Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МальЧікі і дЄфАчкі (..разврат..)))
МальЧікі і дЄфАчкі
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 22:04
під впливом однієї із тем форума, вирішила створити окрему і розвивати думки в цій,новій..
зараз 21 століття і молодь настільки змінилася що здаеться вже нема куди) кругом разврат пьянство, мордобой і всємірне отупєніє biggrin (слова бабусь,що збирають свій вердикт-комітет коло підїздів на лавочці)..в мене виникае наступне питання: чому так часто саме дівчат в усі часи і народи та і зараз, називають шалавами, легкодоступними і т.д..в цей час як хлопець з аналогічною поведінкою вважається цілком нормальним і навіть "крутим", маЧо.?
ІМНО: всі мають однакове становище і права!..кожен робить те що хоче і сам вирішуе як йому жити!..тому осуджувати не мае сенсу обох представників протилежних статей,бо кожні "хороші" по с,воему. biggrin виховані леді з поясами вірності замість білизни і галантні кавалери давно втонули в Леті..а зараз є ми, їхні деформовані(трансформовані?) нащадки

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 12:04
Просто стереотипы которые складывались веками не так легко исправить, а еще пол-века назад и уходя далеко в историю женщина была "хранительница очага", которой не пристало приобретать богатый сексуальный опыт до замужества. Хотя если раскрутить наших бабушек на откровенность то и их поколение было далеко не такое "цнотливе" как они пытаются это показать smile , просто сейчас это все сверху и нет необходимости скрывать.
Так что мне кажется дело в том, что общественное сознание просто не успевает за общественным поведением wacko

Жизнь прекрасна!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 13:15
В СССР секса не было.

Согласен с Natali, это всего лишь стереотипы. А с другой стороны искаженные ценности молодежи. Девочки попутали модное с попсовым, поведение которое заставляет уважать с поведением шалав. В основном это касается малолеток, девочек которые как пластелин. Смотря в какую компанию ("руки") они попадают там то с них и лепят. Мало кто в таком возрасте имеет свои желания и свою точку зрения на все окружающие, основная масса делают то что и их други, падруги и т.д. И вообще звание шалав заслуживают те кто ведет себя как шалава.

Quote (Minerva)
в цей час як хлопець з аналогічною поведінкою вважається цілком нормальним і навіть "крутим", маЧо.

Скажу честно, такие парни не считаються крутыми или мачо. Я не знаю кто бы мог таких уважать, разве что такие же как и он сам. Тоесть петух на столько крут, на сколько он может быть крутым в курятнике, а свинья на столько крутая на сколько она может быть крутой в свинарнике. Но петух или свинья в компании волков уже не вызывает уважения. Я хочу сказать что гораздо больше уважения во всем обществе вызывает парень который уважает женщин, который чего-то достиг в жизни и т.д. и т.п. а не тот кто больше рож набил, водки выпил да отрахал кучу шалав.

А осуждение и обсуждение других было во все времена и всегда будет, между всеми слоями населения и всеми возрастными категориями. Вот к примеру взять хотябы телевидение, там куча передач где обсасывают жизни других. Люди просто по-другому не могут, им не может быть хорошо если они не знают что у кого-то хуже чем у них. Люди любят давать советы, любят ставить ярлыки, любят обсуждать других, нам просто скучно без этого, нам не будет о чем говорить ))




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 19:59
повністю підтримую думкуНаталі
Quote (grantand)
Девочки попутали модное с попсовым, поведение которое заставляет уважать с поведением шалав. В основном это касается малолеток, девочек которые как пластелин.
сказав якнайвдаліше! цілком підтримую..прикро те, що потім, інколи перестаючи бути пластелином з роками, ці ж самі дівчатка самі ж і жалкують шо так подражали авторитетним подругах і не мали чітко вираженого свого особистого "я".але ж на помилках і вчаться)

Quote (grantand)
Я хочу сказать что гораздо больше уважения во всем обществе вызывает парень который уважает женщин, который чего-то достиг в жизни и т.д. и т.п. а не тот кто больше рож набил, водки выпил да отрахал кучу шалав.
100% правда! аналогічної думки smile

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МальЧікі і дЄфАчкі (..разврат..)))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: