Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Студентство » Розмір шпори збільшується з кожним курсом
Розмір шпори збільшується з кожним курсом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 21:29
Хе...загдую свій перший курс. Писав конспекти, ходив в бібліотеку, брав тучі книг, читав їх і за тиждень до модулю по будь-якому предмету перечитував свої конспекти, книжки і намагався щось запам'ятати, бо знав що потрібно вчити ато модуль не здам ніяк. Списати було нереально. Прєподи ходили постійно по аудиторії і слідкували за всими нашими діями.

На другому курсі писав конспекти, інколи заходив в бібліотеку. Конспекти читати перестав, поняв що толку від них мало і почав робити шпори. Всю ніч перед модулем сиділи і з конспектів писали шпори мілким почерком на малюсіньких клаптиках паперу. На парах вчителі ще інколи ходили по аудиторії, але зазвичай сиділи і уважно відстежували тих хто списує зі шпор і забирали у них "останню надію" на здачу модуля.

На третьому курсі перестав брати книжки в бібліотеці, оскільки ще на другому курсі перестав їх читати. Конспекти писав через раз і майже ніколи не читав, оскільки толку від них небуло ніякого, навіть шпори вже з них не писав, а почав шукати весь потрібний матеріал в інеті і потім роздруковувати його на принтері. Роздруковував і розрізав ножицями на маленькі шпори. На модулі вчителі сиділи і лише поглядали час від часу на нас. Шпори забирали тільки у тих хто списував вже дуже нагло і відверто. Якщо ж ти робив вигляд, що намагаєшся списати непомітно для прєпода то все було в нормі.

На четвертому курсі ношу в сумці два якихось зошити і книжки Б. Акуніна які читаю на лекціях. Інколи з цих зошитів вириваю листочки щоб модуль або контрольну написати. В першому семестрі четвертого курсу шпори друкуємо на листках формату А4, 6 або 7 шрифтом але вже не розрізаємо. В другому семестрі шпори друкуються на листку формата А4 розміром шрифта 12-13 і півторашним міжстрочним інтервалом. Такі шпори на модулі розміщуються або прямо на парті або на колінах. Прєподи сидять на парі і дивляться на те як ми списуємо модулі/контрольні або читають газету або десь виходять з аудиторії. Інколи спасає мобілка і міні-браузер що є в мене на мобілці, відповідно Гугл знайде все smile

Ось такі справи. Цікаво що ж буде на 5-ому курсі? Ноутбукуи? wink




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 2 | 22:05
Та я вже на першому курсі коли здавав екзамен з вищої математики списав з шпор а їх я зробив на 60 питань це приблизно вийшло 12 листів А4 я їх порізав і списав з них незважаючи на те що сидів першій парті. Просто в цей момент препод учив анг.мову. От так воно буває.:-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 22:55
Перший курс-жодноъ пари не пропукскала,писала всі лекції,семінари...Четвертий курс-староста групи,тож енку сама собі не поставлю.можна і прогуляти дещо.....а конспести в житті не всі знадобляться..... smile

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 05:59
Незнаю, доучусь до четвертого курсу побачим. Мабуть усі хто навчаються не сильно переживають за ті коспекти, потрібну літературу та інше на четвертом курсі.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 5 | 08:58
Добре, що нагадали! В мене завтра контрольна робота по мат. аналізу. Треба парочку шпор написать. biggrin

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 09:06
Просто з кожним курсом змінюються погляди на навчання і на життя

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 7 | 07:10
Списувати мене так і ненавчили, тому завжди з колоквіумами, контрольними куча проблем було, а вже на старших курсах викладачі робили вигляд,що не бачать як я хоч якось намагаюсь "передерти" потрібну інформацію. Сиділа на першій парті, майже страроста в групі, навіть за останні два роки surprised жодной енки, ну не вміла я прогулювати пари, не везло мені з цим

Єдина й неповторна
Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 8 | 12:45
Конспекти писала, але ними мало користувалася (людина, яка думає про що вона пише запам'ятовує все необхідне). В основному, ними користувалися мої одногрупники, бо в мене були найповніші конспекти. Пари прогулювала, але була завідуючою академічним сектором (відповідала за пропуски), то навіть якщо староста постала нб. в рапортичці, то я переправляла на зап. і проблем в мене не було. Шпаргалки я не писала, я знала декілька речень по темі і могла написати конкретну відповідь на запитання., а форму знала добре (маю не погану зрову память). Нервувала лише перед здачею дипломного проекту, але глибоко вдихнула повітря і з настановою куратора, що я писала сама і тому знайду вихід з будь-якої ситуації, я здала на відмінно. З першого курсу навчання мій девіз: " Людина має знайти вихід з будь-якої ситуації!!!"

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 9 | 08:04
На первом курсе у мя самое главное ето вести конспекты с практическими занятиями, просто есть источник откуда можна что небудь списать.

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 11:20
І це точно. Бо коли приходять контрольні і все остальне то багато хто бігає шоб шось написать. Як у мене случай! Пара з фізики здаю 3 модуль, а до мене одногрупнік який ходив раз на 4 місяця підходить і каже у тебе єсть перший модуль в зошиті, а я йому уже оддав!!! Бо задовбали

Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 11 | 11:25
MSerega, респект :-)

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 11:39
Boriska Дякую, дякую!!!

F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 14:52
Да шпори це цікава темка - мабуть шпорки почались ще з школи спочатку - дати на історію, потім формули на математику і фізику. А що вже говорити на єкзамени - завжди давали мені дівчата - сам не писав але й некористувався чогось, а от кумедно було коли заходиш на єкзамен а в заначці ціла книжичка з білетами і кумедно її доставати і щось читати і потім розуміти що ти це знає - але й виручає сосіда по іспитам. Ну вже вищому навчальному закладі без цього неможна - спочатку всі шпори пишуть на все що можна - признаюсь не користувався - от і оцінки були не дуже - от далі завжди знав що прийду в когось є вже готові - потім за красиві глазки позичу і намагаюсь списати. Але вже на 3-4 курсі потрібні конспекти а не шпори бо шпор замало. А на останьому польот фантазій і добра пам"ять і все в твойому кармані, окрім певних викладачів в яких якщо неумудришся списати вважай нездав = у нас таке було - 5 курс а напряг.........
igor810
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 12:32
Дайте будь ласка ссилку де можна скачати шпори з математики вищої 1 курс 1 семестр,Дуже вас прошу екзамен через 2 дні
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 15 | 18:01
igor810, Саму лутша шпаргалка це твій конспект!!!
На отут якісь ссилки є !

http://ref.a.ua/?id=315765


grus
Новачок
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 19:28
Держи, в этих шпорах есть все
http://depositfiles.com/files/4u5sdktlq


Повідомлення відредагував grus - Неділя, 11.01.2009, 19:32
igor810
Читач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 17 | 21:15
grus, MSerega,
Спасибо!

Додано (11.01.2009, 22:07)
---------------------------------------------
А имено то что будет на екзамене есть?

Додано (11.01.2009, 22:10)
---------------------------------------------
grus,
Особено тебе спасибо полезные шпоры!

Додано (11.01.2009, 22:15)
---------------------------------------------
Имено ответы на былеты надо помогите плиззз

Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 09:11
мож что-то типа такого
http://revolution.allbest.ru/mathematics/000020719.html

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
grus
Новачок
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 19 | 14:58
Та билеты то ж рандом, у всех преподов в билетах разные вопросы - они каждый год утвердаются кафедрой
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 20 | 19:56
Щас в инете есть всё!!! а когда мы учились, то суко какой там инет! Чуть ли не на туалетной бумаге писали :))

Ride-to-live
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 21 | 20:18
Cowboy, ага и ховали, то на юбках у пришитому кармані, то у великій кофті на рукавах... то ще десь, писали їх ночами і передавалися вони з курсу в курс biggrin

Єдина й неповторна
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 22 | 20:27
Да,инэт теперь рулит! я вот свои экзамены сдаю с помощью мобильника,положил телефон на парту,накрыл рукой,и штампую в Google вопросик... ну а дальше.... сами знаете)))))))))))))))
Ystina, а чё ховали? есть даже зараз такие студентки,которые все шпоры под юбку и ещё куда-то ховают, сам видел,как они ту бедную юбку то вверх то вниз biggrin

KEEP IT REAL
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 23 | 20:40
потому что хотели списать незаметно.... так мы тогда думали)))), а еще пользовалися "бомбами", когда колоквиумы сдавали)))

Єдина й неповторна
Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 24 | 17:53
Шпори biggrin ... цікава річ)) хоч і перший курс, і семестр був перший, але на те, щоб писати шпори не було ніякого настрою))) лякають злі прєподи дітей бідних екзаменами, а ми сидимо і боїмося, замість того, щоб взяти і вивчити, усе надії тримаємо на "а може повезе" biggrin або на те, що "вивчу пізніше", і так до останнього моменту, а потім розумієш, що за ніч все одного ну ніфіга не вивчиш, якщо не розумієш предмет, і шпори писати ну тааак впадло, тому спокойно повертаєшся на бік і спиш солодким студентським сном....) на усіх екзаменах зазвичай просто везло))) міні браузер на телефоні майже завжди допомагав, аська (grantand, MSerega - велике спасибі, ви зробили ну майже неймовірний вклад у мою зачьотку)... за допомогою трьох здоровезних книжок, які ледь влазали у сумку, і ммс здала нарисну, хоча пів потоку і досі бігає, щоб перездати...) а прєпод хоч пів року і лякав, що "списувати ніхто не буде, бо буду виганяти", але на екзамені спокіно читав газетку, і періодично вибігав покурити... на контрольних і модулях найчастіше на допомогу приходить конспект cool ... і не тільки свій, бо буває заснеш на лекції, а потім пропущене переписувати якось....ну лінь, коротше...) і це тільки перший курс.... що ж нас далі чекає??))) wacko biggrin
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Студентство » Розмір шпори збільшується з кожним курсом
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: