Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Что нужно человеку для счастья?
Что нужно человеку для счастья?
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 26 | 22:10
Quote (Патріот)
А я тут не согласний на 100%. Краще виїхати і працювати дворніком за великі гроші чим в Україні нічого не заробляти а робити приблизно те саме. Якшо мені даватимуть мільйони долларів то я й туалєти митиму.


Патріот, Что-то в этом есть


Повідомлення відредагував Arder - Четвер, 18.10.2012, 22:12

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 27 | 22:34
Я думаю что разговор тут пошел не о "счастье", а о благах. И думаю что счастье вообще ни от чего не зависит. Я бы не смог сказать что мне нужно для счастья. Для радости да, я мог бы порадоваться случайно подаренному мне миллиону долларов.

А счастье оно какбы не извне, а внутри. Вспомните детство, вряд ли вас в детстве волновало сколько у вас денег, тем не менее радоваться жизни это не мешало.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 28 | 22:46
Патріот, але ти ж не будеш получать міліон за миття туалетів все життя і там і вмреш на унітазі. ти ж приблизно пару років помиеш і вернися в свою країну, де купиш круту квартиру в киеві і почуватимеся щасливим. то це вже інша історія, бо до повноцінного відчуття такого щастя прийдеться пару років пожити за вишкрібанням какашок

Додано (18.10.2012, 22:46)
---------------------------------------------
Quote (grantand)
А счастье оно какбы не извне, а внутри. Вспомните детство, вряд ли вас в детстве волновало сколько у вас денег, тем не менее радоваться жизни это не мешало.


дуже гарно сказано! чим дорослішими ми стаем, тим матерільне переважуе над духовним. дуже прикро...


Повідомлення відредагував Minerva - Четвер, 18.10.2012, 22:47

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 29 | 00:04
Quote (Minerva)
чим дорослішими ми стаем, тим матерільне переважуе над духовним

Це ни тому що ми стаєм меркантільні чи ще якісь. Я помню перші роки після навчання, грошей немає, робота така аби чогось не хотілося, абсолютно ні на шо не вистачало, сплошні борги. Ми тоді з дружиною тільки те й робили що ругалися. Ну тут понятно одкуда буде те хароше настроєніє якшо над тобою нависла огромна жопа. Кожен тиждень дзвонили з якогось банку і требували гроші які вже е знаєш у кого позичать. Ну тепер зато з появою грошей мир і радість у сімї. І скажи що гроші не приносять щястя.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 30 | 18:36
Патріот, так я це і не заперечувала. з тобою, можна сказати, цілком погоджуюсь. просто в дитинстві проблеми також дитячі, тому і радість і щастя реальніше було відчути, ніж у дорослому житті. зараз все,як не крути, буде опиратися в гроші, особливо, коли ти живеш не сам

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 31 | 23:25
Quote (grantand)
Вспомните детство, вряд ли вас в детстве волновало сколько у вас денег, тем не менее радоваться жизни это не мешало.

Не знаю як у вас а в мойому суровому советскому дєтстві не було взагалі надобності в грошах, один хєр в магазінах кроми мініралки нічого не було. У батька була купка грошей і він мріяв купить кольоровий телевізор, декілька років та купка лежала пока в 91 році не перетворилася самі знаєте на що (це для прикладу)

Додано (19.10.2012, 23:25)
---------------------------------------------

Quote (Minerva)
просто в дитинстві проблеми також дитячі, тому і радість і щастя реальніше було відчути, ніж у дорослому житті

Воно так завжди буде якшо тебе забезпечують. Ти дитині купляєш все що можеш і вона ні в чому не нуждаєця от вона і щаслива. Якби тебе поставить на баланс олігарху шоб тобі дали квартиру, їжу і те де, короче шоб ні в чому не нуждалася я думаю у тебе зявиця багато вільного часу, ти зможиш займатися творчістю чисто для себе, подорожувати світом і багато іншого. Тоді я думаю ти станеш щаслива як в дитинстві.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 32 | 12:12
Quote (Патріот)
Якби тебе поставить на баланс олігарху шоб тобі дали квартиру, їжу і те де, короче шоб ні в чому не нуждалася я думаю у тебе зявиця багато вільного часу, ти зможиш займатися творчістю чисто для себе, подорожувати світом і багато іншого. Тоді я думаю ти станеш щаслива як в дитинстві.


це ти говориш уже про принцип "птахи в золотій клітці". все одно, це все не обеспечить людині 100-процентного щастя. наприклад, як ти говориш, найти олігарха, займатися творчістю, і тд. але якшо йому 56 років, він жирний, вонючий і небритий, то уже "половину" щастя треба відмінусувати. кругом е друга сторона медалі і не можна твердо сказати шо одні гроші обеспечать щастям людину


Повідомлення відредагував Minerva - Субота, 20.10.2012, 12:13

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 33 | 00:10
Я не казав виходить заміж за олігарха, це ти од себе добавила. Якби я сказав поставить тебе на баланс державі то і далі б була бідна бо це україна, а в олігарха грошей більше чим в українському бюджеті і те шо ти поїдиш в круіз за його рахунок думаю не дуже його збіднить.

Додано (21.10.2012, 00:10)
---------------------------------------------
Шоб мені кучку грошей то я б покинув роботу, зимою пока всі на роботах ходив би кататися на ковзанах на річку, або на лижах з гори (короче робив би всяке разне на шо в дитинстві хватало часу а зараз не хватає). Літом би діставав з гаманця любу копюру, дивився б що ззаді за будівля намальована, сідав би на машину і їхав туда пофоткаця, двічі на рік їздив би на теплі моря і повірь мені наслово я б почувався щясливою людиною. І шо саме главне нікуди б не спішив, мене вже цей бєшений темп життя втомив трохи.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 34 | 19:28
Патріот,
Quote (Патріот)
цей бєшений темп життя втомив трохи.

в мене геть така сама проблема,
взагалі, ти прав в усьому. але тема звучала "що треба для щастя". так от я питаюсь тобі доказать, шо одних грошей бувае мало і не завжди вони забезпечать "ідеальне" щастя. наприклад, в тебе міліарди, фабрики, заводи і пароходи, їздиш в круїзи, АЛЕ смертельно хворий близький родич, кохана, батьки (тьху-тьху, звісно). то тут не думаю шо ти все одно був би щасливим із повними карманами бабла.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 35 | 21:47
Тут теж согласєн з тобою моя фронтова подруга, але в мене ніхто не больний (тьху-тьху звісно) і зараз для повного щястя нехватає тільки багато грошей і багато чясу.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Julia
Читач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Нагороди: 1

Повідомлення # 36 | 21:42
Взаєморозуміння, повага, підтримка рідних, друзів та коханої людини.
xakip
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 37 | 01:13
Можете мені повірити, бабла треба, щоб було достатньо. А те, щоб там кататься десь по морях, на санках і на тачці, так вон через два дні надоїсть (кажу про себе, пробував і знаю). Хавать все шо хочеш, ну можна, так багато не зхаваїш всеодно :)). Головне - це БАЛАНС, якщо він є то супер, ну, а счастя це стан душі, і якщо його немає, то над ним треба працювати. :))

Житель Олександрівки 1980-1997 рік. СШ. №3, випуск 1997 року, Internet-сайт: http://www.svystun.com.ua
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 38 | 00:47
xakip, Ага, і шаблон під drupal інший

Додано (23.01.2013, 00:47)
---------------------------------------------
Julia, 

Quote
Взаєморозуміння, повага, підтримка рідних, друзів та коханої людини.
Коли є купа грошей, ця підтримка особливо і не нада. Тоді вже ти можеш їх підтримувати

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 39 | 09:51
Quote (xakip)
А те, щоб там кататься десь по морях, на санках і на тачці, так вон через два дні надоїсть (кажу про себе, пробував і знаю).
А те що каждоднєвна робота надоїсть ще бистріше це я теж пробував і знаю, хай мені краще надоїдатиме в єгипті на пляжу лежать або в швейцаріі з схилів зїждять чим стоять за станком.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
marinafadeeva87
Читач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 40 | 21:50
Что не говорите , а человеку нужна хорошая стабильность
romansergeev1983
Читач
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 41 | 22:28
Вот тут вы правы на 100% . Сам не могу понять по какой причине не дают нашему народу эту стабильность. Смотрел на днях программу Толстой Госдума https://dumatv.ru/news....-cerkvi и узнал , что в Украине вообще сейчас начался раскол страны по причине проблем языка и дележ в церкви. Ну просто ужас какой-то.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Люди про людей » Что нужно человеку для счастья?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: