Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Почему парни не проявляют инициативу?
Почему парни не проявляют инициативу?
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 26 | 14:48
Ystina, да проблема то не во мне (с меня не убудет подойти первой smile ), это сильная половина человечества не очень решительная

Жизнь прекрасна!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 27 | 15:58
Natali, Ось щойно прийшло на думку, навіть не хотів нічого писати але раз є гіпотеза потрібно поділитися!
Чомусь подумав далеко наперед після того як пара познайомилась. От я чоловік, як правило чоловік повинен забезпечити свою сім‘ю, жінку, дітей, якщо не забезпечив то ти отримаєш на все життя докори від своєї супутниці, до якої сам перший підійшов познайомитися.
Може на такому прикладі і оснований початковий страх хлопця, - „а ось вона така вся крута і симпатична, попросить мене купити їй букет роз а я не зможу цього зробити! І як правило чомусь не дівчина буде винна за те що попросила, а хлопець, ДИВНО!А Потім, не дай боже, у хлопця на цьому ґрунті, комплекс виникне.
Ось так і по життю ніби нічого і не зробив, а винен перед жінкою завжди! biggrin

В принципі все зводиться до того що я раніше писав, але так ніби ясніше!



Повідомлення відредагував Arder - Понеділок, 11.08.2008, 16:01

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 28 | 16:05
Arder, ну я сомневаюсь, что кто-то копает так глубоко...
А насчет что-то просить (будь то букет роз или мороженое мне как раз неловко)

Жизнь прекрасна!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 29 | 16:10
Natali, Побільше б такий як ти на світі, може б і хлопці тоді з тобою почали б першими знайомитися! smile


Повідомлення відредагував Arder - Понеділок, 11.08.2008, 16:11

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Natali
Оратор
Повідомлень: 155
Репутація: 7
Нагороди: 5

Повідомлення # 30 | 16:20
Один знакомый когдато мне сказал, что я черезчур самостоятельная и сильная (это не мое мнение, не хвастаюсь), а мужчинам нужно женщину защищать и оберегать, а мне это вроде как и не надо (хотя еще как и надо). Вот и получается, что дело во мне

Жизнь прекрасна!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 31 | 16:32
Natali, Вот и хорошо! сама задала вопрос сама же на него и ответила, просто молодчинка! smile

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 32 | 16:51
Arder, если девушка попросит купить меня букет роз, а у меня на этот момент не окажется денег и она меня в этом упрекнет то пусть гуляет лесом.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 33 | 16:41
коли дівчина прямим текстом чи "підтекстом" просить щось купити, то наврят чи тут присутнє кохання чи то проста симпатія з її сторони...

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 34 | 13:21
Вопрос темы: Почему парни не проявляют инициативу?
Ответ: Потому что мало выпили! biggrin

KEEP IT REAL
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 35 | 20:12
MC_Serega,
Quote
потому что мало выпили-
"невідємна складова" представників сільського населення biggrin ...коли ти дійсно хороша і цікава людина, то алкоголь хоч і додасть впевненості в собі, проте складеться протилежне враження про тебе, де не роздивитись хороших рис характеру...
людина, сама по собі цікава і особлива істота, а підкреслити це за допомогою алкоголю намагаються лише "недалекі" її представники

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 36 | 10:58
Quote (Natali)
знакомишся с парнем, вроде нравишься ему и никаких помех для дальнейшего развития отношений нет, а действий ноль. После того как сделаешь первый шаг оказывается ты нравишься очень... Так почему первому было не "шагать", что это лень, страх, или еще чего?

Я тоже один из тех кому очень трудно сделать первый шаг. Это не лень, скорее всего страх. Страх того что человек которому ты выскажешь свои чувства просто начнет тебя избегать, поменяет к тебе отношение, или вообще перестанет с тобой общатся. Подобная ситуация уже бывала, после этого страх еще больше....

Додано (22.09.2008, 11:16)
---------------------------------------------

Quote (TheShadoW)
Вопрос темы: Почему парни не проявляют инициативу? Ответ: Потому что мало выпили!

ГГ. Очень даже верное замечание. Но Под градусом любишь всех =) А на следующий день отказываешься от своих слов ))) wink

Додано (22.09.2008, 11:17)
---------------------------------------------
Ну у меня слава богу таких ситуаций под градусом не бывало =)

Додано (22.09.2008, 11:58)
---------------------------------------------

Quote (TheShadoW)
коли дівчина прямим текстом чи "підтекстом" просить щось купити, то наврят чи тут присутнє кохання чи то проста симпатія з її сторони...

С этим я не очень согласен. Хотя вам девушкам может и виднее. Ну когда прямо там просит, точнее настаивает это конечно же не хорошо. Но зависит от конкретной ситуации и отношений, нельзя сразу так говорить что НеМа ЛюбВи... Но понятно дело что мне например самому очень в кайф делать приятное человеку который мне нравится, и просить об этом не нужно... А если просто проходим мимо и говорит там к примеру "смотри какие красивые цветы", или игрушка. Это нормально, так и узнаешь потихоньку ""что нравится девушке"" =) Намеки это очень хорошо =)
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 37 | 18:23
Quote (TheShadoW)
А если просто проходим мимо и говорит там к примеру "смотри какие красивые цветы", или игрушка. Это нормально, так и узнаешь потихоньку ""что нравится девушке"" =) Намеки это очень хорошо =)

Золотые слова smile

Єдина й неповторна
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 38 | 20:26
Quote

потому что мало выпили- "невідємна складова" представників сільського населення ...коли ти дійсно хороша і цікава людина, то алкоголь хоч і додасть впевненості в собі, проте складеться протилежне враження про тебе, де не роздивитись хороших рис характеру...
людина, сама по собі цікава і особлива істота, а підкреслити це за допомогою алкоголю намагаються лише "недалекі" її представники

Minerva, я не считаю себя "представником сільського населення"... это во-первых.
Во-вторых: Я интересный человек,и мне всё ровно какого мнения обо мне другие,и ещё... в-третьих: я считаю что: если человек захочет "роздивиться хороші риси характеру", то это будет не сложно! А это всё потому что... плохих рис(когда я под градусом,да и на трезву) у меня нет!!!

KEEP IT REAL
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 39 | 14:30
MC_Serega,
ти щось так розхвилювався. рослабся! все ок! biggrin
по-перше, за сільське населення написала образно. хочу відмітити що і в самих забитих селах можуть бути дуже розумні і цікаві особистості. інтелект залежить від самовиховання і розвитку
по-друге
Quote (MC_Serega)
Я интересный человек
-головне що ти САМ так вважаєш) типу; "самий цікавий мій співрозмовник-я сам"
по-третє: дуже важко роздивитися хороші риси, коли людина,яка ними володіє, на момент знайомства різко вирішила заснути обличчям в салаті чи "викинути" ще не переварену їжу з "сп'янілого шлунку"..не кажучи про самий перегар з роту! biggrin ..короче кажучи..перше враження.ну самі розумієте..
Quote (MC_Serega)
А это всё потому что... плохих рис(когда я под градусом,да и на трезву) у меня нет!!!

прохання до Адміна! зроби будь ласка аватару Сергія більшого розміру і в рамочці!щоб вирізнявся краще з-поміж інших юзерів..так мало в наш час ідеальних чоловіків..


Повідомлення відредагував Minerva - П`ятниця, 26.09.2008, 14:31

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 40 | 17:29
Уважаемая Minerva, я не собираюсь с вами спориться. Вы меня если не знаете,то нефиг писать ерунду какую-то.

Додано (26.09.2008, 18:29)
---------------------------------------------
И вообще... Minerva, хватет других доставать! bye


KEEP IT REAL
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 41 | 18:32
Ну-нуу. Конфликтов еще не хватало. Тему утопили sad . Давайте продолжим. Высказивайтесь кто еще не отвечал smile smile
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 42 | 13:44
TheShadoW, Підтримую!!! Конфліктів не потрібно!

І хотів ще сказати слово на захист "MinervЫ"! - Ця людина мене ще ні разу не образила і не достала!



Повідомлення відредагував Arder - Четвер, 02.10.2008, 19:02

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 43 | 12:46
Arder,
дякую))) чесно кажучи, я і не збираюся нікого доставати ))..просто пригадався улюблений вислів :заговори-чтоб я тебя увидел" а цього вистачило щоб мимовільно "зачепити" присутню тут душевно-раниму особистість))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 44 | 12:48
шановні, давайте відповідати по темі!

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 45 | 12:49
smile обіцяю жити дружно))..принаймні постараюся))...
вертаючись до теми, хочеться додати, що в наш час поки думаєш зробити перший крок чи ні, ризикуєш втратити взагалі можливість приблизитися до неї/нього!. потрібно діяти і не важливо який буде результат.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 46 | 16:50
.
Quote (Minerva)
хочеться додати, що в наш час поки думаєш зробити перший крок чи ні, ризикуєш втратити взагалі можливість приблизитися до неї/нього!. потрібно діяти і не важливо який буде результат.

Minerva, ты как всегда права.. Я так и сделал.. И все супер =) wink wink
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 47 | 18:43
TheShadoW, З кожним роком людина росте не тільки фізично а і морально, духовно та ЕМОціональна!
Я ніколи не міг сказати те, що я правильно зробив, підійшовши першим до дівчини. Спочатку все ніби і ок а потім здається що...!


Повідомлення відредагував Arder - Субота, 18.10.2008, 18:45

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 48 | 19:18
Arder,
повністю погоджуюся з твоїми словами про ріст людини в усіх проявах..Але..ти так запрограмував себе на невдачу, що ризикуєш одного разу втратити дійсно свою половинку, так і сидячи в тіні, чекаючи на її ініціативу.. НЕ БІЙСЯ! життя одне! одна невдача(та навіть декілька) ще нічого не доводить. адже не буває такого, щоб все вдавалося одразу..то просто був ще не твій Момент smile ...
..це не означає, що про свої почуття потрібно казати в перший день знайомства smile проте коли трошки "роздивишся" на її відношення до себе, то можна відважитися на той важкий і ризикуючий перший крок. адже цілком можливо, що Вона теж виявиться соромязливою і ніколи не скаже першою про свої почуття, чекаючи на твої дії smile

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 49 | 22:36
Minerva, Дякую за підтримку!
Ти завжди говориш дуже гарно та розважливо, тоді ти повинна мене зрозуміти.
Для того щоб я зробив перший крок, мені потрібно бути впевненому у завтрашньому дні (розумію що ніхто не може 100-процентово сказати який буде завтрашній день, але зараз не про це), я повинен мати щось за душею, не хочу щоб моя обраниця в чомусь мала потребу. Справа не в страху сказати слово жінці, справа в тому, що потім за ці слова ти повинен відповідати перед дружиною та дитиною.
І поки що я думаю тільки так – коли я впевнено стоятиму на ногах (не тільки матеріально а і морально, духовно, психологічно), тоді почну серйозно замислюватися над першим кроком до жінки, а допоки не досяг стабільності не хочу створювати проблеми ні собі ні людям!
А що до компанії дівчат, то в цьому плані в мне немає недостачі, в мене вже пройшов той вік коли я комплексував по поводу відносин між дівчинкою та хлопчиком!
Ще раз хочу подякувати тобі за твою підтримку, побажати тобі всього найкращого, просто тому що Ти хороша людина! smile


Повідомлення відредагував Arder - Понеділок, 20.10.2008, 22:49

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 50 | 02:22
ну наверное боятся того, што их могут отвергнуть и они не готовы к тому что бы получить отказ. все дело в человеке, не спорю некоторые не проявляют инициативу, но все же не все парни такие....просто нужно немного потерпеть?

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Почему парни не проявляют инициативу?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: