Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Форумні ігри » Напишемо казку на свій лад
Напишемо казку на свій лад
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 17:03
Ну і почну першу форумну гру. Давайте разом напишемо казку. Кожен може писати по реченню чи більше, кожен наступний його доповнює.

Ладно, спробуємо. Починаю.

Жили-були в маленькій старенькій хатці Рембо4 і Васіліса Прєкрасная. І не було у них дітей.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 2 | 21:16
основна біда заключалася в тому, що подружжя було вельми скептичними особистостями, які не вірили в надприродний стан речей. тому можливість і перспективи знайти дитину в капусті чи зліпити на кшталт колобку їх ніяк не задовольняли.
згідно матерільного положення чоловіка й жінки, можна було сказати просто, не довго думаючи, одним словом - напівжебраки, в яких окрім старої нереконстуйованої, майже зруйнованої хатинки на околиці Житомира нічого й не було.. навіть спали "вчорашні" молодята на настилу з дубових дошок та сирій соломі..
от так рай з милим в шалаші не приніс очікуканого повноцінного щастя...а материнські інстинкти Васіліси все ж брали своє..

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 08:17
Встав Рембо посеред хати, грюкнув кулаком об голу стіну, оскільки в хаті більше нічого не було й каже:

- Всьо Васька (так він ніжно називав свою дружину), так більше ніззя, нада куда-то йти і шото дєлать. Ти в хаті посиди, тарганів погризи, а я візьму тачку, сундук, лопату і піду скарб шукать...я,-каже-по тєлєку бачив як пацан який міг розмовляти з собакою і котом так скарб знайшов.

Зібрався й вийшов з хати.

P.S. Minerva, ну ти й загнула biggrin Прямо науково-пізнавальна казка ледь не вийшла biggrin biggrin




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 4 | 09:47
оскільки вітер почав дути в іншу сторону, наганяючи чорні дощові хмари, Рембо прискорив темп і про всяк випадок зірвав найбільший лопух, що ріс коло їхньої оселі( така собі імітація парасольки). чоловік йшов швидко і впевнено з вірою в реальне досягнення своєї напівфантастичної мети.
....але, як грім серед ясного неба, побачив Рембо неподалік від себе на пагорбі силуети сусідів, у яких він вкрав сундук, лопату і тачку!! навіть можна було розібрати що саме вони кричали! серед незрозумілого белькотіння, Рембо чітко розтлумачив для себе: " Тєбє капец, мєрзавєц!"...і тут раптом вся впевненість і молодечий запал пішли в пяти..Рембо спітнів, згорбатився, крепко зжав ручку від тачки і.. щосили чкурнув в гущавину темного важкопрохідного лісу, який в народі називали "Лісова Пітьма"..

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 11:55
Продераючись крізь густі заросіл, Рембо відламує від дерева величезну гіляку і на ходу, свом перочинним ножичком вистругує величезний лук, і декілька сотень стріл. Позаду Рембо щедро посипающи доріжку свіжими матюками тупотить кучка сусідів...



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 6 | 15:33
бідний Рембо декілька годин точив стріли, та ще й ножиком також "позиченим" в тих же сусідів, а вони , догнали і за кілька секунд поламали їх. де їх повага до чужої праці?..гади..вони скрутили переляканого, бідного (в прямому та й переносному значенні слова) Рембо4ка і привязали його колючою проволкою до високої тополі на сьєдєніє вовкам...погрузили в тачку сундук, лопату і перочинний ніж скрилися з поля зору Рембо..

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 7 | 19:10
Стоїть Рембо і думає...а хулі деєлать і давай на весь ліс орать гімн совєтского союза. Тут із під тополі вилазить маленький пузатий зелений гном, з бородавкою на носі і хромий на ліву ногу і каже:

- Рембо, а хулі ти тут разорался жид? Іді в свой лєс там і орі, а здєсь нєчєго, здесь спальний район. Тут люди культурниє отдихают.

Рємбо йому і каже:

...




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 8 | 10:02
- якщо ти перестанеш знущатися з мене і недооцінювати мої таланти в області вокалу, а відв'яжеш від дерева, то я не буду ніколи більше порушувати тишу твого спального раёну і злиняю звідсіль...
на що гном тупнув об землю своєю кульгавою ногою, що аж пилюка піднялась до неба і "затуманила" очі Рембо...
...сонце..спів пташок...муха на носі...Рембо отямився...він валявся десь посеред лісової поляни(сам не знаючи своїх теперішніх координат) зовсім голий, голодний, небритий і з неприємним запахом у роті...

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 17:21
но тут он повернул голову на лево и - о чудо - увидел под деревом точит зубы бразильский мегабобер, а как известно только людям одаренным, к числу которых к счастью относился наш герой, волосы с его спины это вам не цацки-пецки!... Долго Рембо гонялся за ним вокруг дерева, но бобер бедняга споткнуся... Тут уже судьбу его не сложно предугадать - был оббрит заточеным камнем, на манеру первобытных орудий труда. В течеии трех часов была связана кое-какая набедренная повязка - не зря Рембо занимался в школе в кружке вязки, кройки и шитья!..Только не спрашивайте, где были спрятаны спицы...

З.Ы. : Minerva, grantand, жжоте))))))))))

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 18:31
Вийшов Рембо в цій пов'язці на пагорб, став і дивиться в далину. А з того пагорба вигляд на все село відкривається, а далі за селом жив одноокий пінгвін-людожер. Ну Рембо і думає, зараз побіжу бистро по лісі, і за 3 дні до пінгвіна цього добіжу. А поки бігтиму, вистругаю собі перечонним ножичком з дуба великий ококол і заколю ним пінгвіна. Все його майно заберу собі, і буду жити в його печері.

Ііііі як шугоне с пагорба вниз по схилу!!! Біжить так, шо аж пятками себе по потилиці стукає!




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
GOLDS
Читач
Повідомлень: 17
Репутація: 1
Нагороди: 1

Повідомлення # 11 | 18:52
А в цей час знедолена Васька виїла всих тарганів, що в халабуді їхній із Рембо проживали....
cry , зморив її голод, wacko , тут раптом "тук -тук" - в двері хтось постукав......
ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 12 | 20:34
открывает двери - а там .......никого! А под ногами посылка. "Хм,- подумала Васька,- а вдруг это Рембо покушать прислал?" Но тут ее стремануло - коробочка маленькая и внутри что-то тикает!!!! Аааа! Бомба!
БББББББББААААААААААБАААААААААААХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....
Дом вщепки! "Ух вернется Рембо и накостыляет вам, бенладены!"- подумала Васька, которую отбросило взрывной волной... Только вот куда отбросило? Летит себе Васелиса и по-тихоньку матерясь теряет сознание - сильный взрыв был. Но вдруг новоиспеченная птица пошла на снижение, стукнулаь от дерево, упала на крышу дома, скатилась по черепице и грохнулась прямо на порог берлоги одноглазого пингвина-людоеда....
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 13 | 20:54
Лежить і думає. Думає і лежить. І так три дні лежала, доки Рембо не прибіг. Захеканий весь, піт з лоба на язик капає, а язик по пузі ляскає. Короче втомився дуже, і кілка з собою притащий...ну щоб пінгвіна-людожера колоть. Стоїть над Васьклю хекає, і слюні їй на макітру пускає. Вже майже всю заслюнявив, коли бац! Прокинулася Вася і з просоння Рембо не розгледіла, та як чкурне в середину печери, бігла, бігла по темноті доки не уткнулась в щось м'яке та тепле...



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 14 | 16:52
...не чекала Васіліса так швидко побачити свого чоловіка.Тож дуже давно не брила вона ноги..

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 15 | 21:10
..а вони, заросли, що жах!..побіг Рембо в погоню за коханою в самісіньку печеру, забувши про все на світі, і про скарб, і про хтивих корисливих сусідів, і про ліс, тополю....
...мяке та тепле, в що уткнулася Васіліса, мало зовсім інший характер. то була печерна жижа космічного походження, своєрідний кокон зі силіконовою оболонкою, обмазаною захисним шаром слизу. це прибульці з невідомої ще планети Сіріус Магнімус років 300 тому залишили тут свого агента, який мав дозріти в коконі і набрати людської подоби рівно через тисячу років..але Васіліса була жінкою не настільки розумною і тому зовсім про це не здогадувалась, а прийнялась відколупувати слиз з кокона і намащувати собі в якості ліфтинг-крему на обличчя та на інші ділянки тіла..
забіг Рембо в печеру...і завмер від жаху на місці, втративши дар мови....побачив перед собою дивну істоту: обличчя в неї було мутне і ніби стікало на шию і груди. присутнє густе оволосіння в області ніг, голови і пахв..

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
ящерка
Оратор
Повідомлень: 103
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 16 | 17:01
у бідного Рембо не витримав шлунок...
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Форумні ігри » Напишемо казку на свій лад
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: