Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Віртуальне кохання
Віртуальне кохання
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 26 | 11:23
MSerega, ну и ещё в тебе есть немого светлого пива :-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 27 | 11:40
Boriska Кстаті я ще не випив його!!!

Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 28 | 16:31
MSerega, приеду домой помогу :-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 29 | 16:35
MSerega, Boriska,
ви тему читали????? я почну кусатися!!!!!!

Єдина й неповторна
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 30 | 16:38
Ystina, ссори больше не буду. И мне с виртуальной любовью повезло :-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 31 | 16:55
Boriska, от имени всех юзеров желаю тебе огромного счастья!!!!!!!!!

Єдина й неповторна
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 32 | 07:33
Некоторые люди боятся что они сильно расстроятся при встрече со своим собеседником и что они не будут какой то мерой ихними идеалами

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 33 | 14:39
Boriska, а мне сейчас моя вирт любовь приносит только слезы..... wacko

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 34 | 14:43
Boriska,
та навіть повна ідентичність фото справжній реальній зовнішності не буде "залогом" саме того співбесідника, який сидів по іншу сторону монітору. оскільки там він ідеалізував сам себе в першу чергу, не показуючи погані звички і "із'яни" характеру biggrin

Додано (05.06.2008, 15:43)
---------------------------------------------
Ystina,
приховай сльози, покажи себе сильну, веселу і горду при реальній зустрічі! факт залишається фактом- сильна наша половина не звертає уваги на дівчат "з мокрими очима" в той час, як їхній погляд зупиниться скоріше на оптимісткі, впевненій в собі! ...що тут говорити, якщо так і є)


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 35 | 14:49
Minerva, дякую за підтримку.
хоча я йому ніколи не скажу про свої почуття, а просто перестану спілкуватися, тому що на даний момент це уже стало якоюсь залежністю....

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 36 | 14:55
Ystina,
казати й не обовязково) можна просто так, непомітно для нього перейти на інший рівень спілкування)) розпочати з невинного флірту)) але мучити себе, приглушувати почуття-це не вихід..

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 37 | 13:08
Та забудьте ви про віртуальну любов!!!!!!!! Це просто ілюзія.

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 38 | 15:51
MSerega,
а якщо люди познайомилися в реалі, один раз бачилися...а потім довго спілкувалися в вірті і закохалися, то це також ілюзія?

хоч сама не сторонниця віртуального кохання в повному значенні цього слова(мені здається що це величезна рідкість, коли людина і в реалі є дійсно такою, якою видає себе в вірті)..проте є випадки і з хеппі-ендом. величезна кількість людей із-за роботи не має можливості зустріти свою половинку в реалі, тому вірт-їм вселяє свого роду "останню надію"


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 39 | 21:10
Minerva, підтримую, людина, яка є трудоголіком, і в якої є доступ до інтернету, все таки надіється на своє щастя в мережі biggrin

Єдина й неповторна
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 40 | 09:18
Ystina, ну тогда желаю удачи в личной жизни, тот кто стараеться, тот обязательно найдет

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 41 | 14:00
Minerva, Я ж написав про віртуальну любов. Ну звичайно, якщо люди вже бачили один одного, а потім вони спілкуються через віртуал, то в них може бути любов

Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 42 | 23:51
В першу чергу хочу приєднатися до слів Minervи, описала як найкраще!
Певно що кожному хочеться знайти найкращу людину та неповторне кохання для себе – а де шукати?! Звіз що всі шукають і надіються, що їхнє щастя знаходить десь далеко за горами, ось звідки и виникає поклик знайти кохання в МЕРЕЖІ. Так мислить більшість населення планети, (добре там де нас нема!). А можливо навпаки щастя наше знаходиться від нас на відстані витягнутої руки, а ми його просто не помічаєш. (потрібно самому творити свій світ!).

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 43 | 16:25
Arder, цілком згодна! шукаємо щастя, кидаючи погляд і думки десь за горизонт, хоча інколи не знаходимо його взагалі, забуваючи подивить під ноги(в переносному значенні smile )

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 44 | 11:00
Перечитавши всі повідомлення вище, зробила такі висновки:
1 - існують люди, які вірять у віртуальне кохання;
2 - люди, які живуть віртуальним коханням;
3 - люди, яким пощастило з віртуальним коханням;
4 - люди, яким не пощастило з ним;
5 - люди, які не вірять у віртуальне кохання.
Так, це головне.
Що ж стосується моєї думки, то не вірю у віртуальне кохання. Для мене нет - це робота, а вже потім спілкування. А спілкуюсь я з друзями, і спілкуюсь лише з ними.
Кохати потрібно людину, яку хоч раз бачив в реальному житті. Тоді буде кохання, а не ілюзія, віра в ідеал людини.
В житті головне - кохати і бути коханими.
Моя точка зору smile

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 45 | 12:58
А мне кажется, что виртуальная любовь это замечательно!
Ведь не всегда влюбляясь в виртуального собеседника расчитываешь на реальную встречу, иногда просто приятно осозновать что где-то далеко или близко есть этот человек и он твой идеал. Приятно просто помечтать...
Знаю много случаев, когда виртуальную любовь себе заводили женатые люди. И именно такие отношения им помогают и "развеяться" от семейных будней, и не пойти "на лево" в реале. По моему это оптимальный выход

Жизнь прекрасна!
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 46 | 00:12
НЕ може буты виртуальной любви smile есть виртуальное знакомство, потом встреча "реал", а потом любовь

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 47 | 18:50
Cowboy, верно подметил!!!! виртуальная любовь может существовать как-бы понарошку. А вот встретится в реале,то тогда любовь! Хотя... у кого как! Идельных людей не существует!!!!

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 48 | 19:16
точно не существует, идеальным мона быть поначалу smile
а потом то апендецыта нехватает, то ещё чего :)))

Ride-to-live
Semen777
Оратор
Повідомлень: 193
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 49 | 10:33
Це дуже дивне явище, що викликає абсолютно різні емоції .. від подиву та сміху до розуміння і захоплення. У такої любові є безліч недоліків, але й багато переваг. Я б класифікував її, виходячи з первинних мотивів такої любові ..
1. Епістолярна.
Зазвичай походить від нудьги, як правило якого-небудь одруженого чоловіка, в рідкому випадку заміжньої жінки. Від нічого робити, від надлишку вільного часу заходить така людина на будь-які сайти знайомств, чати та ін. створює собі "легенду", вибирає жертву і починає "грати". Гра захоплює, може продовжуватися як завгодно довго. Божевільна любов, пристрасні листи, страждання, клятви. Закінчується як правило, коли винуватець розуміє, що гра зайшла далеко, реальні відношення не до чого. Відбувається класичне розставання, красиво вигадана "легенда" про довге відрядженні, який-небудь невиліковної хвороби або інша лабуда. Результат - жертва з розбитим серцем і спогадами на все життя, винуватець - задоволений своїми здібностями.
2. Сексуальна.
Початок приблизно така ж як і в першому випадку, з однією лише різницею, що метою є виключно сексуальне пригода. Зручно, не треба шукати і знайомитися на вулиці. Як правило, закінчується відразу після першої зустрічі, важливий сам результат завоювання і задоволення від усвідомлення який ти незвичайний. Не треба продовжувати, коли ще на черзі такі ж.
3. Душевна.
Заходять в чати поговорити, поділитися проблемамі.Очень скоро знаходять собі споріднені душі, яким можуть довірити те, що не скажуть друзям. Таке спілкування може тривати роками, тому що відчуття розуміння і єднання буде тільки посилюватися. Як правило на реальні зустрічі вони рідко погоджуються, іноді через страх, що через зустрічі ця нитка може обірватися, іноді через власну закомплексованості.
4. Випадкова.
Зустрічаються дві людини в инете, випадково, просто спілкуючись, не переслідуючи ніякої мети .. З часом розуміючи подібність почуттів, думок, позицій. Як правило така дружба має на увазі наступну зустріч, яка цілком реально може закінчитися реальними відносинами.
5. Закономірна.
Мета обох - знайти другу половину. Методом проб і помилок вони вибирають один одного з маси таких же, зустрічаються, обговорюють свої відносини, не рідко і одружуються.
6. Сама мєрзка (не знаю як це слово буде по українські). Меркантильна.
Шляхом знайомства й зваби представників протилежної статі «письменники» поповнюють свій гаманець, іноді віртуально, знайомляця з жертвою, закохують в себе і потом просять гроші, (на зразок як треба терміново гроші вислати на певний рахунок, оплатити лікування чи сам інтернет бо відключать і більше ніколи її не "побачиш" і т.д.), іноді реально (варіантів маса).в інтернеті таке на кожному кроці, буває що й складно по переписці розрізнити хто сидить з того боку монітора, дійсно жінка що чогось потребує чи чоловік який таким шляхом постійно заробляє гроші на лопухах. Закінчується, як правило, «прозрінням» другого і успішним «політом у теплі краї» першого.

Ну от і все. Може чогось не врахував, але основне по-мойому все.

Додатки: 6058505.jpg (29.0 Kb)

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 50 | 21:08
Супер статейка
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Віртуальне кохання
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: