky, цветы и ужин при свечах - это конечно хорошо, но как-то чересчур банально. Романтика может быть и в вещах попроще
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 45 | 08:57
А я люблю романтику,меня это заводит.Люблю смотреть на закат солнца,я считаю это не банальным.Люблю его встречать на берегу реки с бутылкой красного полусладкого вина.

Добавлено (16.02.2008, 09:57)
---------------------------------------------
И самое главное чтобы с любимой девушкой.Или просто хорошой подругой.


I"ll be back!!!!!!!!!!
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 46 | 18:25
Glead,
Quote (Glead)
Люблю смотреть на закат солнца,я считаю это не банальным.Люблю его встречать на берегу реки с бутылкой красного полусладкого вина.

КРррРасата)) Невже в наш час ще залишилися романтики?? happy happy
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 47 | 08:07
Авжеж!!

I"ll be back!!!!!!!!!!
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 48 | 13:49
я тож люблю романтику, но её тож должно быть в меру

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 49 | 10:58
Кожна людина розуміє слово "романтика" по-своєму, тому бачення романтики у кожногог різне. Для когось романтика - це коли троянди, свічки, а для когось - просто відчуття, що ти потрібен...

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 50 | 12:08
Лично для меня одного чувства мало, чтоб назвать это романтикой cool

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Что Вам нравится в противоположном поле? (Опишите человека своей мечты.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: