Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Кредит
Кредит
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 1 | 12:07
Як сучасна молодь ставиться до кредитів?

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 13:09
Кредит те саме що позичали у кума, брата, свата, а тепер вже в банківських структурах. Але бути винним перед кумом, або сусідом сприяє часто різним конфліктам між людьми, та й сам процес просити грошей у кума, часто не приємно. Ну а банк є банк, якщо взяв гроші то маєш повернути вчасно, а якщо вчасно не повернув, сплати будь ласка процент, все просто и лаконічно ні яких претензій, в договорі все зазначено.
Тож кредит для мене в першу чергу, можливість не бути залежним від „кума, брата, свата”, і таким чином не ставити в незручне становище людей, у котрих просиш позику!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 14:20
Абсолютно позитивно! До прикладу американці всі живуть за рахунок кредитів, в 20 років вже мають і машину і дім і все що потрібно, і потім просто працюють і відробляють кредит. Але ж і кредити в них набагато доступніші чим у нас та й зарплатня побільша. А у нас взяти житло в кредит можуть далеко не всі із-за височенних відсотків.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 16:53
..а прикол в тому що кредити на житло часто просто нереально взяти через цифру початкового внеску((

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 5 | 19:05
Система кредитов в ...неважно каких конкретно ... развитых странах, является частью экономики и внутренней политики этих стран. Гражданин по своему желанию и способностям выбирает будущую линию жизни. Кем работать? В каком доме жить и где? Как планировать семью. Не говоря про авто и прочее. И выбирает "инструменты" для регулирования этой жизни - юристов-консультантов, банки-кредиторы, ипотеку. Способы получения и повышения своего статуса в обществе. Система жесткая, может для некоторых и жестокая. Бывают и сбои. Где то редко а где то и часто. А варианты "капитализма", как раньше говорили - и скандинавский и японский, корейский, и американский, европейский, арабский. Выбирай себе путь: бизнес, работа, фермерство, госслужба, служба в армии, политика, творчество.
"Успешные" страны не стесняются перенимать передовой опыт, неважно чей. А вот почему то в личном плане почти везде особо не принуждают отдельные личности к росту. Хочеш расти - то твои проблемы, еще и конкурент попридержит. Это у нас нянчились раньше, пусть иногда и формально. А там за все надо платить!

К теме: Не очень то побастуеш, имея за спиной кредиты. С другой стороны - ставки маленькие - вот банки и борются за клиентов.
У нас пока - не кредиты а ... пародия на них.



Повідомлення відредагував Леонiд - Понеділок, 01.09.2008, 19:06

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 13:35
Не знаю як другим а мені слово кредит це просто кошмар!!!! Ну кредит це добре коли є чим його повертать, а якщо немає от тоді начинаються проблеми.. Як на мене краще назбирати грошей і купити те що вам потрібно а не брати гроші в кредит за які потім віддаси більше ніж брав

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 17:35
MSerega,
розумієш, Сергію, є такі ситуації, коли необхідну сумму просто неможливо і нереально назбирати. можна правда,якщо дуже постаратися за років 60 назбирать, не їсти і не пити, ходити голим..або простіше..когось вбити biggrin чи вкрасти...взяти до прикладу питання житла..сумма за квартиру у великому місті настільки велика, що віддавати її частинами по декілька років(це більш реально) набагато зручніше. і тут на допомогу приходить певний банк зі своїми вигідними кредитами. хоч в підсумку ти і переплачуєш, проте маєш реальну змогу дійсно придбати те, на що простою зарплатнею не назбираєш...тому беручи кредит, в першу чергу потрібно стабільно працювати і йти на ризик.зате реально можна придбати те, що хочеш
в питаннях кредиту солідарна з думкою Ардера, краще взяти в банку, ніж у кума-сусіда))

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 8 | 10:52
никогда нелюбил, и не брал кредитов, был один случай когда очень хотелось мотоцыкл Хонда, который стоял 4 года назад 4000 долларов, у меня было только 1800, взял в Александровке 2а кредита в Приватбанке, и в Авале, год ночами не спал,нервничал,и болела голова.
Ну что хочу сказат, что в Авале лучшее обслуживание, и "прозрачней выплаты"

Ride-to-live
KoloKolya
Читач
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Нагороди: 1

Повідомлення # 9 | 19:01
тоже очень нужен кредит
Вишенка
Читач
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 10 | 21:30
Сейчас ищу где бы взять кредит на выгодных условиях и что-то все по нулям. Везде стараются завысить проценты или же условия совсем не выгодные sad а мне очень нужен кредит, чтобы открыть свой бизнес. Я решила заняться продажам табачной продукции. Уже и проверенного поставщика нашла http://tobaccos.com.ua/goods-and-services/ukrainskie-sigarety для закупки пробной партии, а кредит где взять ума не приложу. Может быть вы мне хоть что-то подскажете? Буду очень признательна за помощь))
Беллатрикс
Читач
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 11 | 10:30
Я завязала с кредитами.
Сейчас думаю, где открыть депозит, https://creditdnepr.com.ua/ru/pryvatnym-osobam/depozyty оптимальный пока вариант нашла.
А с Америкой и другими западными странами нас сравнивать не стоит... cool
Егорка
Читач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 12 | 13:32
Нормально ставлюся до кредитів, якщо вони йдуть на добру справу.
lopirevair
Читач
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Нагороди: 1

Повідомлення # 13 | 14:26
Да, кредиты здорово облегчают жизнь, когда нет возможности одолжить денег у знакомых или родственников. Если нужен кредит, то воспользуйтесь предложениями МФО, детальнее об этом смотрите на сайте https://allbay.com.ua/credits....hitelya Выгоднее условий вы не найдете - это точно, а в банках скорее всего вам откажут.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Кредит
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: