Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Сходняки :) » Неформали ау? (пункти кучкування)
Неформали ау?
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 76 | 10:00
Quote (NAPALM12)
Кроме рока, никакая другая музыка не может быть хорошо сделана..рок есть рок- музыка живая от души! А попса есть попса- музыка голубых и транссексуалов, делается на компе за 10 мин..прошу не путать эти направления, уважаемый!


Все мешаешь в один замес!!!!!!!!!!И музыку,и направления,да еще и разнообразную сексуальную орентацию в ту же кучу))))))))))))
Согласен!!!!Можно за десять минут.......Но согласись есть и роковые группы которые не играют а шумят!!!!!Напокупают дорогой электроники..забьют кодовые квадраты..и можно повыделыватся на сцене....Не думаю что на написание таких произведений у них больше времени уходит..
В тоже время не забывай что попса(как многие ее называют)это так называемая поп- музыка от слова популярность раньше называлась еще как диско!!!!!!А из нее вышли многие рок- музыканты...твои кумиры)))))))
Кстати какие именно направления рок- музыки Вы называете "живой" ....уважаемый? )))))))) biggrin
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 77 | 21:24
Музика буває двох типів: хароша і попса.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 78 | 08:08
Quote (Патріот)
Музика буває двох типів: хароша і попса


Ну если Вам так удобно....))))))))Хотя совсем недалеко.......
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 79 | 08:57
я вважаю, що та музика достойна уваги, яка зроблема з душею, розумом і відчуттям смаку,стилю.де е суть. це стосуеться і пісні. її текст мае бути змістовний і не примітивний, щоб "цепляло", як кажуть.
а чи може сучасна попсова пісня (дискотечка) з туц-туц мотивами і текстом "вєтєр дуєт в спіну мнє, ти забила аба мнє" визивати піднесенні емоції і почуття?
серед любого стилю і направлення знайдеться щось цікаве і те, яке взагалі не подобаеться. але якшо брати процентне співвідношення, то на мою думку саме рок-музика може похвастатись живою, якісною музикую і не менш якісний текстом.

далеко ходити не нада, приклад: коли попзірки виступають на сцені, вони майже завжди використовують фанеру, а от рок-виконавці вважають її стидною і неприйнятною. вони за живе виконання. Коли Коббейну запропонували (змусили) виступати під фанеру,він погодився...і зірвав концерт.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 80 | 11:26
Quote (Minerva)
я вважаю, що та музика достойна уваги, яка зроблема з душею, розумом і відчуттям смаку,стилю.де е суть


Согласен с Вами уважаемая!!!! На Все сто!!!!!Только в процентном соотношении сейчас на живую музыку больше "тянет" скорее бардовская песня.А в рок группах сейчас большинство партитур загнанно в процессеры и музыканту остается лишь подстукивать или подбрякивать ведущему электронному мозгу.Это скажите не фанера?Я знаю только единицы групп где сознательно на это не идут в ущерб звучным эффектам и как следствие своей популярности...
А в качестве примера попсы послушайте хотябы Жанну Агузарову "Белые розы" на английском языке.Рок звезда исполняет популярные(а не попсовые) когдато песни....Так что качество-ЗАВИСИТ ОТ ИСПОЛНИТЕЛЯ А НЕ ОТ МУЗ НАПРАВЛЕНИЯ! И каму какое дело какие секс меньшинства чего слушают!Возьмите Элтона Джона ..голубой зато какая музыка........
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 81 | 19:34
згодна, що мішать в одному кориті сексуальну оріентацію і музичні здібності - безглуздо.але і серед рок-виконавців знадйеться багато таких, як Ви, шановний, зазначили, котрі не мають особливого таланту і використовують "електронний мозг". Але більш старіші гурти все-таки тримають марку. і саме такий стиль музики найбільш непокірний і за живе звучання.
на рахунок бардовської музики,зовсім не згодна. вона хоч і натуральна, та нічого особливого в собі не несе. текст передбачуваний і одноманітний практично в усіх виконавців.
для мене, Жанна Агузарова - це далеко не рок виконавец, от таких от співаків можна легко віднести до попси. так само, як і Альоша, Руслана, Альона Винницька. там роком і не пахне, хоч себе вони відносять до такого стилю.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM12
Знайомий
Повідомлень: 92
Репутація: 1
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 82 | 06:29
полуношник, Рок всегда останется роком!! А попса всегда будет попсой-музыкой для малолетних девочек, для которых собственно и говоря и сочиняют такие песенки жирные старые дяди. Ты в сравнение не ставь ити стили.потому что они сравнению не подлежат! Рок в любом случае живой..независимо от того как плохо он сыгран или нет. Ты говоришь рок тоже бывет плохой, согласен..бывает и так..но попса в любом случае херня..хорошей к примеру не бывает..

СЕГОДНЯ ПОДВИГ - ЗАВТРА НОРМА!!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 83 | 10:09
музыка рэп, попсня..- отстой, музыка голубых и кастрированных
Quote (NAPALM12)

А попса всегда будет попсой-музыкой для малолетних девочек, для которых собственно и говоря и сочиняют такие песенки жирные старые дяди


Каким способом интересно Вы определяете слушательскую аудиторию...?))))))))Полагаясь на свои симпатии к тому или иному стилю...Смешно))))))) И почему жирные и старые..)))))))У Вас богатая фантазия))))))))....А переворачивать Ваше мировозрение я думаю смысла нет.Так что доходите до всего сами.Удачи!)))))))))

Додано (09.07.2011, 11:09)
---------------------------------------------

Quote (Minerva)
для мене, Жанна Агузарова - це далеко не рок виконавец, от таких от співаків можна легко віднести до попси


Уважаемая.... Minerva, Жанна является типичным представителем фолк-рока,панк-рока,рок-н-ролл(а)
И смешивать ее с диско направлением я думаю в мягкой степени ошибочно.Достаточно взглянуть на ее внешний вид,и необьятный космос в голове)))))))Но думаю за голосовые данные ей можно простить и это....
Что касается предпочтений то как говорят:"На вкус и цвет -товарищей нет" и дальнейшую дискуссию по этому поводу считаю бессмысленной
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 84 | 11:37
полуношник, Для когось и Мумій троль - треш-виконавець)..як вже сказано, на вкус і цвєт...

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 85 | 12:02
suum cuique))))))))))
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 86 | 11:01
безобідна тема про неформалів перетворилась повільно на мусорку, де занадто накакано...Антон мабуть поїхав на море wacko

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
lozenko100500
Читач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 87 | 10:23
Я також люблю неформальну музику
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 88 | 11:26
lozenko100500, А неформальний рух?

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 89 | 16:28
Quote (полуношник)
музыка рэп, попсня..- отстой, музыка голубых и кастрированных

хаха, ну й откуда такие .. выводы?

KEEP IT REAL
полуношник
Новачок
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Нагороди: 6

Повідомлення # 90 | 21:25
Quote (MC_Serega)
хаха, ну й откуда такие .. выводы?

это не я...это напалм 12 утверждает.....я ввобще думаю что любая музыка является авангардной и НЕФОРМАЛЬНОЙ если она классно сделана с душой.с головой и с руками))...независимо от стиля
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Сходняки :) » Неформали ау? (пункти кучкування)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: