Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Расизм в Украине (Проблема расизма в современной Украине)
Расизм в Украине
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 14:15
Все вы наверное слышали о избиении африканцев перед началом EURO2012. Некоторые люди считают это нормальным. А как вы к этому относитесь?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 16:28
К расизму отношусь негативно. Все люди братья, peace! )



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 17:28
Я тоже отношусь к этому негативно и считаю что расизм тормозит всеобщее развитие.
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 18:08
Destroyer, Destroyer,
Quote
Некоторые люди считают это нормальным
Конечно! Я лично против обизьяньей расы! Нахер надо нам негры! Во первых, от них толку мало. Если один негр на тысячу умет считать до десяти, это уже считается гениально. Я не вижу вообща с них толку как в развитии так и не развитии. Даже в фильмах негров по сценарию обычно убивают..Эдинственное радует только то, что они братья наши меньшие..А в остальном я считаю эту нацию абсолютно безполезной..Но еще больше я не навижу ебаных хачей, тунгусов там всяких, блять кавказцев, чурок гребаных..Их уничтожал бы с особым обрядом..

Додано (25.06.2012, 18:07)
---------------------------------------------
Расизм процветает с 60-годов..кстате пошел с америки..с тех времен когда негров стали брать на роботу в порты докерами. Появилось мнение что негры начали забирать работу у белых..Это расизм..К примеру куклус кланы это вообще отдельнаи история. Я считаю расизм должен быть, но по категориям. Негров просто пиздить, а чурок резать

Додано (25.06.2012, 18:08)
---------------------------------------------
Destroyer,

Quote
Я тоже отношусь к этому негативно и считаю что расизм тормозит всеобщее развитие
А че у тебя аватор со свастикой тогда?

Сегодня подвиг- завтра норма!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 19:49
Согласен с grantand,

NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 21:22
MSerega,
Quote
Согласен с grantand
Ты всегда с ним будешь согласен..даже если не согласен..Кто ж тебя ебет и кормит как не он...

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 23:00
NAPALM22 Твый аватар также суперечить твоїм висловлюванням. От прикинь шоб тобі прийшлось поїхать на деяке время в страну де проживае багато чорнокожого населенню. Я думаю шо не приятно було б получить аналогічного ставлення. Ось тобі одна з причин чого расизм тормозить світове развитие. Іще кстаті негри в чиїх странах є нафта живуть набагато краще чим в україні. А шоб в україні було багато нафти то вся оця олігархічна підарасня забрала б усе собі анароду як всігда БОЛТ. З цього можна зробить висновок шо цвет кожі не впливае ні на шо. Перше чим ненавидіть другу націю нада спитать себе чим ми лучші. Зараз на дворі 21 век и в 21 веку не место расизму. Прояви расизму це дело малолеток. Нормальна сірйозна людина ніколи цим не займеться. Я конешно не спорю шо африканська раса красотою не отлічаеться, ну для них може й ми не очень(хоча я думаю шо врятли) ну це не повод для поганого отношения до них.

Додано (25.06.2012, 23:00)
---------------------------------------------

Quote (NAPALM22)
Я считаю расизм должен быть, но по категориям. Негров просто пиздить, а чурок резать

шоб так було всігда то були б ми до сіх пор в каменному векуі воювали б з другими расами. А може б уже погибли б от копья якогось негра. Я согласен шо красотою вони не отлічаються, і шо перед половим актом з якоюсь африканкою не помішае доза кокаїна або літра горілки. Ну це не повод ненавидіть другу расу. Нада смириться з цим і осознать шо чорномазі, хачі, жиди такі самі люди як и ми(це крім кучки жидомасонських уйобків які правлять нашою страною). Отих нада їбашить. А чого я свастику поставив на аватар, бо я думаю не для того наші діди воювали і подихали лежа в грязі під Берліном шоб оця вся підарасня яка править страною довела людей до такого життя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 8 | 23:38
Круто ви тут завернули, прямо добавить нічого.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 9 | 21:37
Destroyer, Я ше раз повторюю! Расизм повинен бути, в моєму плані, по категоріям. Для мене расизм це -обизьяноподибни, чурки, хачі, та жиди. Інші геть пофіг. Єстественно істріблять їх тоже треба по різному, як писав я вище-негрів пиздить, хачів різать або зпалювати в залізні бочці живцем. Я не бачу толку в неграх як ти кажеш..За те шо в них там нєфть, то це заслуга білих, адже негр ніколи не сообразивби що з нею робити. Їхнє це бокс та баскетбол..І то я вважаю що це теж їхня заслуга перед білими.Аби біли їх не навчили як правильно тримати м'яча в руках, та не били б їм орангутанячі мордяки то сиділи б вони у своєму конго, пасли б кенгуру..Негри нація ніби то не вредна, але й не потрібна, як я казав, від ні толку..а ні без толку..Все що вони мають і чого досягли в житті то це все зе допомогою білих, нормальних людей..Доречі, ти питав за мій аватор..я такий спеціально собі поставив...раді прикола..тупий і дибільний жидівський..поставив через те що я їх пиздив би...Я не спорю, україна хуйня, але ми набагато розумніші за негрів та чурок. Як-не-як, а ми навчили весь світ пиздити та найобувати..Ми можем негра не тіки наїбать, а ше й спиздить..и продати в зоопарк..Ви мабуть шановний, справжнього негра не бачили ще та жида..Думаю думку б свою поміняли.. Доречі, расизм нереально знищити..Бо людей які цінять свій розум цілком більше..Так що расизм н езнищити..це свого роду як культура та своєобразний порядок від сміття..Більш реальніше, та вдосконаліше- це знищити негрів

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 21:42
я не вважаю себе расисткою і повністю погоджуюсь з Дестроєром. колір шкіри не впливае ні на що. а найбільше впливае сам менталітет нації, її виховання і сама історія. як би не висміювали евреїв в різних анекдотах, а таки реально ці люди такі і е (жадібні і хитрі), так само і араби відрізняються своїм складом ума. тому просто не хотілось би мати справу з цими народностями.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 11 | 22:30
Minerva,
Quote
а найбільше впливае сам менталітет нації, її виховання і сама історія
От із-за цього і існує расизм..ти сама відповіла на запитання..Якби в усих був менталітет та розвиток як у славянських народив, то расизму б не було ніколи. Це ти відповіла типа я не расистка, но негрив не люблю..Типа як маленька собачка яка гавкає на бульдога, який сидить у вольєрі

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 12 | 22:41
NAPALM22, якраз ти не угадав, до негрів ставлюсь геть нормально і адекватно. а от евреїв і арабів просто недолюблюю з особистих міркувань, але це не означае що я підтримую коли б їх клепали по пиці берцами з металевим носком. от це уже найвища тупість, яка може існувати. я проти фізичного насилля

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 13 | 22:59
Minerva,
Quote
але це не означае що я підтримую коли б їх клепали по пиці берцами з металевим носком
А ви не задумувалися ніколи чому їх клепають по пиці металевим носком? Тому що вони так само точнісінько клепеють своїх жінок. Не буде расизму- буде безлад. Жидів та арабів з покон віків тримали в залізних рукавицях..І це 100% правильно робили..Расизм це своєрідна культура, як я це і казав.

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 23:58
Quote (NAPALM22)
сиділи б вони у своєму конго, пасли б кенгуру

кенгуру в конго не водиться

Це більше похоже на детську мечту на подобии шоб прийшов дід мороз, шоб повбивать всих негрів. Все це не серйозно. Як каже Минерва з деякими народами не хочиться мати ніяких справ але расизм цн тупо. Зо мною робив один негр з Єкваторіальної Гвінеї. Він знав 4 язика. А ти кажеш шо вони тупі. Це не правда, ти просто не встрічав нікого з цих людей, і судиш їх по фільмах. Я саам інколи євреїв недолюблюю але це не повод звалить всі наші проблеми на них. Наведу приклад: сьогодні один мій друг не міг завести машину. І шо ві зробив? Він собираеться намалювать свастіку на капоті, тіпа це євреї винні в тому шо в нього москвіч а не ауді. Іногда я тоже іх виню в багатьох проблемах украіни(і я на 80 процентів уверенний шо так воно і є). В усьому світі багато разних націй з різним рівнем розвитку. Проти німецкої нації ми не сильно отлічаемся умом. І в ті розвинуті країни де жівуть умніші націії їдуть українці. А прикол ось в чому: по росказах я поняв шо тільки в країнах ду 100 свобода слова, де нема расізму, там до наших относяться нормально. А якшо в нас такі пряви расізму будуть і дальше врятлі в українську економіку підуть іноземні інвестиціії які січас дуже потрібні щоб влізти з цієї параші де україна зараз знаходиться. З расізмом прийдеться ходить на город і матюкать януковича. Все це правда. Люди просто не понімають ніхуя.

Додано (26.06.2012, 23:58)
---------------------------------------------

Quote (NAPALM22)
Я не спорю, україна хуйня

Я тоже не спорю, і думаю шо в світі є націїї вищі і нищі, і ми очень далеко не вища нація. Ну ма должні уважать всі націїї і накше нстапить піздєц
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 15 | 20:21
Destroyer, все точно сказав! расизмом особливо в нашій країні нічого не добешься і не виправиш, а навпаки

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 22:18
Quote (Minerva)
все точно сказав! расизмом особливо в нашій країні нічого не добешься і не виправиш, а навпаки

Так ми скоро переконаємо напалма полюбить чорну расу і він вступить в красній крест і поїде в Африку помагать месному населеніб рішать їхні глобальні проблеми
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 17 | 22:43
Destroyer, Шановний, не путай розвиток та досягнення країн з расизмом..це різні речі! Расизм це негри, жиди, чурки та бендери! Німці аж ніяк сюди не відносяться..Ти чув дзвін та не знаєш де він. Расизм потрібен, він необхідний можна сказать..аби не скіни, то пас би ти кенгуру отим капченим обизянам!

Додано (27.06.2012, 22:43)
---------------------------------------------
Destroyer, Доречі, ти так і не відповів чого у тебе аватор зі свастикою..Ти ж такий прихильник орангутанячої культури..


Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 18 | 22:38
NAPALM22, а при чому тут скіни до пасіння кенгуру? ти шось набовтав все в кучу. якшо ми всі станемо з вилами і граблями і начнем виганять жидів, чурків, негрів і хачиків з україни. до не думаю що тут життя буде краще. треба начинати не з населення як такого, а з правлячої верхівки все змінювать. та і взагалі винить інші раси в своїх проблемах - це тупість

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 19 | 22:57
Minerva,
Quote
якшо ми всі станемо з вилами і граблями і начнем виганять жидів, чурків, негрів і хачиків з україни. до не думаю що тут життя буде краще
Отак і буде! нада гнать їх як сталін! Тоді буде порядок! Іще якщо ви хочете знать, шановна. В нашій верховні рада, в тому числі і янукович, являються 100%-ими жидами!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 20 | 14:07
NAPALM22, якшо в нашу верховну раду посадити самих настоящих чистокровних українів, то ситуація все одно не зміниться ніяк. все одно будуть красти все шо бачитимуть і підніматимуть налоги, урізаючи зарплату. тут не в національності діло геть.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 21 | 09:59
Minerva,
Quote
якшо в нашу верховну раду посадити самих настоящих чистокровних українів, то ситуація все одно не зміниться ніяк
Ну а хто їх по твоєму навчив красти, обйобувать людей, обіжать малєньких дєтєй? Все йде від жидівської націїї. Я за расизм. Ось впомніть шановна сталіна. Він жидів масово зпалював вагонами. В часи його правління був міцний порядок. Всі його боялися, а жиди тим більше! Я кажу шо расизм був, є, і буде завжди.

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 22 | 22:18
Quote (NAPALM22)
Ось впомніть шановна сталіна. Він жидів масово зпалював вагонами.

Хіба не гітлір спалював жидів?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 23 | 22:30
Патріот, Гітлер палив усіх, а сталін виключно жидів. Але яка різниця. Вони за одно були

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 24 | 23:16
Quote (NAPALM22)
, а сталін виключно жидів.

З чого ти взяв ?

Додано (01.07.2012, 23:16)
---------------------------------------------
Я осьо тут вичитав шо сталін постоянно спасав євреїв.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 25 | 21:04
Патріот, Ооо..оце ти точно на фейк попав..помойому хто такий сталін знають даже діти дошкільного возраста. Якби сталін любив жидів, то жили б вони зараз через кожну хату..стілін жеж чогось виселив їх отдєльно..деякі зуміли зашифруватись в одессі. І до сих пір там живуть та обйобують себе та людей.

Сегодня подвиг- завтра норма!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Расизм в Украине (Проблема расизма в современной Украине)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: