Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Допоможемо Олександрівці стати кращою
Допоможемо Олександрівці стати кращою
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 00:03
Буду говорити коротко і по темі. На минулій неділі я говорив з нашим депутатом Андрієм Миколайовичом. Тема нашої розмови була про ремонт лавочок на дружбі і покраска лавочок на сквері. Я написав йому листа з проханням допомогти у їх ремонті. Андрій відгукнувся зразу після написання мого прохання і надіслав своє депутатське звернення. Так от лавочки на дружбі повинні зробити на протязі 2 тижнів. Будемо чекати результати.

Також було піднято питання про відновлення показу фільмів у будинку культури. Щоб нам повернули хоч якийсь кінотеатр. І також мене ще найбільше вразила та ситуація, що у нас біля дружби стоїть майже розваляний дитячий майданчик! Бачив також звернення Андрія Миколайовича в якому він просить нашого голову здається точно не пам'ятаю створити на цьому місці новий майданчик. Але за нього так ніхто і не береться. Андрій Миколайович порадив збирати підписи від молодих сімей, та я думаю і від всіх людей Олександрівки і нести ці скарги в ці інстанції котрі цим займаються, щоб роботи над майданчиком почались здійснюватись...
Отже до чого я веду. Давайте наберемо групу людей і вийдемо в центр Олександрівки, щоб зібрати якомога більше підписів і передати їх Андрію Миколайовичу, який їх відправить куди потрібно!!!

Все що стосується дитячого майданчику можна обговорити
в новій темі, яка йому присвячена "Дитячий майданчик"

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 09:19
Надо бы сделать фотографии лавочек ДО и ПОСЛЕ. И сюда выложить.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 09:27
grantand, Андрюха вже це зробив!!!

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 4 | 19:35
MSerega, я не зможу зявитись в центрі найближчим часом, тому допишіть в списках smile

Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 11:04
Ystina, А підпис твій, що підробити???

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 6 | 20:27
MSerega, написати прізвище, імя, нік , місто, рік народження - все по чесному smile


Повідомлення відредагував Ystina - П`ятниця, 03.08.2012, 20:30

Єдина й неповторна
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 7 | 23:29
Господа, шо ви робите... Ви шо не знаєте як в україні бюрократія процвітає ? Будете з тими підписами ганять до нових віників. І за Устіну можиш смєло розписуваця, ніякий хєр не буде той підпис зрівнювать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 01:42
Ystina, Там треба лише Прізвище, Ім'я і по Батькові. --- Підпис..
Патріот, Я планував вийти у неділю на базар де куча народу буде і там це все дело промутить

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 9 | 00:12
Краще скиньтесь по 10 рублів, вкладіть в ммм через год отримайте у 800 разів більше і на виручені кошти побудуйте майданик.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 08:25
Патріот, якшо таким методом. як ти кажеш, то можна чекати на майданчик цілу вечность і діти наші родять по парі внучат, а майданчика і не буде. МММ - це вже пройдений етап і всі впевнилися, що це звичайна піраміда,яка приречена на провал. ну І метод ем-сергія також малоефективний і наврят чи принесе якийсь результат, ну по крайній мірі в камянці не приніс би,вже пробували.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 11 | 09:07
Minerva, Ми будемо пробувати... Може щось і вийде

MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 11:41
Сьогодні зібрав вже 15 підписів. Було дуже жарко тому пішов додому

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 13 | 14:55
Quote (Minerva)
МММ - це вже пройдений етап і всі впевнилися, що це звичайна піраміда,яка приречена на провал.

Канєшно піраміда, багато людей прошлий раз озолотилися, стали мєсними князьками, виїхали за кордон і те де і пре дре. Я тоже хочу заробити на піраміді яка колись розвалиця. Пока все іде нормально smile

Додано (05.08.2012, 14:55)
---------------------------------------------
Ну а вам к сожалєнію прийдеця заробляти тільки чесним трудом і бідкаця коли в україні стане харашо жить.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 14 | 16:04
Патріот, Перейдіть будь-ласка з цієї теми в тему про МММ. Тут ми обговорюємо зовсім іншу тему

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 15 | 11:48
Патріот, нашо чесним? можна шось украсти, когось обдурить і швидко розбагатіть. а можна як приблизно і власти гроші в МММ, тобто зарити їх в полі в повний місяць,а через три дні вирити там міліон.
Quote (Патріот)
на піраміді яка колись розвалиця.

"колись" - тут не підходе так сказати, бо таке слово охоплюе багато років, десятиліття, століття. якшо 2011 проіснувало 1,5 року. то 2012 піраміда аби рік протрималась


Повідомлення відредагував Minerva - Понеділок, 06.08.2012, 11:49

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 16 | 12:01
Minerva, Патріот, ребята давайте пожалуйста сюда переходите: http://www.olexandrivka.info/forum/24-1652-1 ато выходите за рамки топика. Спасибо.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 17 | 16:36
Quote (MSerega)
Патріот, Перейдіть будь-ласка з цієї теми в тему про МММ. Тут ми обговорюємо зовсім іншу тему

Ми тєму про ммм обговорюєм ВІЗДЄ.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 18 | 21:36
давайте я перенесу тему на "Одноклассники" в групу "Земляки", можливо старше покоління підтягнеться

Додано (06.08.2012, 21:36)
---------------------------------------------
MSerega, а ще можна рекламу на радіо пустити, тобто попросити шановного Сема озвучити на диско smile


Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 19 | 08:27
Патріот, Minerva, Просив же вас перейти до теми МММ, так ви ше тут по коменту штампуєте). Ох ви мої неслухляні biggrin biggrin biggrin
Ystina, У мене є думка, щоб вийти вечером на сквер і попросити автографи у молодих людей. На ДК зараз ніхто не ходить так, що від нього толку мало!

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 20 | 21:07
Попросити буде не дуже , треба щось придумати феєричне. Тут потрібна допомога великих людей biggrin biggrin :D. І група підтримки wacko і всьо буде гуд! tongue

Додано (07.08.2012, 21:07)
---------------------------------------------
це можна буде зробити на Незалежність - постараюсь приїхати


Єдина й неповторна
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 21 | 10:04
Ystina, Великі люди це наша влада і вона нам якось не дуже то й помогає. Так що все будемо робити самі

Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 22 | 14:39
Давайте будемо кокаином торгувать, а на виручени гроши построем майданчий ще й на ммм и на побухать останеться.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 23 | 22:29
Quote (MSerega)
Великі люди це наша влада

Якраз влада це гнилі люди. Великі люди це ті хто чогось добилися, ну в вашому випадку це мєсні підприємці ну звичайно не всі а ті хто при грошах.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 24 | 20:07
Quote (MSerega)
Великі люди
biggrin - малось на увазі не влада, й нe мєсні підприємці , а зовсім- зовсім інше %), наприклад якесь новостворене ВІА, або стара забута гітара

Єдина й неповторна
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 25 | 22:12
Ну якшо вам нада ВІА тоді треба запросить Красну Плєсєнь шоб дала благодійний концерт, а на вилучені кошти построїть дєцкий майданчик.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Допоможемо Олександрівці стати кращою
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: