Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Комп'ютери та інтернет » Мої послуги...
Мої послуги...
XakMax
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 16:38
Я придлагаю вам свої послуги в установці віндовса,чисткі компютера від вірусів,та інших проблем..вартість моїх послух становить 20 грн..Якщо вам потрібні будуть мої послуги звертайтесь.. всі свої кординати залишайте тут..Дякую вам..

Мастер по железу за ходи сюда посмотри на мой сайт

http://prohramu.org.ua/

Semen777
Оратор
Повідомлень: 193
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 2 | 12:01
XakMax, Є можливість встановлення на windows 7 несумістного програмного забезпечення ? Зокрема Adobe premiere CS3 разом з плагінами, емулятор ХР не допомогає.

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 16:32
Semen777, Краще шукай в неті...
XakMax, гг я сомніваюсь, що це комусь потрібно... шукай чайників... Тут таких нема

XakMax
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 4 | 10:15
Semen777.Залиш свої кординати...

Мастер по железу за ходи сюда посмотри на мой сайт

http://prohramu.org.ua/

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 5 | 22:40
Завдання для настоящого хакера, потрібно скачати фотографію в високій якості із оцього сайта http://visualrian.ru/ru/site/gallery/#99564/context[lightbox]=30959 можна за гроші, ну звичайно в розумних прєдєлах (пол царства і принцесу в ж... не просить). На цій фотографії старий грот. Тупо зареєструваця і скачать не виходе, пробував много раз. Хто скачає маладєц.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 20:21
Цитата (Патріот)
Завдання для настоящого хакера, потрібно скачати фотографію в високій якості із оцього сайта http://visualrian.ru/ru/site/gallery/#99564/context[lightbox]=30959 можна за гроші, ну звичайно в розумних прєдєлах (пол царства і принцесу в ж... не просить). На цій фотографії старий грот. Тупо зареєструваця і скачать не виходе, пробував много раз. Хто скачає маладєц.
 Патріот, Напиши логін і пароль мені в лічку з цього сайту і я тобі допоможу

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 7 | 19:42
Нема в мене логіна і пароля, там така рігістрація шо не приходе на почту ссилка для підтверждження  і  не входе соотвєтствєнно на сайт.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 10:36
Патріот, Жаль, я лазив по коду то так і не знайшов великої картинки. нажаль... Можливо якоюсь програмою можна скачати весь сайт і там найти таку картинку... А бо ж можливо як так шукав)))

Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Комп'ютери та інтернет » Мої послуги...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: