Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Богатый и тупой или бедный но умный?
Богатый и тупой или бедный но умный?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 10:55
Эту тему я сегодня встретил в интернете. И предлагаю и вам подумать над этим вопросом, как считает, лучше быть богатым но тупым или бедным но умным?

И давайте договоримся не отвечать такими банальными и предсказуемыми фразами типа "лучше быть богатым и умным". Вот просто выберите из двух вариантов "богатый но тупой" и "бедный но умный", и обоснуйте свой ответ smile




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 2 | 12:01
можливо раніш я б сказала що другий варіант, але впевпилась в тому, що краще вже перший. якщо ти людина тупувата, але живеш в достатку і не рвеш собі мізки думками де взяти гроші на буханку хліба, то це набагато краще, чим бути розумним, філософстувать над сенсом буття в порваних лаптях у "нового українця" під забором.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 12:33
Minerva, соглашаюсь на все 101% thumb



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 4 | 12:52
Я с вами тоже согласна, еще товарищь Маслоу утверждал, что не удовлетворив начальных потребностей (в жилье, в еде и т. д.) невозможно удовлетворить высшие (самоутверждение...).

Жизнь прекрасна!
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 5 | 18:22
Есть присказка "Почему дурак - бо бедный, а почему бедный - бо дурак"
Quote (grantand)
"богатый но тупой" и "бедный но умный"

А это больше относится к нашему теперешнему времени, тупак на крутой работе потому чо у него есть связи, а умный сидит дома без работы, потому что не может ее найти - связей нету!!!!!
beard
Quote (Natali)
Я с вами тоже согласна, еще товарищь Маслоу утверждал, что не удовлетворив начальных потребностей (в жилье, в еде и т. д.) невозможно удовлетворить высшие (самоутверждение...).

))))))))) если он тупой вряд ли он постигнет последнюю ступень порамиды))))))
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 6 | 08:26
jonny, если он тупой ему просто не нужна эта вершина)

Жизнь прекрасна!
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 7 | 22:24
хочу бути тупою і багатою happy
але не дуже... трошки тупуватою і трошки багатою


Повідомлення відредагував Гугля - Четвер, 02.06.2011, 22:24
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 8 | 08:55
Quote (jonny)
А это больше относится к нашему теперешнему времени, тупак на крутой работе потому чо у него есть связи, а умный сидит дома без работы, потому что не может ее найти - связей нету!!!!!

Вот в этом ты прав на все 100%

KEEP IT REAL
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 9 | 23:21
Канєшно краще буть тупим і багатим, Набагато інтірісніше лежать літом на пляжу десь в турції і не думать ні про шо чим на городі з сапою строїть умні плани де б грошей заробить.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 13:49
а якшо бути тупим и бідним?)))думаю така людина може бути абсолютно щасливою

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM12
Знайомий
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 11 | 18:48
Minerva, Шановна, юна особа..ви зовсім не правильно міркуете! На мою думку, на даний період розвитку нашої вільної та незалежної України, краще бути повнісіньким бідним бовдурем. так вигідніше та краще жити. От наприклад візьми образ пенсіонера. З першого погляду бідний вимучений працею дідок який на днях повинен здохнути від недосипання. ось пішов по місту, пику перекосив, губою потрусив, халошу встяв і миттєво всі карти в руки йому.и льготи, і місце в трамваї чи автобусі, може ще й хтось зжаліється і дасть копієчку. Але на справді ці безвредні створіння- кровожерливі, ненависливі, жадні, наглі жиди! Ось тобі і відповідь на всі ваші питання. Закосив під придурка старого, і живеш краще всих! А ми їм ще й гроші заробляем на пенсію, і із за них нас держава обдирае. Ось на цьму форумі я пам,ятаю був такий житель Леонід ( надіюсь з ним ще все гаразд ). От запитай у ньго, він підтвердить мої слова!

СЕГОДНЯ ПОДВИГ - ЗАВТРА НОРМА!!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 12 | 20:57
може я і юна, як Ви, шановний, виразились, але не думаю що бути повнісіньким бідним бовдурем - велике щастя. для такої людини - все сіре чи фіолетове, їй все до мягкого місця.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 13 | 10:47
Господа! Богатеющий клас не может творить, создавать, стремится к чему-то...У него все есть!!!!!!Хотя денег многа не бывает))))))))Вспомните -все великие художники,музыканты,творцы были нищими....
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 14 | 23:55
Якраз зараз все вирішує і творе богатєющий клас, в них набагато більше можливостей шось натворить і рішить як завтра жить бідному класу. Вони як творять то творять по крупному.


Повідомлення відредагував Патріот - Вівторок, 05.07.2011, 23:56

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 15 | 13:37
Quote (Гугля)
але не дуже... трошки тупуватою і трошки багатою


Проще волосы в белый цвет покрасить..))))))))))))))))))))))))

Додано (09.07.2011, 14:37)
---------------------------------------------
А если серьезно то лучше второе(бедный но умный) Есть шанс стать богатым но здоровым)))))))))))))))))))))))

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 16 | 21:19
Quote (полуношник)
Есть шанс стать богатым но здоровым

це як? думаю ні один міліон не врятуе людину від дибілізму чи вродженої відсутності розуму

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 17 | 09:18
Quote (Minerva)
це як? думаю ні один міліон не врятуе людину від дибілізму чи вродженої відсутності розуму


Странное мнение что человек добившись всего своим умом и пройдя весь путь от бедности к хорошей жизни(я не имею в виду криминал воровство и чиновнические взятки) становится тупым?Да пришли миллионы.... но!!!!!!!Их замечают потом!!! А сколько до этого человек работал можно сказать "горбатил" никаму нет дела.Я считаю если есть голова на плечах-деньги дело наживное.....да и не самое главное)))))))))
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 18 | 11:02
полуношник,
в цьому питанні не спорю.згодна цілком. я мала ввиду ситуацію, коли в людини міліарди, але вона тупа, то навіть капітал(більш всього зібраний нечесним способом або по наследству дістався) не добавить їй розуму. далеко ходити не треба. Досить тільки послухати Януковича...який ні розумом, ні ораторством не може похвастатись,але він міліардер

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 19 | 11:31
Шальные деньги как пришли так и уйдут не принеся ни ума ,ни пользы, ни уважения....
В свое время в Одессе( а я оч уважаю этот город) была поговорка "Бог не фраер ,он все видит")))))))))))))))))))))))
яНІНА
Читач
Повідомлень: 3
Репутація: 1
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 00:18
полуношник, Аву смени ,
такой умный человек и скрывается
Додатки: 4566083.jpg (38.6 Kb)
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 21 | 20:04
яНІНА, смешно)))))))

Додано (11.07.2011, 21:04)
---------------------------------------------
))))))))Очень похож.....только шляпу с баками снял..звезду похерил и пальцем в вверх не тычет...))))))

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 22 | 21:43
яНІНА, Хаааааааааааааааа

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Богатый и тупой или бедный но умный?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: