Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Заграница, выезжать или не выезжать?
Заграница, выезжать или не выезжать?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 14:19
Ребята, бывали ли вы за границей? В каких странах бывали? Где больше всего понравилось? Если не бывали то хотите ли побывать, в каких странах и почему? Считаете ли что выезд на пмж за границу это измена родине? smile



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 2 | 18:55
За "границей" бывал, пока только в РФ много раз, в прошлом году был там больше чем дома. А вобще хочу посетить в првую очередь такие страны как: США, Италия, Франция для меня эти страны очень интересные))) А на счет измены родины, я считаю что каждый человек сам решает что для него является приоритетом и понятие Родина у каждого свое...


Повідомлення відредагував Меник - П`ятниця, 19.03.2010, 18:56


Semen777
Оратор
Повідомлень: 193
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 3 | 22:10
Если родина о тебе заботиться значить можно считать изменой, если нет то пусть звеняет.

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 4 | 16:15
Semen777, Никто не позаботится о тебе лучше кроме тебя самого!!! ИМХО В нашем мире можно расчитывать только на самого себя и нечего ждать манны небесной от государства)))


Semen777
Оратор
Повідомлень: 193
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 5 | 16:27
Меник, Я це замітив.

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 6 | 19:28
За кордоном бував в декількох державах . Якщо з урахуванням всіх країн де бував, то це Росія, Білорусія, Молдавія, Литва, Латвія, Польща, Германія, Франція ну і остання Аргентина (в Аргентині був в березні цього року). Більше всього сподобалось в Аргентині, хоча і негативних спогадіів про дану державу немало. А в цілому кругом добре, а дома найкраще.
Чи є виїзд на постійне місце проживання за кордон зрадою, залежить від багатьох факторів, але в більшості випадків, ті хто виїжджає для постійного місця проживання за кордон, це люди зі слабою волею та характером, ті хто не здатний створити нормальних умов для свого проживання в своїй державі, і тікає туди де ці умови вже хтось створив.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 7 | 21:02
Quote (warg)
в більшості випадків, ті хто виїжджає для постійного місця проживання за кордон, це люди зі слабою волею та характером

Я б сказав навпаки, багато в кого кишка тонка все кинуть і поїхать на багаті села, всі держаця за свої городи, хати, клянуть правітєльство і всеодно продовжують ходить на роботу за 400 рублів на місяць і так з дня в день.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 8 | 08:50
Патріот, Согласна.

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 9 | 10:08
повністю погоджуюсь з Патріотом.
Quote (DarkWitch)
ті хто не здатний створити нормальних умов для свого проживання в своїй державі, і тікає туди де ці умови вже хтось створив

один в полі не воен, і якщо твоя батьківщина не створила для тебе таких умов,які б влаштовували, і ти знаеш шо десь такі умови вже створені, то хіба не краще поїхати з країни, ніж залишатися незадоволеним патріотом?
я думаю шо в нашій країні при такій правлячій верхівці в ідеалі ше років 100 нічого особливого не зміниться..ми відстаем від загального розвитку европейських країн в усіх сферах,мовчу про мінімальну зарплату..і коли в тебе голодна сімья, немае роботи, то одним патріотизмом нічого не добьешся...
можна поїхати закордон нехай років на 5, попрацювати чорноробом, зате повернутись людиною з певним грошовим капіталом і в своїй же країні відчути себе більш-менш комфортно, ніж тут працювати зав.відділом і все життя збирати на "малосімейку"

Додано (13.05.2010, 11:08)
---------------------------------------------
Патріот, дивна відповідь, яка суперечить з ніком biggrin biggrin biggrin


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 10 | 11:18
Quote (Патріот)
Я б сказав навпаки, багато в кого кишка тонка все кинуть і поїхать на багаті села, всі держаця за свої городи, хати, клянуть правітєльство і всеодно продовжують ходить на роботу за 400 рублів на місяць і так з дня в день.

Не всі. І слабість не в тому щоб втікти туди де краще, а щоб створити кращі умови в себе. Для того щоб втікти потрібно лише докласти трохи зусиль, а щоб щось змінити в себе потрібно крім зусиль ще й трохи розуму, відважності, наполегливості, до того ж влада яка живе за рахунок нації я так думаю просто так свої позиції незласть.
Quote (Minerva)
один в полі не воен, і якщо твоя батьківщина не створила для тебе таких умов,які б влаштовували, і ти знаеш шо десь такі умови вже створені, то хіба не краще поїхати з країни, ніж залишатися незадоволеним патріотом? я думаю шо в нашій країні при такій правлячій верхівці в ідеалі ше років 100 нічого особливого не зміниться..ми відстаем від загального розвитку европейських країн в усіх сферах,мовчу про мінімальну зарплату..і коли в тебе голодна сімья, немае роботи, то одним патріотизмом нічого не добьешся... можна поїхати закордон нехай років на 5, попрацювати чорноробом, зате повернутись людиною з певним грошовим капіталом і в своїй же країні відчути себе більш-менш комфортно, ніж тут працювати зав.відділом і все життя збирати на "малосімейку"

Один в полі - воїн, особливо коли так будуть думати якщо не всі, то принаймі більшість. Що до того, що батьківщина не створила умов, то батькувщина це і є ті одні які з твоїх слів в полі не воїни, тобто батьківщина це ми всі разом, і якщо діяльність кожного буде заключатись лише в тому щоб на кухні проклинати уряд як писав вище патріот, то дійсно далеко ми так незайдемо, а точніше уже зайшли саме по цій причині. Особисто я знаю не так вже й мало людей діяльність яких незавершується розмовами на кухні. Звичайно, злочинна антинаціональна влада всіма способами намагається знищувати таких людей, деякі відбувають покарання за свою діяльність, інші продовжують боротись, але я згоден що більшість все таки сидить і чекає, що хтось створить для них рай на землі. Якщо вже десь створені умови для гідного проживання, то потрібно розуміти, що не ми їх створили, а ті хто їх створювали, робили це не заради нас та наших дітей.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 11 | 13:55
warg, Те що у нас тут роблять за 400 гривень за бугром дєлають те саме за 4000. Який смисл буть сильним за такі гроші? Особисто я хочу буть слабеньким і получать в декілька раз більше. Я не кажу що я все кину, зараз збируся і поїду десь, покащо мене мій доход влаштовує, але якщо стане херово то збируся та й поїду.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 12 | 17:32
warg,
Quote (Патріот)
Один в полі - воїн, особливо коли так будуть думати якщо не всі, то принаймі більшість.

так буде думати принаймні більшість проте на рішучі дії відважаться лише одиниці, дійсно лідери по натурі..а чекати на цю більшість, шукати такий лідерів-провідників, обєднуватися заради створення кращого майбутнього в своїй безнадійній країні - це скоріш утопія, далека від реальності.
я повністю згідна в тому плані шо і закордоном на нас не особливо чекають і там ще важче вибороти свое місце під сонцем. проте
Quote (Патріот)
Те що у нас тут роблять за 400 гривень за бугром дєлають те саме за 4000. Який смисл буть сильним за такі гроші

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 13 | 20:10
Я колись задавався цим вопросом і мені ясно відповіли шо патріотизм - це скрита форма ідолопоклонства, їдьте куда хочете, бог для вас створив цілу планету.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 14 | 20:15
«Патриотизм — это последнее прибежище негодяя» Джеймс Босуэлль, хотя я согласен с warg, что:
Quote (warg)
Один в полі - воїн, особливо коли так будуть думати якщо не всі, то принаймі більшість


Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 15 | 22:19
Quote (warg)
Один в полі - воїн, особливо коли так будуть думати якщо не всі, то принаймі більшість.

Не понімаю цей вираз. То один чи більшість ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 16 | 11:08
Патріот, на мой взгляд тут все просто: Когда каждый человек будет думать, что один в поле воин (тоесть начинать с себя) тогда действительно что-то собирется большинство и все получится cool А пока мы имеем то что все думают "Что я могу один?" из - за этого мы так живем!!!


Повідомлення відредагував Меник - П`ятниця, 14.05.2010, 11:08


warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 17 | 22:24
Quote (Патріот)
Те що у нас тут роблять за 400 гривень за бугром дєлають те саме за 4000. Який смисл буть сильним за такі гроші? Особисто я хочу буть слабеньким і получать в декілька раз більше.

Патріот, не для образи, але твої слова це слова раба а не господаря і патріота, або ти мене неправильно зрозумів. Я не говорив що непотрібно там працювати за 4000 , а потрібно тут за 400, я говорив про те що потрібно добиватись того, щоб тут було 40000, і тут працювати. Дехто і в нас мають доволі непогані прибутки і навіть більші ніж у них, але для цього ці "дехто" не чекають що хтось дасть їм роботу та заробітну платню, вони самі є господарями своєї долі, вони изикують та діють, а більшість були і залишаються рабами, в яких сміливості вистачить максимум для того щоб втікти до господаря який більше заплатить (в т.ч за кордон).
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 18 | 23:18
Quote (warg)
Я не говорив що непотрібно там працювати за 4000 , а потрібно тут за 400, я говорив про те що потрібно добиватись того, щоб тут було 40000, і тут працювати.

Є така робота шо вона тут скільки стОїть стільки й стОїть, не більше ні менше. Якщо відеозйомка весілля у нас по місту коштує образно 1500 грн то хотів би я глянуть як би ти брав за неї 15 000

Додано (18.05.2010, 00:18)
---------------------------------------------
Меник, Дякую за розяснення, я чомусь подумав про шо завгодно тільки не про це.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 19 | 23:44
Патріот, Незачто, всегда рад помочь ближнему))!!!


warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 20 | 21:10
Quote (Патріот)
Є така робота шо вона тут скільки стОїть стільки й стОїть, не більше ні менше. Якщо відеозйомка весілля у нас по місту коштує образно 1500 грн то хотів би я глянуть як би ти брав за неї 15 000

Патріот, ти вже вибач, але мабуть дальше я пояснювати, що і до чого нестану, а то у самого складається враження розмови випускника з першокласником що до рівня знання математики, до тогож, щоб все тобі розказати прийдеться немало клавіатуру помучити, а я цього нелюблю. При зустрічі в реалі непроти поспілкуватись на будь які теми, але не на клавіатурі.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 21 | 21:38
Мабуть по цьому поводу ти нічого мені дурному не докажеш. А сам ти ким працюєш чи чим займаєшся ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
warg
Новачок
Повідомлень: 45
Репутація: 2
Нагороди: 1

Повідомлення # 22 | 11:33
Quote (Патріот)
А сам ти ким працюєш чи чим займаєшся ?

Керую невеличким приватним підприємством, тобто приватний підприємець (виробництво електрощитового обладнання та систем автоматики).
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 23 | 11:52
Хіба "невеличке" підприємство принесе 40 000 грн чистого прибутку в місяць?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
F2air
Оратор
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 24 | 20:46
Ви знаєте - бачу багато спорів за патріотизм - але чесно Вам сказато що патріотизм не втрачається -якщо подорожувати по країнам у відпустку - чи вільний час - і я б спершу відвідав Країни Європи - потім - Азія, Африка, Південна Америка, Австралія, Північна Америка!!!!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 25 | 10:52
Читав в інеті шо виїзд на ПМЖ за кордон не щитаєця ізмєною родінє. Ти не переходиш на сторону пратівніка під час війни, або не видаєш державні таємниці, так шо можна з чистою совістю їхать куда завгодно.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Заграница, выезжать или не выезжать?
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: