Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Що вам НЕ подобається в нашому містечку?
Що вам НЕ подобається в нашому містечку?
grus
Новачок
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 26 | 00:48
Згоден зі Ystina, угу, але гірше те, що там мало урн для мусору. Їх тамвзагалі практично немає.", дійсно після року проживання в місті дивно без урн
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 27 | 12:15
Приєднуюсь до всих інших користувачів. Так я вважаю, що нам потрібно більше урн

Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 28 | 08:14
А ещё мне не нравятся ети вышки в центре Александровки. Ведь они негативно влияют на людей, а центр
ето самое большое место их скопления

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 29 | 20:08
а ще не подобається те, що розтрощили дитячу площадку, мамочкам з діточками немає де й нормально погуляти, реставрували б, зробили б платний вхід і діти б насолоджувалися, і батьки б не хвилювалися за чистоту майданчика....

Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 30 | 11:27
І знову мусор!!! Навіщо було робити той парк, якщо біля лавочок немає жодної урни! ЩО бігати через дорогу...

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 31 | 11:32
MSerega, підтримую, хоча біля "Дружби" вранці хоч хтось інколи та й поприбирає, а у сквері мусор валяється цілий день, туди б не завадило тех працівницю і охоронника, бо молодь скоро фонарі позносить

Єдина й неповторна
sposob

Повідомлення # 32 | 19:46
ксюха, Boriska, В Александровке есть несколько crew которые не плохо рисуют! happy

Додано (01.07.2008, 20:46)
---------------------------------------------
Boriska, Мне тоже вышки не нравятся,после того как установили в Искре начал плохо показывать телевизор,и не только у меня!!!!! angry

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 33 | 09:22
sposob, кто такие crew? Вобще-то те кто рисуют граффити называются райтерами, от слова write - писать.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 34 | 11:23
sposob, да..почему же они не показывают свое творчество в Александровке?
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 35 | 18:02
ксюха, што б никто не видел biggrin biggrin biggrin

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 36 | 14:09
Звичайно, багато чого можна сказати про наше містечко Негативного, але просто говорити про недоліки і всім про них кричати... це мало чим допоможе, потрібно діяти. Тож хто може зробити її кращою той зараз це і робить. Я кричати про недоліки не буду, просто скажу що я покохав Нашу Олександрівку такою яка вона Є, якщо я зможу змінити в ній на щось краще то це тільки закріпить моє кохання.! Це моя батьківщина і я її люблю такою яка вона є! smile

А ВИШКИ таки турбують!



Повідомлення відредагував Arder - Субота, 09.08.2008, 14:15

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 37 | 07:49
на следующий сезон можно сделать пару акций, сайт совмесно с байкерами! Уборка, сделать фонтан в александровке... и т.д. А пока я предлагаю напечатать, или нарисовать такие плакаты :
Житель Александровки! Огланись, посмотри! ТЕбе ж не хочеться чтоб твои дети топтались в грязи? донеси бумажку до урны! Нету урны положи в карман, она не больше конфеты!
Одумайтесь! Не сорите...
И подпись "Чёрная стрела"
Ну чтото типа такого! Предлагаю за пару дней определиться с текстом, а на следующ. пятницу вместе это порозклеевать!

Ride-to-live
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 38 | 16:16
Arder:"А ВИШКИ таки турбують!.." Ничего страшного, от них излучения не больше, чем от обычных ЛЭП. Но мы же ездим в электричках, смотрим телевизор (40000 вольт!).
Мне кажется, что вышки как и когда то деревянные ларьки уберут. И будет к примеру на горе (за мельницей) одна вышка. Там и высота ее будет меньше, а обзор - круговой.

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 39 | 08:24
Arder, чем тебя те вышки так розволновали? smile
я последнее время перестал волновоться за те события, ход которых не могу изменить, толку?
Всё идёт к лучшему, вопрос только для кого smile

Ride-to-live
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 40 | 16:20
плохо что нет у нас ночного клуба, чего ж вместо очередной "Рыгаловки" не открыть ночной клуб????там бы и малолеток меньше было и молодежь бы больше отрыввалася....

Єдина й неповторна
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 41 | 16:28
Я вижу три причины:

1. Клуб стоит дорого (постройка клуба с хорошей аппаратурой внутри + хорошие диджеи).
2. Соответственно цена за вход в клуб будет дорогой.
3. На дискотеке 80% народа девочки и мальчики до 17 лет которые не пройдут фейс-контроль, если таков вообще будет.

Исходя из этих трех причин, я думаю, что хороший ночной клуб открывать невыгодно, а народу намного удобней в "Радуге".




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 42 | 19:53
мда от ночного клуба толку не будет.. Обычно они открываются после 10, работают практично до утра, есть ограничения по возрасту, цены высокие, согласен с Антоном, кто там будет гулять? Я бы не ходил... А вообще мне очен ьне нравится что в центре нету туалета, неважно платного или бесплатного, тут никакого нет.. Все с ДК ходят обделывают стены в центре где попало, которые потом извините неприятно пахнут даже днем, напостой когда проходишь мимо.. Надо туалет, люди ходят на базарчик, гуляют в центре, молодежь на дискотеку, Нормальный туалет просто необходим.. angry angry
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 43 | 19:56
TheShadoW, туалет стоит за ДК ) До него просто всем впадло дойти, да и потом там так воняет что лучше на стену пописать.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 44 | 20:00
мальчики, туалет и за Дружбой стоит, но там такая же ситуация, лучше вечером или под церковь или под налогую sad ... а скоро и сверик начнет нахнуть.....

Єдина й неповторна
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 45 | 21:09
Антоша я видел тот туалет.. То уже нельзя назвать туалетом.. sad sad
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 46 | 09:59
На счёт ночного клуба: я думаю было бы не плохо чтобы был ночной клуб. да,было бы дороже,да не ходили бы малолетние люди,но зато ходили бы люди,которые действительно хотят нормально отдохнуть!!! лично я бы ходил! да и ещё знаю многих у нас в Александровке,которые ходили бы в такой клуб!

А с туалетами,ребята у нас проблемы есть))) но, мы где захотим там и сделаем себе туалет)))
Думаю надо будет уже на скверике построить туалет там, где все думали что будет фонтан. там туалету и место biggrin


KEEP IT REAL
Способ
Читач
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 47 | 17:40
Quote (grantand)
sposob, кто такие crew? Вобще-то те кто рисуют граффити называются райтерами, от слова write - писать.

grantand, crew это команда состоящая с writerov....насколько я знаю в Александровке немного райтеров,в основном только crew......
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 48 | 20:28
Та в нас зовсім творців немає - адже малюнків гарних немає, также підписів теговських гарних не наблюдав! А не подобається в містечку саме більше те що малолітки зовсів з криші з"їхали та дахують де тільки їм захочиться - ні манер, ні поваги і ні гідності до старших - геть зовсім страхи забули...........
Wisetus
Читач
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 49 | 16:04
Не нравятся мне те, кто мусорит, как быдло, даже не задумываясь. А еще сжигатели мусора, особенно безветренными вечерами.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 50 | 16:54
Quote (Wisetus)
А еще сжигатели мусора, особенно безветренными вечерами.


тут полностью согласен. Особенно раздражает сжигаение сухого листья осенью



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Що вам НЕ подобається в нашому містечку?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: