Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Ходять слухи » Кіровоград чи Єлисаветград ???? (!!!!!!!!!!!спірне питання!!!!!!!)
Кіровоград чи Єлисаветград ????
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 17:46
Депутати Кіровоградської міської ради вирішили нарешті відволіктися від справи дерибану і зробити щось корисне для міста. Почали з назви. За ініціативою п"ятьох фракцій: БЮТ, "Нашої України", Партії регіонів, лібералів та народників на розгляд позачергової сесії міської ради буде винесена ініціатива про проведення разом із позачерговими виборами депутатів Верховної Ради і місцевого референду щодо повернення місту його історичної назви - Єлисаведград. Референдум разом із виборами не потребуватиме значного додаткового фінансування.
(21-й канал . 23.10.2008)

Додано (24.10.2008, 18:46)
---------------------------------------------
cool cool cool Запитується для чого??? Адже я наприклад нехочу. 7 років тому теж референдум і 78% проголосували проти. І чи запитують в мешканців районних містечків та сіл???? Ми що теж немаємо права на референдум??? І це Кіровоградськів області обійдеться в 1,5 млрд грн. в пік економічної кризи......... ха-ха-ха

MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 17:55
Они там чё подурели все? Я тоже не хочу чтобы меняли название города angry

KEEP IT REAL
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 10:16
фигово звучит.. Кировоград лучше.. Может просто кто-то хочет на этом срубить бабла


Повідомлення відредагував TheShadoW - Субота, 25.10.2008, 10:17
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 10:59
TheShadoW, так и есть. Всем известно что просто так ничего не делается. Говорят что спионерить бабла проще всего на ремонте дорог, ибо не видно сколько туда денег вложено и какой собственно результат. Так и на переименовании города тоже нифига не будет видно, вроде ж и переименовали но сколько реально на это будет затрачено не известно.

Дибилизм наших депутатов не знает границ. Что это млям за помощь? Как от этой помощи станет жить лучше хотябы кировоградцам? Начнётся куча путаницы с бумагами и документами. Почему эти дибилы себе имена не поменяют методом всенародного голосования? Может это им поможет.

Народу жрать нечего, все в жопе но зато давайте имена городам менять, вот нету у нас больше проблем кроме как названия городов менять....от придурки. Лучше б уже в Кировограде приличные дороги поделали.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 5 | 11:46
Я також проти перейменування міста!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 6 | 20:29
Другий раунд. В першому - кiлька рокiв тому - вже пробували переписати "ворожу" назву на Новокозачин. Вродi таке село було колись до заснування Елизаветграда.
Й буде у вас як у мене - м.Санкт-Петербург, область навкруг - Ленiнградська.
"Бiдний" Сергiй Миронович (Кiров) - при життi спокою не було! Нi вiд ворогiв, нi вiд "друзiв". Пiтерцi поважали його в першу чергу як хазяiна (керував мiстом, поки не загинув), а потiм уже як полiтика. Людину свого часу.

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 7 | 12:57
Переименование городов, я щитаю что это боед, и отмывание денег smile

Ride-to-live
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 11:15
Також вважаю що „Бабло Рулит”, там де гроші там завжди незрозумілі події, а все тому що, один трішки взяв, другий, третій, а потім вже починають брехати, заплутувати сліди. А на перейменуванні міста думаю заплутати сліди не важко. А як же люди, хтось про них подумав!? В мене наприклад ніхто не питав на рахунок перейменування Кіровограда, а я завтра дізнаюсь що Кіровоград вже не Кіровоград а якась там Злупівка, в мене впаде моя мораль, впаду в депресію, почну бухати, роботи не буду виконувати, і Вся Залупівська область просто пропаде, разом з Залупівкою!

Я би не хотів щоб мій районний центр називався "ЗАЛУПІВКА"!



Повідомлення відредагував Arder - Вівторок, 16.12.2008, 11:17

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 9 | 23:12
Нафиг Залупивку!!!! biggrin
Кировоград форэва!!!!!!!!!

KEEP IT REAL
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 10 | 16:48
А вы знаете, что в Кировограде никогда не были Елизавета II(чье имя), Киров, Зиновьев (после революции)?

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 11 | 16:57
Леонiд, лично я незнаю! smile

KEEP IT REAL
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 19:10
Леонiд, насчет Елизаветы не знаю а вот Киров точно в Кировограде не был)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 13 | 21:33
Назовём Александровку Грантандовка, или Байкерівка!

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 14 | 11:19
Гггг, оригинально)))))))))
Споко людишки. Кировоград от нас никуда не денется!!!

KEEP IT REAL
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 15 | 17:02
Да пусть он хоть лоховка называеться smile
Всё равно мы ничего не решаем, лишь бы зарплату давали

Ride-to-live
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 20:52
А вы знаете, что в Кировограде никогда не были Елизавета II(чье имя), Киров, Зиновьев (после революции)? - Леонід - хочу тебе обламати з названих тобою людей Елизавета II якрась і була в Кіровограді так як вона перша відкрила фортеці, привізши з собою гусарам подарунок (найкращих дівчат Росії та України).
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 17 | 21:02
F2air, шановний ,повагу на форумі ще ніхто не відміняв!

Єдина й неповторна
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 18 | 23:22
Прочитайте: http://www.library.kr.ua/kray/shlakhovoy/elname.html
"...У Жалуваній грамоті генерал-майору Івану Хорвату, підписаній імператрицею Єлисаветою Петрівною 11 січня 1752 року, 10-м пунктом зазначено: “для обороны во всякомъ случаъ отъ нападенія непріятельскаго новопоселяемыхъ ихъ гусарскихъ и пандурскихъ полковъ жилищъ, позволяется въ пристойномъ мъстъ при оныхъ, по разсмотрънію персонъ, со общаго съ вами Генераломъ-Маіоромъ Хорватомъ согласія, сдълать въ нынъшнемъ году земляную кръпость, которую именовать кръпостью Святыя Елисаветы,...
... указ про початок будівництва вийшов тільки 3 березня 1754 року, а сама фортеця закладена 18 червня того ж року...
...Фортеця Святої Єлисавети була побудована на порожньому місці, але з утворенням у тому ж році (указ 14 травня 1754 року) Слобідського козачого полку (пізніші історики для уникнення плутанини зі слобожанськими козацькими полками називали його Ново-Слобідським, або Ново-Козачим) швидко була оточена слободами цього новоутвореного військового поселення...
...Слободи Новокозачин ніколи не існувало...
...ім’я міста походить від назви фортеці, яка спричинила його виникнення. Фортеця ж була названа на честь святої праведної Єлисавети, дружини священика Захарія і матері Іоанна Хрестителя, якого народила в літньому віці. Праведна Єлисавета була родичкою (вважається тіткою) Пресвятої Діви Марії, яку перша, після Благовіщення, привітала як Благословенну між жінками і як Матір Божу...
...Єлисавета з єврейської мови означає Богошанувальницю, або ту що заприсягалася служити Богу. Це ім’я надихає на добрі справи та надає духовної спрямованості. Пам’ять святої праведної Єлисавети вшановується 18 (по-старому – 5) вересня. Тоді ж і святкується в Кіровограді день міста..."

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 19 | 13:50
Особисто мені не подобається ні Кіровоград, ні Єлисаведград, до того ж зараз не час для прийняття подібних рішень. Є більш актуальні питання.
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 20 | 21:56
Не для спора - тiльки факт.
Нi тим бiльше Зiнов'євськ (було й таке iм'я, в честь вiдомого колись земляка-бiльшовика).
А iм'я Елисаветград то було дано не в честь царицi (не без умисла звичайно) а в честь св'ятоi Елизавети.

"...Пророк Иоанн Креститель был сыном священника Захарии (из рода Аарона) и праведной Елизаветы (из рода царя Давида). Жили его родители около Хеврона (в Нагорной стране), на юг от Иерусалима. Он приходился по материнской линии родственником Господа Иисуса Христа и родился на шесть месяцев раньше Господа. Как повествует Евангелист Лука, архангел Гавриил, явившись его отцу Захарии в храме, возвестил о рождении у него сына. И вот у благочестивых супругов, до преклонной старости лишенных утешения иметь детей, наконец рождается сын, которого они испросили в молитвах..."

http://days.pravoslavie.ru/Life/life6625.htm

Мати Iоанна Предтечi.



Повідомлення відредагував Леонiд - П`ятниця, 27.11.2009, 21:58

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Буркун
Читач
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Нагороди: 2

Повідомлення # 21 | 16:06
Кіровоград ще пропонують перейменувати на Златопіль, Великий Златопіль, Тобілевичі, Центральноукраїнськ... Питання цього року розглядатимуть на сесії.
ivan-omelja
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 22 | 16:48
боже мой что это такое твориться в нинешнем мире
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Ходять слухи » Кіровоград чи Єлисаветград ???? (!!!!!!!!!!!спірне питання!!!!!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: