Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Обговорення новин в Україні та світі » Ще один податок (Депутати можуть ощасливити українців податком на бездітність)
Ще один податок
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 1 | 11:12
Народні депутати вирішили ощасливити українців податком на бездітність - не маєш дітей після 30 років, плати 17% з доходу.

Подібний податок існував у Радянському Союзі - і отримав у народі інтимну назву "податок на яйця". Запроваджений Сталіним у переломні для радянської влади часи Другої світової (листопад 1944-го, коли став зрозумілий масштаб людських утрат), він проіснував до кінця СРСР.

Бездітні чоловіки від 20 до 50 років та бездітні одружені жінки від 20 до 45 років мали відраховувати державі 6% власної заробітної плати. Менша ставка передбачалася для тих, хто отримував менше 91 карбованця на місяць. З зарплатні меншої за 70 крб податок не брали.

Як виглядав податок для бездітних в СРСР. Платіжні квитанції




А як ви відноситесь до такого податку?? Чи варто вводити таке?


З.І.Доречі хтось помітив де видана квитанція biggrin


З.І.І. Інформація взята та скопійована Звідси
Додатки: 6364068.jpg (289.4 Kb)


Повідомлення відредагував Меник - Вівторок, 06.03.2012, 11:19


grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 12:25
Quote (Меник)
А як ви відноситесь до такого податку?? Чи варто вводити таке?


Все в порядке. Пусть теперь на эти налоги начинают строить детские дома. А иначе куда потом девать этих детей? Или государство потом сделает надбавку в 17% к зарплате тому кто обзавелся ребеночком?

А давайте ноги отрезать тем что кто после 30 лет не родил ребенка - это эффективнее и быстрее поднимет популяцию украинцев.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 21:55
нашо ж сразу невинні ні в чому ноги, краще - яйца!))) вони ж винуватці в данному випадку

хоч мене цей податок не стосуеться, але я вважаю його наступною виходкою наших правлячих верхівок...як кажуть чим би дитя не бавилось....вигадують тупі закони від безділля, тим самим відволікаючи увагу людей від реальних проблем. не думаю, що всі злякаються і бігом начнуть рожать. дешевше вийде від зарплати відстегнути 17 процентів, ніж прокормити дитину

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 23:53
Мдааа політикам я так поняв більше робить нефіг!!!! Налоги роблять з воздуха! А якщо по жизні людина не може мати дітей? то шо їй робить?

Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 5 | 15:40
Крутотенюшка!!! Вот теперь хоть веселее будет жить!!! А то как-то скушноватенько было!))))

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 18:29
Arder, Та да! Вобще оце будет куча секса на лавочках літом

Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 7 | 21:55
Quote
нашо ж сразу невинні ні в чому ноги, краще - яйца!

Minerva, Постає друге питання а що жінкам відрізати??? Їх цей закон тежстосується!)) І ЧОМУ СРАЗУ ЯЙЦЯ??? Це якось пошло на мій погляд!) wacko Вибачте за правду!)


NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 22:41
Эта ебаная пидарасня!!! А зарплату им поднять слабо! Им же конечно лучше налог поднять! Суки конченные! Ненавижу ебаную верховную раду! Ненавижу януковича! Ненавижу стоебучую украину из за всего этого! Была бы моя воля, они бы суки ползали на коленях и жрали бы по кусочкам ихние ебаные законы! Еще лет десять, и страна украина войдет уже в историю..как атлантида. Украина для людей блять! Ебучий заикастый уебок!

Додано (07.03.2012, 22:41)
---------------------------------------------
Вот если в этом году не наступит конец света, как прогнозировалось, так они добавят еще налог, за то что блять живы остались..Короче я за то чтоб была гражданская война! Чтобы люди шли к верховной раде, и резали всю пидарасню которая там обитает! Пиздили, сжигали живьем, хуячили обасвальт ебалом..чтоб те суки знали как выебываться. Приняли хуевый закон- хуяк и на второй день нашли десяток депутатов без голов..еще закон- опять так же! Вот так с ними надо! Након за бездетность нихуя себе блять шоу! Резать и душить сук! Только так надо!

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 9 | 22:41
Вони закони придумують тупо поржать, шоб не казали шо вони там нічого не роблять.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 10 | 22:45
MSerega, Ты че, прикалываешся! причем тут секс! секс и так будет всегда! Надо чтобы жить нормально сделали! Зарплаты поднимали, налоги были в пределах нормы. Тогда и рождаемость будет! Янукович же обещал что сделает примаймни 50 млн..к концу его правления хоть бы 20 осталось..пидар блять

Додано (07.03.2012, 22:45)
---------------------------------------------
Патріот, Давай шановний, берімося за вила та сокири!

Додано (07.03.2012, 22:45)
---------------------------------------------
Патріот, Вони закони видумують шоб за евро грошики відбить..

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 11 | 23:52
Quote (Меник)
Постає друге питання а що жінкам відрізати???


я там выше предлагал ноги отрезать biggrin



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 12 | 14:00
Меник, хоть і пошло, то зато справедливо biggrin не хоч дітей, то жертвуй яйцями. ну а жінкам просто пломбу якусь поставить можна поставить навіки biggrin
жарти - жартами, та повністю підтримую НАПАЛМА. краще б зарплату піднімали, допомогу на дитину і т.д, тоді і бажаючих народжувати побільшало і не пришлось нікому нічого відрізать.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 13 | 17:07
Quote
я там выше предлагал ноги отрезать


cool Тоха, воно то може й так, але дівчата не гарні без ніг, вони й так зараз не ахті на постій з цигаркою і пляшкою (в кращому випадку пива)
Minerva, Так як чоловікам то відрізати зразу, а жінкам тільки пломбу???, то тре якось тоді по-чесному)!)) biggrin
NAPALM15,
Quote
Пиздили, сжигали живьем, хуячили обасвальт ебалом..чтоб те суки знали как выебываться. Приняли хуевый закон- хуяк и на второй день нашли десяток депутатов без голов..еще закон- опять так же! Вот так с ними надо!
- Браво!!! В мене немає чого добавити це просто ...(!!!) Класс!!!


Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 14 | 19:28
Меник, ну можна і їм шось відрізати невеличке))все-таки "слабий пол"

шось дуже часто стали затрагуватися політичні теми))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 15 | 21:42
Minerva, тре просто людям які керують державою язики повідрізати за те що таке говорять і брешуть нам постійно от тоді і буде якийсь толк, а звичайні лди не при чому, в нормальній країні люди не задумуються чим вони завтра будуть годувати свою дитину!!!

Quote
шось дуже часто стали затрагуватися політичні теми))


Народ уже просто на межі від усього цього, і добром це не завершеться!) або буде як Напалм сказав або взагалі ніяк!


Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 16 | 11:03
Меник,
Quote (Меник)
в нормальній країні люди не задумуються чим вони завтра будуть годувати свою дитину!!!

я за це ж і мала ввиду! тільки одними язиками тут не обійдеться. вони і без язика будуть все красти і мутить. я думаю, що без громадянскьої війни вихода не буде ніякого. так усі і будуть возмущатись без толку і "співіснувати" з тим, що твориться. якщо нічого не робити радикального, революційного, то все буде так як е. поступово котимся в прірву

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 17 | 21:55
Ви будете сміяця ну появився ще один податок, в народі він називаєця "податок на смерть". Прикол в тому що всих зобовяжуть після смерті робить обовязковий розтин, який коштує ні багато ні мало 1500 гривень. Без нього не дозволять ховать людину. Даже бабці яка вмерла в 95 років і хворіла тяжко останні роки і то нада робить платний розтин.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 18 | 22:21
Патріот, Я тоже слышал за этот налог. Ну что тут сказать- СПАСИБО ЖИТЕЛЯМ ДОНБАССА! А еще в скором будущем будем платить налог за воздух..каждому к ебальнику будет прикреплен счедчик, который будет считать вдох-выдох и экономь как хочешь.. А еще, по поводу налога о бездетности, я предполагаю что в скором времени наши чиновники введут специльную групировку насильников..будут на девок нападать и насиловать..и штраф за аборт введут 100 тыс грн..и будет все заебись! А еще надо ввести налог за рождаемость..как же без него!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 19 | 23:01
що не податок, тим ще смішніше получаеться. наскільки ж в нас творча правляча верхівка, якшо кожен день майже проявляе неабияку фантазію, щоб порадувати черговим законом, вкрай важливим для супільства. хто дивився фільм "Время" (новий)? то можна і нам такий податок на прожитий час.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Обговорення новин в Україні та світі » Ще один податок (Депутати можуть ощасливити українців податком на бездітність)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: