Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Чат)...і категорія співрозмовників
Чат)...і категорія співрозмовників
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 17:23
хочу коротко поділитись своїми спостереженнями..іноді коли хочеться просто "забутись" і відпочити я заглядаю на різні чати, де спілкуються абсолютно різні вікові категорії, від 15 і до 40 напевно..і чогось майже завжди одна й та сама ситуація...певний молодий чоловік, розпочинаючи розмову, просто пускає соплі і розказуе що в нього якась там життєва трагедія, потєрян смисл жизні..особливо не каже шо трапилось,але явно натякає щоб я сама випитувала і втішала..і цікаве те, що він такий не один!..а майже всі!...я чесно кажучи не доганяю такої чоловічої логіки, давити на жалісливість і тим самим (на його думку) "цепляти" дівчат...питання до хлопців: чи поважаети ви таких чоловіків і чи самі теж користуетеся аналогічними прийомами і як вони діють? до дівчат- чи самі б хотіли продовжити розмову з таким чи можливо й закохатись?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 19:12
эээ...в принципе нет, такой тактикой не пользуюсь. Никогда не начинал знакомства с рассказов о своей гавняной жизни. Поплакаться могу только уж хорошо знакомым, ну на то они и хорошо знакомые biggrin

Вообще мне кажется тактика действенная, гланое не переборщить с плаканьем. Ну тоесть смотря о чем плакаться, можно ведь плакаться что любил сильно девушку, весь такой хороший был, а она оказалась стервой и вообще плохая и изменяла постоянно. Тогда девушка может подумать что раз такой хороший парень, то нужно брать.

Ну во всяком случае мне кажется такой тактикой страдают парни до 25 лет, те что повзрослее берут своей мужественностью biggrin




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 20:51
grantand, повністю згідна з тобою)...але
Quote (grantand)
можно ведь плакаться что любил сильно девушку, весь такой хороший был, а она оказалась стервой и вообще плохая и изменяла постоянно.

мене б,наприклад, це відштовхнуло ще більше..якщо зараз він поливае брудом свою колишню,то так само й потім поливатиме мене і наступних,а сам завжди залишатиметься пухнастим і незайманим biggrin а от коли взагалі не зачіпае свое минуле,або навіть просте "не зійшлись характерами",тобто винні обое, більш позитивно і нормально сприймаетья..ну це тільки імно))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
ferrari
Профі
Повідомлень: 343
Репутація: 12
Нагороди: 15

Повідомлення # 4 | 20:53
Minerva, wink мда, ситуация интересная, попробуй сменить тему, тактику разговора, перейти на веселый мотив, отвлечь, как говориться, а если не помогает и продолжает ныть, пошли нафиг ))) пусть мамам плачутся в жилетку... у тебя явно своей головной боли хватает )) wink
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Чат)...і категорія співрозмовників
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: