Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Небажана вагітність
Гість

Повідомлення # 26 | 17:22
якщо дівчина зробила аборт ........потім більшість вірогідність не мати дітей......

Додано (14.09.2008, 18:22)
---------------------------------------------
cry

NAPALM
Читач
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 27 | 23:59
Шановні малалєтки,щоб не було небажаї вагітності,користуйтеся запобігайликами...обично це допомагае..це стосується малалєтніх мальчіков взагалі,котрі не встигають виймати пісюна в потрібний момент і роблять безневинну пику...нібито не розуміють що трапилось

Вы все больные и не лечитесь! один я тут,сижу красивый
Гість

Повідомлення # 28 | 11:05
NAPALM, це шкідливо, шкідливо не тільки для дівчини, а для хлопця censored І взагалі ти ображаєш цих користувачів сайту. раджу дамати перш ніж писати angry
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 29 | 20:43
Quote (Гість)
і роблять безневинну пику...нібито не розуміють що трапилось
biggrin
blow жорстоко, образливо, зате прямо в "яблучко"..є і такі унікали)))..прикольним е те, що чоловік завжди може зробити себе "не при ділах" і вийти сухим із води без жодних обовязків(хіба шо аліментів), а дівчина(не берем до уваги аборт) нікуди від живота не втече

Quote (Гість)
це шкідливо, шкідливо не тільки для дівчини, а для хлопця
-підтримую!

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Semen777
Оратор
Повідомлень: 193
Репутація: 2
Нагороди: 9

Повідомлення # 30 | 10:21
Тема хоть давня, але все одно вставлю свої 5 копійок. Для мене нема однозначної відповіді "ЗА" і "ПРОТИ". Якщо дитина народиться і буде обречена все життя бути в ніщеті разом з батьками, так як зібралася народжуватись коли мама і папа були на 2-у курсі, то я ЗА аборт. Краще зачекати пару років, народити дитину і нормально її виховати, щоб вона ні в чому не нуждалась, дати нормальну освіту і т.д.

Белая горячка - луч света в тёмном царстве на пути к коммунизму.
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 31 | 11:55
Да, тема однозначно сложная потому как у нее есть по крайней мере две стороны. С одной стороны, я согласен что лучше сделать аборт, чем после родов выкинуть ребенка на мусорку или куда - то еще подкинуть на верную погибель, или болезни на всю жизнь от переохлаждения или недоедания (это в случае, если ребенка найдут). С другой стороны если есть хотя бы немного логики (а не эмоций) то надо рожать потому - что второго раза может и не быть...


Повідомлення відредагував Меник - Вівторок, 30.03.2010, 11:58


TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 32 | 11:23
хз что тут и сказать, теоретически то я против, но всё может быть... с каждым может случится.. и не в тот период жизни когда это нужно... Предохраняйтесь, думайте головой и будет всё нормально.. И девушкам рекомендую тоже иметь при себе презерватив, а лучше два wink потому что у вас их всегда почему то нет. А у нас не всегда может оказатся biggrin а мало ли... Если по пьяни, то оно может по всякому получится..
Hotab
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 33 | 19:39
Не нужно забывать ещё и такой стороне вопроса, как аборт по медицинским показаниям (врожденные болезни плода и т.п). Это тема отдельная и очень широкая, при том далеко не однозначная в выводах.
ИМХО в таком случае аборт - это решение. Инвалид - это не радость ни для семьи, ни для общества, ни для самого ребенка.


Повідомлення відредагував Hotab - Четвер, 01.04.2010, 17:32
Меник
Оратор
Повідомлень: 170
Репутація: 1
Нагороди: 6

Повідомлення # 34 | 00:44
Quote (Hotab)
Инвалид - это не радость ни для семьи, ни для общества, ни для самого ребенка.

Согласен! В таком случае аборт это необходимость!!!


Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 35 | 08:24
Minerva, Я казьол.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 36 | 08:55
Патріот,
нашо ж так з порога)..я ж не серйозно biggrin

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 37 | 11:56
Minerva, Зато я серйозно.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 38 | 10:31
хоч тема вже стара,але дуже зацепило одне фото....
Додатки: 9879796.jpg (55.4 Kb)

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Гість

Повідомлення # 39 | 15:53
ну судити само легше.
мені 19 років, закохалася по уши в женатого - він від мене на 20 років старший, має дружину, двох маленьких дітей.на цьому тижні я дізналася що завагітніла - я щаслива, тому що дитина - це радість. аборт не хочу робити так як хочу цю дитину - бо ця дитина від коханої людини - але розумію що майбутнього у мене неє з ним, він не залишить дружину ради мене.я не знаю що мені роботи, батькам нічого не казала ще - боюся.
радити всім легко - а вот коли на власному опиті це стається - не так вже легко зробити вибір правильний.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 40 | 21:41
Гість, я думаю что твый вибыр правильний.. ти це сама зрозумиеш, коли побачиш свою ридну малечу, який ти зберегла життя

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 41 | 23:16
Тема заглохла давно, но хочу вставить свои пять копеек.

Конечно, легко говорить, когда речь не о тебе, а о ком-то. Но аборт - это убийство ребенка, и аборт - это вред для мамы.

Даже срыв беременности иногда приводит к бесплодию из-за выскабливания, что почти то же, что и аборт. А что говорить про аборты...

Кроме физических последствий есть еще и психологические. А это куда хуже.
Со мной училась девушка, которую заставили, при чем давили и родители на нее, и парень, сделать искусственные роды на большом сроке беременности. Она до сих пор думает об этом и мучится из-за того ребенка. Прессинг был очень большой на нее со стороны парня, и со стороны родителей. А парень уговаривал ее, говорил, что после учебы поженятся, потом детей заведут. И после аборта сразу ее бросил. Она еле пережила все. 2 месяца был страшный депресняк. Никого видеть не могла. И аборт, и разрыв отношений.

Есть такой термин: раненный человек ранит всех вокруг себя. Так вот, аборт - это рана и душевная. И в последствии горечь от раны выплеснется на мужчину, который вообще не виноват.

Отсюда и фригидность появляется, и масса других последствий. Это не стакан воды выпить :(

http://transkriber.ucoz.ru/
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 42 | 21:26
Nataliya, Согласен с вышесказанным. Но тоже нужно помнить что если длинное и волосатое, то не всегда игрушка! Сначала нужно головой думать! А не так как в МММ!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 43 | 15:48
Quote (NAPALM22)
длинное и волосатое, то не всегда игрушка!

Кукуруза ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 44 | 21:07
Патріот,
Quote
Кукуруза ?
Шановний, я ж вище написав, треба думать не так як в МММ

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 45 | 22:19
А як думають в МММ ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 46 | 23:10
Патріот,
Quote
А як думають в МММ ?
Хуй від кукурузи не відрізняють

Сегодня подвиг- завтра норма!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 47 | 23:29
Патріот, NAPALM22, Ребята давайте перенесем все разговоры про МММ в другую тему. Здесь про беременость говорят

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 48 | 23:34
Зато нам нормальні гроші платять, і набагато більші чим твоя зарплата.


Повідомлення відредагував Патріот - Вівторок, 11.12.2012, 23:35

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 49 | 22:25
Патріот, А ше вам раз в пів року видають путьовку на луну. І два рази в неділю мажуть пику медом. І якщо вам платять гроші більші чим моя зарплата, то моя зарплата тоді повинна бути ноль

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 50 | 23:34
Повністю підтримую Наталью. Хочеться тільки додати. Якщо вже говорити про аборт як «виключення із правил», то хотілось би додати наступне. Не маючи голови на плечах, розуму, мізків і т.д. , краще вже зробити аборт на ранньому терміні, ніж родити дитину, знущатися з неї, не годувати, бити і калічити, або залишити десь в лісі на морозі, що часто трапляться в неблагополучних родинах.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: