Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Краса та здоровья » сучасна мода
сучасна мода
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 22:45
як ви ставитесь до сучаної моди? стильних трендів сезону? я помічаю, що твориться повне безобразіе. чоловіки роблять з себе практично жінок і не відлічити інколи, хто іде по вулиці. штани повністю обтягаючі з матнею по коліна, шаровари завужені донизу, жах! а про взуття то взагалі мовчу. додам трошки фото
Додатки: 9257599.jpg (36.0 Kb) · 9958217.jpg (77.8 Kb) · 8881931.jpg (27.6 Kb)


Повідомлення відредагував Minerva - П`ятниця, 29.06.2012, 22:45

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 2 | 22:53
Minerva, Сучасна мода цілком покалічила чоловічу стать. Це навіть не мота, а відкрита реклама гомосексуалізмі. Сьогодня він надіне голубенькі кеди на босу ногу, а завтра побриє груди та довкола прищика який знаходиться у нього між ногами. Якби я був прєзідєнтом усієї планети, яб видавби закон про массовий отстрєл жертв моди які рекламують гомосексуалізм! Мужик должен буть мужиком- лисий, не бритий, в тяжких ботинках, нормальних штанях чи шортах із здоровими кулаками..Що до дівчачрї моди, дуже бісять довгі плалля аж до полу..Зовсім не гарно та безобразно..Раз чуть не зплутав з циганками..


Повідомлення відредагував NAPALM22 - П`ятниця, 29.06.2012, 22:54

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 14:10
NAPALM22,
Quote (NAPALM22)
Що до дівчачрї моди, дуже бісять довгі плалля аж до полу

ну це не відноситься до модного "ізвращенія". це діло смаку. мені також не подобаються такі сукні, но це не значить що вони погані. жінка в довгому платті остаеться жінкою все одно. а от хлопець в лосінах і тапочках на босу ногу вже заставляе задуматись

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 10:06
Quote
хлопець в лосінах і тапочках на босу ногу вже заставляе задуматись
Согласєн, це перший крок до гомосексуалізму. Я вважаю якщо в хлопчика замічаються такі признаки- його треба негайно каструвати, як міліціонера. Я думаю це єдиний спосіб який вилікує його від цієї тяжкої недуги! А нащьот дівчат, ви вірно сказали, дівчатами й остаються..Але..от наприклад оті шаравари з 2-ох метровою матнею та завужені до низу роблять дівчину не те шо невірненькою, а просто огидною. Або літні сапоги зроблені під сандалики, або кеди на каблуку..Цеж вообще піздєц! Я б наприклад даже й близько не підійшов би до такої дівчини..це ще хуже чим до негра. От скажіть шановна, невже дійсно дівчатам нравиться така мода? Хіба вони не замічають як це виглядть со сторони?

Сегодня подвиг- завтра норма!
78cheri
Читач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 5 | 07:51
Мода це звісно особиста справа кожного..хтось притримується її, а хтось взагалі забиває. Щодо мене то я намагаюсь виробити власний стиль, але іноді виникає бажання доповнити його стильними та модними штучками) Наприклад вчора замовила ось такі незвичні окуляри ....., чекаю коли прийде посилка)
Беллатрикс
Читач
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 6 | 21:32
Вже багато років залишаюсь вірною моєму улюбленому бренду - магазин спортивного взуття ..... Якість, перевірена часом. smile
aitlanka
Читач
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 13:47
Современная мода иногда вводит в ступор)
Uma
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 20:39
Мне нравится современная мода, особенно женская. Сейчас в моде платья самые разные. Действительно, замечаю, что девушки сейчас намного чаще надевают платья, чем шорты или джинсы. У меня есть два синих платья, да и вообще обратила внимание, что синий цвет в моем гардеробе преобладает и я решила, что мне нужно как-то разнообразить свой образ. Нашла статью о том, с чем носить синие платья .... и купила новую пару туфель и аксессуары для разнообразия. Уже выгляжу немного по-другому. Еще в статье есть советы по поводу макияжа под синий цвет, что тоже актуально для меня.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Краса та здоровья » сучасна мода
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: