Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Небажана вагітність
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 1 | 23:13
як Ви ставитесь до аборту?хотілося б почути думки представників обох статей...
і якби стався випадок(уявний чи в когось-в минулому)-небажана вагітність, які ваші дії при цьому?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 06:45
Негативно, якщо так трапилося залишу дитину і ніякого одруження вимагати не буду, батькові дитини скажу і все, його думки на мене не вплинуть!!!!

Єдина й неповторна
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 23:24
Негативно!Якщо таке трапляється,то потрібно народжувати.Вже в два місяці це повністю сформова маленька людинка.Аборт- це вбивство!!!!!

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 14:28
DarkWitch, есть такое фраза "в презервативах людей погибло больше чем за все войны" :))

А вообще вопрос сложный...даже не знаю как бы поступил. Жениться если б не любил то не стал бы, потому как считаю что такие принужденные свадьбы еще хуже.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 5 | 14:40
та просто о конспирации надо думать не только парню, но и девушке.... и не будет нежелательных деток

Єдина й неповторна
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 6 | 17:21
grantand, я вообщето о тех людях которых зачали,а потом убили!

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 7 | 21:57
Просто нужно перед тем как што то делать ПРОСТО НУЖНО НОРМАЛЬНО ПОДУМАТЬ, а потом джекать.

Додано (01.06.2008, 22:57)
---------------------------------------------
Тоесть сделать


Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 22:03
Quote (Ystina)
та просто о конспирации надо думать не только парню, но и девушке.... и не будет нежелательных деток

Ystina, не конспирации, а КОНТРАЦЕПЦИИ! lol :lol: lol




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 9 | 14:50
Boriska,
всі думають, а то вже як вийде biggrin майбутнє не передбачиш

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 11:54
До аборту я ставлюсь 100% НЕГАТИВНО! Хіба ж дитина винувата! Убить дитину це те саме, що перерізати собі вени!!!

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 11 | 09:47
До аборту ставлюся 100% негативно. Як можна вбити маленьке створіння, яке живе в тобі, ти за нього відповідаєш своїм життям, а тут аборт. Та що з нашими дівчатами сталося за останні роки, вони стали вбивцями... це просто жах! Як що я завагітніла б, то батько навіть не дізнався б про мою вагітність до трьох місяців, а потім, якщо він був не згоден з моїм вибором, то не хай іде "гуляє"... А дитину я сама виховаю, без його допомоги!!!!!

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 15:22
Побєда, Молодець! Уважаю за твою відповідь

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 13 | 14:15
я проти абортів у будь якому випадку, залишила б дитину собі не зважаючи на те, чи була б якась допомога зі сторони безвідповідального батька

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Алусік
Новачок
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 14 | 10:01
Я негативно ставлюсь до абортів, Тому що я не розумію як можна вбити свою дитину.
Якби я, наприклад, залетіла я б не робила ніяких абортів. dry
BenGAMEn
Новачок
Повідомлень: 72
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 15 | 13:08
Я дивлюся всі так негативно налаштовані на аборти і всі такі чесні та правельні. По перше дитина це велика відповідальність, це неіграшка і словом ой ти моя маленька я тебе нікому невіддам ти її ненакормиш, і неодінеш.
А чим більша дитина ростиме тим білше сил потрібно. А повиснути на шиї у своїх батьків я гадаю це також невихід... тож раз уже завагітніла, потрібно перш за все дуже добре подумати зважити всі за та проти, чи зможеш ти виховати, виростити дитину, дати їй належну освіту.... тож як я гадаю краще в 2 місяці зробити аборт, а ніж народити а потім покинути дитину в лікарні, або здати в дитячий притулок... хоча звісно ж ІМНО.

І приєднуюся до поста Ystina,
А щодо коменту Побєда, , то гадаю що батько повинен знати впершу чергу..... ІМНО.

Звісно я проти абортів, але потрібно дивитися і насвій матеріальний статус, і думати що ти зможеш дати дитині вмайбутньому, а не отак http://olexandrivka.info/news/2008-07-14-134 . При таких обставинах я ЗА.



Повідомлення відредагував BenGAMEn - Понеділок, 14.07.2008, 13:23

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 16 | 11:54
BenGAMEn,
виходить: за помилку батьків повинна розплачуватися ні в чому не винна дитина!..звісно матеріальне положення грає велику роль, але можна для прикладу згадати наших прабабусь і дідусів, які ходили в одному взутті всією сім'єю, проте мали по 10-15 дітей і не відмовлялися від них!

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Гість

Повідомлення # 17 | 22:59
звичайно краще зробити аборт, ніж народити небажану дитину.яка забере в тебе свободу, молодість.до народження дитини треба відноситися з відповідальністю, це досить серйозний крок, який змінить все твоє попереднє життя.до цього потрібно бути готовому,народження дитини потрібно хотіти ще далеко до її зачаття.тоді вона буде приносити радість! готовому потрібно бути і матеріально і морально!коли всее ж таки дитина родилася їй потрібно дати все необхідне в цьому житті. а коли ти не зможеш цього зробити? а хіба вона хотіла щоб ти її родила?
BenGAMEn
Новачок
Повідомлень: 72
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 09:16
Quote (Minerva)
але можна для прикладу згадати наших прабабусь і дідусів

Ну можна згадати і те, що внаших бабусь, а тимпаче прабабусь небуло презервативів, та інших засобів контрацепції, а про аборт я гадаю тоді й гадки небуло....
Quote (Minerva)
виходить: за помилку батьків повинна розплачуватися ні в чому не винна дитина!

От коли дитина розплачується http://olexandrivka.info/news/2008-07-14-134 або от http://president.org.ua/news/news-154335/ то краще вже АБОРТ!!!!!

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 19 | 10:47
Та просто отримуючи хвилинне задоволення, треба перш за все думати про наслідки, і якщо вже все таки тест показує позитивну відповідь, треба добре все обдумати, і не рівнятися на Свєту, Таню чи Колю або ту чи іншу сім'ю. Треба дивитися на своє матеріальне, моральне становище, вік та освіту, адже завагітніти можна починаючи в наш час років з 13, а то і раніше. І якщо все таки завагітніла,треба говорити про все батькам, тому що це наші найрідніші люди, які підтримають в будь- яку хвилину, і взагалі батьки повинні орієнтуватися в колі друзів своїх чад. І тут рання(років до 20 ) небажана вагітність уже проблема не наша, а наших батьків. Тому що це саме вони не додивилися, або не дорозказували... і спихати на когось немає смислу. І те, який висновок прийме батько дитини, знову таки залежить від батьків, та їх світогляду. Навіть, якщо батьки проти, незалежно від того чиї це батьки хлопця чи дівчини треба подумати, а чи зможу я сама або сам дати нормальне виховання своїй дитині, і чи буде потрібна ця маленька ще нерадженна дитинка ще якому дядьку, якщо рідному батьку вона не треба....Бо навіть тоді у ембріону чи плоду формується потрібності чи приреченості....Травмувати психіку дитини дуже легко, сім'ю динина не вбереже...
Зовсім інша річ- якщо ти велика тьотя і сама зможеш забеспечити нормальне майбутнє своїй крихіткі...

Єдина й неповторна
rus-lan
Новачок
Повідомлень: 24
Репутація: 2
Нагороди: 0

Повідомлення # 20 | 13:27
Я бачу тут на сайті зібрались всі гінікологи і хірурги. Всі так багато знають, це дуже добре. Але я погоджуюсь з BenGAMEn, він має рацію. Це дуже проблематична ситуація в наш час. І ви всі кажите, що треба користуватись презирвативами, але презирватив захища від небажаних наслідків не 100%-во. Проти венери - 95%, проти вагітності - 98%. І вдруг ви користувались тими самими "запобіжниками" і попали на ті 2%. Обідно ж. Такшо після етсамого акту, навсякий пожарний, дівчина повинна піти як слід викупатись. Не дивлячись чи користувалась пара запобіжниками чи ні. biggrin

................................
...............................
...............................
BenGAMEn
Новачок
Повідомлень: 72
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 21 | 09:07
Quote (rus-lan)
Такшо після етсамого акту, навсякий пожарний, дівчина повинна піти як слід викупатись.

Quote (rus-lan)
Я бачу тут на сайті зібрались всі гінікологи і хірурги.

Як програміст-гініколог кажу, що купання недопоможе:)

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 22 | 18:19
русл-лан, "мальчіки кінчайте, ми фсьо равно помиємся))
всі ми тут говоримо про дитину, чи буде вона бажаною, чи ні..але є ще один досить вагомий аспект: це здоров'я самої дівчини, яка зробила аборт!..адже це не просто звичайна операція, яку зробити- "раз плюнути"! вона "бьє" по всьому організму вагітної, має дуже негативні наслідки і в жодному разі не проходить без побічних ефектів!..тому якщо хлопець кохає свою половинку, він повинен думати не тільки про дитину, але і хоч трішки жаліти дівчину і думати за неї!

Додано (01.08.2008, 18:47)
---------------------------------------------
BenGAMEn,

Quote (BenGAMEn)
Як програміст-гініколог кажу, що купання недопоможе:)

підтримую:-))

Додано (01.08.2008, 19:19)
---------------------------------------------
..і взагалі, починаючи жити статевим життям, необхідно в першу чергу знати про контрацептиви, думати один про одного(головою а не інстинктами), тоді 90 процентів гарантованого захисту...а 10-як вже вийде biggrin


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Ru
Знайомий
Повідомлень: 88
Репутація: 4
Нагороди: 0

Повідомлення # 23 | 15:06
Ось....
"Леденящая правда"
Картинки аботрів....

Додано (03.08.2008, 16:06)
---------------------------------------------
Аа...даа...я проти...абортів.. smile


Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 24 | 18:36
Після переглянутого просто мову відібрало, тож добре все обдумайте й зважте, перш ніж робити чи не робити аборт....

Єдина й неповторна
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 25 | 21:12
Підтримую BenGAMEn
І якими жахливими не були б фото але це ПРОСТО правда в житті ще не таке трапляється.
В деяких випадках аборт буде кращим, а ніж потім слова твоєї дитини, "Навіщо ти мене народила!"

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: