Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Створення молодіжної громадської організації в Олександрівці
Створення молодіжної громадської організації в Олександрівці
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 1 | 12:02
Шановна молодь Олександрівщини. В ряді подій які трапилися в нашій країні, я впевнений що в великій частині населення Олександрівщини підняйвя патріотичний дух, до чого я веду. Ми з самого дитинства були обділені культурним розвитоком, так як у нас не було ні кінотеатра, не театра, в містечку не було де відпочити без алкогольних напоїв, небуло нормального парку для відпочинку, обладнаних місць для приготування шашликів, в нас немає пляжу, хоча наша річка "Тясмин" дуже гарно виглядала, звісно до нашого дитинства((( Це все погано, але я вважаю, що настав час, коли ми не повинні чекатиблагоустрою від чиновників, яким уже за 40 чи 50 років, тому-що їм байдуже до проблем молоді, яка незнає чим зайнятися і спивається і це в кращому випадку. Мета організації, втілення не дорогих але здійсненних проектів, наприклад, створити вуличний кінотеатр, бюджет його досить незначний (наприклад) проектор близько 4000 грн, аудиосистема для прикладу 2000 грн, тобто 6000 грн. Тепер незначний підрахунок. Для прикладу в групі Олександрівки вконтакті майже 2000 осіб, більшість це молодь, яка б хотіла гарно проводити час, а не збагачувати генделі від покупок, якщо 2000 осіб здасть по 2 грн на придбання обладнання то можливо буде його прикупити))) Звісно це ідеальний випадок, але хочу дати Вам зрозуміти, що сила наша в кількості, і ми можемо самі зробити Олександрівку таку як ми побажаємо, прийшов наший час, а діди наші (керівники району) нехай згадують як було їм добре в молодості. Це всього навсього 1 пропозиція їх може бути мілліон, а ціна питання зовсім мізерна, все питання в організованності молоді. Для прикладу представте, що можна зробити з берегом нашого "тясмину" в районі пляжу, там можна зібратися, все поприбирати, повипилювати кущі, поробити мангали, посадити газончик, посадити квіти, звісно є такі люди які будуть це нищити, але їх потрібно викореняти,  або виховувати, не бити як вловиш, а відправити в міліцію, і хай він потім сам його відновить, буде потім цінувати. Ну я думаю всі вловили, що я хочу донести. Якщо навіть 200 чоловік піддерже цю ідею потрібно кожному внести по 30 грн і ми будемо мати власний кінотеатр. Тому виношу цю тему на критику та обговорення, прошу МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ СЕРЕД ЖИТЕЛІВ ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ!!!!!!!!!!!! ВСЕ В НАШИХ РУКАХ!!!!!!

I"ll be back!!!!!!!!!!
mc
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 2 | 12:13
Согласен! Саня, надо в группе Александровки в вк создать обсуждение такое  wink
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 3 | 12:20
Прошу Вашої допомоги, разом це буде проще зробити!!!

I"ll be back!!!!!!!!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 12:31
Glead, идея отличная! Чем больше людей приложиться к скидыванию на проектор (к примеру), к уборке пляжа, в выносу мусора и т.д. тем больше каждый будет это хранить и беречь, и каждый будет чувствовать ответственность за свои дела.

В общем присоединяюсь. Помогу чем смогу.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 12:34
Прошу повного репосту))) Пока це вся допомога. Потрібно зробити блок голосування за, проти в групі контакта

I"ll be back!!!!!!!!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 13:36
Glead, Де буде зберігатися проектор? хто буде платити гроші за використання електроенергії на проектор. по поводу тясмина то уборки пляжа мало треба очистити воду! пляж то убрать не дуже то і проблематично. Треба конкретики. Не треба ждать пока багато напише шо поможуть треба голосувать хто є і йти прибирать!

Scaletta
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 14:00
2 гривны и я могу кинуть... Вот только мне кажется, что затея эта своевременная. Рано или поздно всем надоест ходить в этот кинотеатр. Но, энтузиазм - похвально smile Сейчас таких людей все меньше и меньше.  mellow

Даже самые странные люди могут когда-нибудь пригодиться © Муми-тролль
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 14:05
Scaletta, Нада з чогось начинать! Я думаю кінотеатр це один із пунктів. Більше цікавить хто його буде хранить і де і хто буде всим цим заніматься. Було б прикольно що створюється список хто буде крутить із жителів Олександрівки а ті в свою чергу веберають фільми і мультфільми))

Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 19:55
Де буде зберігаться апаратура, та хто буде збирати кошти це вирішиться на зборах. Це повинен вирішити народ. Пропоную зберігати апаратуру в тебе))

I"ll be back!!!!!!!!!!
Dj_Sem
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 22:24
Цитата MSerega ()
Нада з чогось начинать!
надо начинать хотя бы с организации

Куплю вінчестер. Жорстких дисків не пропонувати.
Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 23:09
Приймаємо участь у голосуванні вконтакті, як собереться значна кількість людей, тоді можна буде про щось домовлятись і собиратися!

I"ll be back!!!!!!!!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 15:24
Glead, вже 22 Олександрівців готові піти і прибрати Тясмин вже на цих вихідних!!!

Glead
Оратор
Повідомлень: 102
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 21:42
Це вже початок, але все ще мало, саме головне це те, що б всі що нажали плюс, дійсно б пішли!!

I"ll be back!!!!!!!!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 14 | 16:52
Glead, Буде ясно 5 квітня!

Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 15 | 14:50
Glead, аппаратура - это хорошо. Я думаю, что с этим бы вообще проблем не было, если бы все было так гладко.

А лицензии и разрешения на показ фильмов и мультфильмов?

http://transkriber.ucoz.ru/
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Олександрівка » Особистий погляд на розвиток містечка » Створення молодіжної громадської організації в Олександрівці
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: