Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Самодостаточность
Самодостаточность
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 12:50
68 подростков в возрасте от 12 до 18 лет (31 мальчик и 37 девочек) соглашался провести восемь часов (непрерывно) в одиночестве, сам с собой, не пользуясь никакими средствами коммуникации (телефоном, интернетом), не включая компьютер или другие гаджеты, а также радио и телевизор. Все остальные человеческие занятия — игра, чтение, письмо, ремесло, рисование, лепка, пение, музицирование, прогулки и т. д. — были разрешены.

Довели эксперимент до конца (то есть восемь часов пробыли наедине с собой) ТРОЕ подростков: два мальчика и девочка.

Семеро выдержали пять (и более) часов. Остальные — меньше. Причины прерывания эксперимента подростки объясняли весьма однообразно: «Я больше не мог», «Мне казалось, что я сейчас взорвусь», «У меня голова лопнет».

У двадцати девочек и семи мальчиков наблюдались прямые вегетативные симптомы: приливы жара или озноб, головокружение, тошнота, потливость, сухость во рту, тремор рук или губ, боль в животе или груди, ощущение «шевеления» волос на голове. Почти все испытывали беспокойство, страх, у пятерых дошедший практически до остроты «панической атаки». У троих возникли суицидальные мысли.

источник: http://www.snob.ru/selected/entry/45522



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 14:09
Да конечно загнулось наше поколение!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 14:39
mostik, а ты сам как, продержишься 8 часов без всего этого, без общения и в одиночестве? :-)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 4 | 16:18
Quote (grantand)
mostik, а ты сам как, продержишься 8 часов без всего этого, без общения и в одиночестве? :-)

Честно не знаю smile хочется скачать да но думаю что не продержусь... Но чисто с любопытства хотелось по пробовать.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 5 | 19:32
Я кажин день так держуся, за 8 часов можна харашенько поспать.

Додано (01.02.2012, 19:32)
---------------------------------------------
Правда сплю не зовсім сам, ну так я я ні з ким не говорю уві сні то думаю це не щитаїця.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM12
Знайомий
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 6 | 23:15
grantand, А к чему все это?

СЕГОДНЯ ПОДВИГ - ЗАВТРА НОРМА!!
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 7 | 15:50
гиии... я іноді по пьять годин втичу)))
а вазгалі, думаю, що дорослі краще справилися б із завданням)) от вам 8 годин вільного часу, тільки будь ласка без телефонів і компьютерів... та із задоволенням))
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 23:53
Quote (Гугля)
а вазгалі, думаю, що дорослі краще справилися б із завданням))


Повністю підтримую, і думаю що якраз із-за цієї причини експеремент проводився на підлітках!


Повідомлення відредагував Arder - Вівторок, 07.02.2012, 23:54

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 9 | 21:47
Я от на власному прикладі хочу сказати, що можу провести без цієї фігні 18 годин (може і більше просто не було реального шансу перевірити). Неділі 3 назад їхав потягом Фундукліївка-Москва і так вийшло, що прийшов додому перед самим від"їздом інічого не встигав зробити, кортше забув зарядити свого смартфона, с тим і поїхав) В потязі було важко без всих тих фіч, яких вміє моя Нокія, але я справився, я читав книгу(яку мріяв давно прочитати), розгадував кросворди, купив у бабуськи за 2,50 грн:)), потім дістав свого записника, дорога надихнула написати пісню, що я і зробив, с сусідом по плацкарту пограв в карти, весь останній час пройшов дуже швидко мені вдалося виспатись, поїсти, пройти митницю і навіть трохи помріяти))


Повідомлення відредагував Меник - Середа, 08.02.2012, 21:48


grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 09:55
Меник, на форуме не написано, но в полном тексте этого эксперимента сказано, что нельзя было даже общаться с другими людьми. У тебя же эксперимент получился не чистым :-)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 11 | 17:18
grantand, biggrin Тю якось цікаво, а прогулянки як? - там теж люди є_) і ігор самим з собою я незнаю, хоча всякі збоченці є wacko я просто зрозумів суть завдання так, що провести 8 годин без набутків цивілізації, тобіш телефон,Ю комп"ютер, інтернет, телебачення! Ну всеодно, я радий, що такі моменти в житті бувають, вони дають зрозуміти , що ти не раб гаджетів і технологій cool


Повідомлення відредагував Меник - Четвер, 09.02.2012, 17:19


Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Самодостаточность
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: