Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Сколько времени вы встречались и какая причина разрыва? (Почти сплетни...)
Сколько времени вы встречались и какая причина разрыва?
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 13:01
Когда ZOND написал, что встречается с девушкой 2 года, я решила спросить у всех. Какой срок ваших отношений, каким он (она) был и какова причина разрыва. Ану колитесь!!! deal


Повідомлення відредагував chekky - П`ятниця, 08.02.2008, 13:02

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 15:40
Хы...у меня вообще последнии годы никаких серьезных отношений не было. Месяц наверное максимум. А причина проста, не влюблялся biggrin



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 17:14
grantand, аналогічно)))
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 4 | 20:07
У меня только 2 раза были серьезные отношения.С первой девушкой я пробыл почти 2 года,причина розрыва в том,что когда я поступил в военный вуз,моя девушка обещала,клялась что будет меня ждать,но не прошло и пол года,как она начала мне изменять,когда я приехал домой то все узнал,и закончил наши отношения.После некоторого времени я начал встречаться с другой девушкой,вот весной будет 3 года.Я очень доволен,что так все вышло.

I"ll be back!!!!!!!!!!
ZOND
Новачок
Повідомлень: 36
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 20:31
ААААААААААААА.ти що! Я думав chekky пожартувала з цією ідеєю. ВІТАЮ! Кинув би тобі в репутацію, та не вмію respect
Якщо бути точним я з своєю красунею зустрічаюсь вже 2роки, 6місяців smile (3-го числа було)
Заради неї я зроблю ВСЕ! Коли я її бачу, в мене зриває КрИшУ!

мне бы небыло печали...
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 13:27
ZOND, пока у нас на форуме ты бъешь рекорды по срокам, хотя может кто-нить ещё рекордсмен. Но чего-то все молчат... dry

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 7 | 10:34
У своэму житті у мене були серйозні вдносини тричі. З першим хлопцем я зустрічалася майже рік. все закінчилося коли я розпочала навчатися, йому було нецікаво мене чекати на вихідні, і почав шукати собі друзів, які йому сказали: "Нафіг вона тобі. Вона там гуляє, а ти її чекаєш". На цих стосунках було поставлено мною хрест. З другим я зустрічалася маєже пів року. Але перед армією він вирішив, що нам потрібно розстатися. Він знайшов собі іншу, яка та кож обіцяла його чекати, але так то було, вона вийшла заміж через два місяці. А з третім, цікава історія: зустрічалися ми два з половиною роки, але він забрихався. Сказати чесно я його кохаю і досі, але мої принципи мене погублять. Вже майже рік він приїздить до мене в Олександрівку і ніби нічого, змінився, але я дізналася речі які мене сильно здивували, образили... І я поставила собі принцип: СВОЄ ПОЧУТТЯ ЛЮБОВІ ДО НЬОГО Я ПРИДУШУ, ОБОВЯЗКОВО, ХОЧА МЕНІ БУДЕ БОЛЯЧЕ.

Добавлено (20.02.2008, 11:34)
---------------------------------------------
На даний час я не має бажання завязувати відносини на довго. Максимальний термін два або чотири тижні. Але можуть і випадки шість днів. А просто не маю бажання слухати виправдовування!!!


...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 8 | 13:07
друзья(надеюсь на меня никто не обидется за такое обращение rolleyes ), а как вы считает, мжет ли ревность послужить причиной для разставания???
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 9 | 15:34
queen_viki, может. Я знал нескольких людей которые ссорились именно из-за того что кто-то кого-то сильно ревновал. В основном на повышенную ревность (как говориться ревнует к каждому столбу) страдают парни. И из-за этого парочки ссорились и расставались. хотя я думаю что это глупо, ревновать - значит не доверять. А что же это за отношения без доверия.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 18:15
grantand, тоесть если уже появились хоть малейшие признаки недоверия, то отношения обречены?

Добавлено (21.02.2008, 19:15)
---------------------------------------------

Quote (grantand)
В основном на повышенную ревность (как говориться ревнует к каждому столбу) страдают парни.

а как же заставить парня доверять тебе?можно ли это как-то изменить?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 11 | 21:39
queen_viki, почему же, нет, не обречены. Тут дело индивидуальное.

Заставить доверять наверное нельзя, лучше не давать повода для сомнений в тебе )

Еще я думаю что человек не может управлять своими чувствами, если уж ревнивый то будет ревновать и никуда от этого не деться.

А вообще чтобы вас не ревновали, не будь-те такими красивыми и хорошими biggrin




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 12 | 21:44
спасибки за консультацию!


Повідомлення відредагував queen_viki - Четвер, 21.02.2008, 21:45
RO
Новачок
Повідомлень: 35
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 22:56
Ревность- это признак любви или неуверенности в себе???

Добавлено (21.02.2008, 23:56)
---------------------------------------------
если человек провоцирует на ревность, какое отношение у него к тебе?

queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 19:22
а как вы считаете, может ли любовь потерпеть проверки???
я имею ввиду проверки на измену, например подославши знакомого(знакомую), щоб посмотреть как твоя пассия отреагирует, тоесть "клюнет" ли...ну как в программе "Испытание верности"
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 15 | 20:34
Я считаю что проверки любви не должны быть,если тот человек не проколится и узнает о проверке,на доверии можно поставить точку.Проверить можно лишь в случаи если узнаешь что то конкретное что может дать повод для сомнений,как говорится когда уже нечего терять.

I"ll be back!!!!!!!!!!
intell
Читач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 20:43
LOVE WILL SAFE THE WORLD! batman batman batman

intell
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 17 | 20:48
intell, hands

Добавлено (22.02.2008, 21:48)
---------------------------------------------
а что же для тебя значит ЛЮБОВЬ???

intell
Читач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 18 | 21:03
для меня любовь - это теплый дом, ты сидиш в кресле и читаеш что-то,впереди потрескивает камин и твоя любимая подходит и приносит тебе чашку горячего шеколада или кофе.а ты ее целуешь и отправляешь еще за одной....шутка.....берешь ее за руку и говориш: Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ! heart

Добавлено (22.02.2008, 22:03)
---------------------------------------------
queen_viki, а для тебя,крошка?


intell
queen_viki
Новачок
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 19 | 21:19
Любовь...это когда ты живешь в сказачном мире, где есть только ты и он...только с ним ты хочешь прожить свою жизнь...только он один тебе нужен...только его поцелуи, обьятия нужны...и ты просто счастлива, что любишь...и ты - любима!!! shy

Добавлено (22.02.2008, 22:19)
---------------------------------------------
и в этом мире нет места лжи, изменам, недоверию, злу, непониманию!

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 20 | 10:29
Glead,
погоджуюсь з твоєю думкою
провірка таким способом майже завжди приводить до розриву стосунків..якщо відносини нормальні, навіщо їх перевіряти?

Добавлено (23.02.2008, 11:29)
---------------------------------------------
в наш час кохання часто "запилюють" буденні проблеми, особливо коли живете разом))..треба не забувати про те почуття, що одного разу спалахнуло і підтримувати його весь час)


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 21 | 21:27
продовжуючи тему кохання і любові виникає таке питання:" Чому ми часто кохаємо тих, хто не любить нас, або навіть не здогадується про наше існування???"І як часто перше кохання впливає на подальше сімейне життя???

Єдина й неповторна
Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 22 | 19:14
Я встречался з девушкой 1 год и 4 месяца (10-11 класс). У нас были довольно серьезные отношения, даже в таком возрасте. Нам пришлось расстаться потому, что мне пришло время учиться и я уехал в другой город. А приезжаю я редко, дальше начались упреки и ревность и т.д. Вот так... shy

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 23 | 21:22
я зустрічалась найбільше кілька тижнів.навіть до місяця недоходило.а все тому що хлопці зараз люблють щоб на другий день вже ВСЕ було... sad

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 24 | 22:54
DarkWitch, ой...не в сексі щастя. Так, це я зараз так кажу, а раніше можливо і я був такий як і більшість хлопців. А зараз секс відійшов на другий план. Головне це моральне задоволення від стосунків...коли цікаво спілкуватися, гуляти разом, коли є спільні інтереси і схожа філософія життя...і це задоволення отримати значно важче ніж секс на другий день.

А якщо хлопець хоче розірвати стосунки лише із-за відсутності сексу, то це як то кажуть, просто знайшлась причина, і не в сексі тут справа.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 25 | 22:36
grantand,це добре що зараз ти чекаєш від стосунків такого!

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » Сколько времени вы встречались и какая причина разрыва? (Почти сплетни...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: