Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Відпочинок » Кто как отрывается? (Тема о том, кто как проводит вечера, выходные.)
Кто как отрывается?
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 10:22
Люди, интересно узнать кто и как проводит вечера и выходные в Александровке? Кто чем занимается, в какие бары ходит, дискотеку и т.д. v Я слышала открылся новый бар "Галерея" но никогда там не была, может кто-нибудь расскажет чё там? yes

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 14:25
chekky, впервые слышу об этом баре. В основном все в глобусе тусуются. А летом 2006-го помню ходили компашкой вечерами с гитарой, выпивкой и едой на старом пляже тусоватся smile И купались голышом! Весело было ))



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 15:24
А мы с девчёнками ходим гулять в Новую Осоту. Чаще всего летом мы ходим на пикники в лес (возле поста ГАИ). А то в Глобусе, Оксане, Орхидее, а бывает на пятачке...

den3000
Читач
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 4 | 15:28
chekky, Я бываю частенько в Галерее, очень прикольненько, довольно уютно и спокойно, всё по культурному, находится он в гело где была столовка, конечно там ещё не полностью всё воплащено в жизнь, а именно на втором этаже планируется открыть бильярдный зал, а так он сильно отличается от коллорита наших - извините за слово "рыгалетов". А так, когда бывает плохо на душе и хочется подумать, я в основном езжу на границу беру сибе чашечку кофейка и так прикольно сидиш с сигареткой попиваеш кофеин смотриш на проезжающие мимо машины.


Повідомлення відредагував den3000 - Середа, 06.02.2008, 15:49
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 16:38
Сам в галереї не був,але мені розповідала подруга,сказала,що місце дуже відрізняється від тих що в центрі.Сама галерея знаходиться в гело розвідці.Може хтось буде напишіть ще якусь інформацію.

I"ll be back!!!!!!!!!!
Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 6 | 18:49
Я був в Галереї уже декілька раз. Подобається те, що там багато видів спіртних напоїв: Самбука, Апсент, Мартіні і т.д. і т.п., а також смачний закусон. Можна покурити кал'ян, і гарно провести час. Головний мінус - в залі дозволяється курити і цей дим трохи напрягає)))

Добавлено (06.02.2008, 19:49)
---------------------------------------------
Якщо чесно то у нас немає де класно відірватися. Коли приїжаєш на вихидні і йдеш з друзями в бар посидіти і поспілкуватися то ніколи немає де сісти. Це тому, що наші діти 12-15 років позабивають всі бари. А про дискотеку я взагалі мовчу, музика така отстойна, що навіть слухати не хочеться.

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 7 | 23:47
Так народ, почитав я про цю "Галерею" і захотілося самому сходити, побачити що воно таке.

А взагалі у нас народ не вміє відпочивати. Народу аби набухатися та піти десь на дискотеку пострибати чи морду комусь побити. Тому і існують різні "риголєти". А культурних місць для відпочинку взагалі немає. Мені раніше подобалася Орхідея, лише тим, що там було два зали, для курців і некурців. Як там зараз, не знаю.

А взагалі то віддаю перевагу відпочинку с друзями на природі. Це найкращий відпочинок ніж сидіти в задимленних "риголєтах"

P.S. Здається мені що правильно казати ГЕОРОЗВІДКА а не ГЕЛОРОЗВІДКА, оскільки розшифровується як ГЕОЛОГІЧНА РОЗВІДКА.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 8 | 09:43
Опана. В пятницу или субботу нада заглянуть туда. Там очень забито, не в курсе?
Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 09:52
TheShadoW, Да там місць завжди не має, так шо нада туда раніше їхать)Таксі коштує 10 грн. з центра)

Добавлено (07.02.2008, 10:52)
---------------------------------------------
grantand, Зараз в Орхідеї взагалі курити не можна) Я підтримую тебе, шо на природі найкраще. Особливо коли у тебе багато пива і шашлик.

TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 09:57
Andrew, Ендрю, хочу подробнее узнать. А деньги не проблема. Напиши пожалуйста в асю щас мне 424-469
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 10:47
Блин, нужно и себе зарваться в "Галерею". А можно узнать расценки на напитки, что были перечисленны и на меню, также интересно сколько стоит пользование кольяном. smile

Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 12 | 10:50
chekky, Якщо не помиляюся кал'ян коштує 25 грн)Спиртні напої дешевші ніж в орхідеї)
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 11:07
25 грн это за одну тягу или за час иль вообще как

Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 11:10
25 грн. це за одне використання, тобто поки не закінчиться
Belui
Новачок
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 15 | 18:57
Да отриваться хорошо, особено хорошо начало цього отривона бо кінець не завжди помниш. biggrin
Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 19:05
Belui,Нада відриватися так, що пам'ятати і початок і кінець)
Belui
Новачок
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 17 | 19:19
Andrew: І це ти називаєш відривоном!!!!! wacko Нада як мінімум сутки. Начать в Олександрівкі, а закінчить десь наприклад хотя б Кіровограді. Оце одривон!

Добавлено (07.02.2008, 20:19)
---------------------------------------------
А в принципі, ти ше молодий в цьому плані. dry

Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 18 | 19:20
Belui, Кожній людині подобається відриватися по різному)мені подобається культурно посидіть і культурно погулять, але не завжди виходить) а щоб закінчить в Кіровограді це вже занадто)
Belui
Новачок
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 19 | 20:02
В мене тоже так: начинаю культорно а закінчую як всігда
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 20 | 22:01
О!!! Завтра п'ятниця...Круто, я так її чекала...КУДИ ПІТИ???? ЩО ЗРОБИТИ? Набухатись?? В чому кайф? Люди, хто мені пояснить?? Мені здається що це просто смішно, піти вверері на базарчик з бутилкою "налівки" набухаця там, запить пивом, потім нюхать як твої друзікурять і вдають що їм добое...Люди, а ще нпогано б наркотики спробувати, потім кажуть "пре"...весело... cranky killed (блін кашмар)...Люди, мені здається, що відпочинок це не тоді, коли в тебе є конкретний план: піду набухаюсь, накурюсь, пошлю онтого ідіота у красній кофті, скаажу, що Свєтка дура,розіб'ю на асфальті бутилку, потім ще побитися було б непогано... blink

fool фу..самій бридко....відпочинок, це коли твій розум і тіло відпочивають...відпчинок, це коли ти сидиш вдома з чашкою гарячого чаю, за вікном йде лапатий сніг і поряд є РОЗУМНИЙ співбесідник, щевідпочинок це коли ти робиш корисну справу, яка доставляє тобі задоволення...Відпочинок, це просто ковток чистого повітря...Так що згодна, що на природі відпочивати не тільки весело, але й корисно... happy
Відпочинок, це хороша компанія, це розумні люди, це люди, з якими в тебе є спільні інтереси, це люди, з якими не тількиможна дуріти на дискотеці, але і вести розумну розмову, яка буде доставляти задоволення усім співбесідникам...
Авзагалі відпочинок це спокій, свіже повтря і гарна компанія) teehee

Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 21 | 22:09
Гугля, а чому напиватися)коли можна нормально посидіти з друзями і поспілкуватися)на базарчиках бухають лише малі діти,які бояться піти в бар)коли вони бухають то думають шо це круто)))
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 22 | 22:50
Г) Я ж якраз про це) А базарчик, так до слова... Може їм набухатись і круто, і прикольно, а можливо їм здається, що їх поважати стануть бїльше пїсля того, як побачать їхню п'яну фізіономію десь біля ДК....

Ми с тобю говорим про однакові речі...Відпочинок - це (повторюсь) хороша компанія і гарно проведений час... smile

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 23 | 00:24
Гугля, браво!! Ти як завжди права!! Я повністю з тобою згоден. Я сам обожнюю такий затишок(уют). Сидіти біля вікна з чашкою кави чи чаю і дивитися як на вулиці йде сніг.

На жаль молодь наша росте великою сірою масою, без інтересів, без культури і зі спотвореним уявленням про моральні цінності. Зараз в моді дійсно сигарети, алкоголь і травка. Хто більше п`є та курить то й і найкрутіший. Уявлення про відпочинок в багатьох теж спотворилося під впливом моди на "гробленя свого здоров'я".

У народа відпочинок почав асоціюватися з грошима та барами, і нажаль в останню чергу з природою, подорожжю, з відпочинком коли відпочиває весь організм а не лише мозок. Оскільки щоб набухатися та накуритися багато мозгів не треба :))

Я не проти барів та всього іншого. Кожному своє. Але це не має бути чимось таким чим слід було б пишатися.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
chekky
Новачок
Повідомлень: 77
Репутація: 1
Нагороди: 0

Повідомлення # 24 | 11:27
Я конечно с вами согласна, но считаю что вполне неплохо пойти с друзьями в бар, посидеть взять вкусного вина или слабоалкоголки и спокойно посидеть, пообщаться. Потом пойти и потанцевать. Что в этом плохого?

Andrew
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 25 | 11:30
chekky, Да так можна, даже треба)
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Відпочинок » Кто как отрывается? (Тема о том, кто как проводит вечера, выходные.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: