Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Борьба с гопниками
Борьба с гопниками
Олежка
Профі
Повідомлень: 414
Репутація: 19
Нагороди: 16

Повідомлення # 26 | 13:28
grantand, Ты хочешь поспорить - пожалуйста. У меня такого желания нет. Спор, в отличие от дискуссии, не продуктивен.
Я, по-моему, предельно ясно высказал свою точку зрения и повторяться не собираюсь. Не понимаю, почему я должен что-то доказывать. И ты путаешь аргументацию и софистику.

Додано (27.11.2010, 14:28)
---------------------------------------------
Троллинг — постинг заведомо провокационных сообщений с целью вызова волны флуда, флейма, оффтопа, получения негативной реакции пользователей. (лурк)


grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 27 | 13:39
Quote (Олежка)
У меня такого желания нет.

Quote (Олежка)
Не понимаю, почему я должен что-то доказывать.

ну тогда не спорь biggrin я тебя насильно не заставляю.

Quote (Олежка)
Троллинг — постинг заведомо провокационных сообщений с целью вызова волны флуда, флейма, оффтопа, получения негативной реакции пользователей.

спасибо, я читал википедию.

Quote (Олежка)
И ты путаешь аргументацию и софистику.

да, возможно )




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 28 | 14:02
тут обговорюеться конткретний ролік і ситуація.то виходячи з цього, особисто я побачила людину, яка свідомо вишукуе "копашки гопніків"(тобто це не випадкова жертва), свідово вигадала їм спосіб покарання(самосуд) і кожного ранку просинаеться з дивною метою - отримати по пиці в імя справедливості і заслуженого покарання. то чим же цей ворон-месник кращий за ту ж саму компашку?..гопніки дійсно хворі, і не приховують цього. вони і е відброски суспільства, моральні уроди. НЕПРИХОВАНі. а от головний герой відео ПРИХОВАНИЙ убивця, хоч звиду звичайна позитивна людина.
як казав уже Олежка, на те і існуе в країні законодавство, спеціально уповноважені органи, щоб вирішувати і карати такого роду злочинців. все таки ми не в первіснообщинному суспільстві!
якщо кожен почне карати своїх обідчиків такими радикальними способами, то чи залишиться хоч один, кого можна буде назвати Людиною?
один позитивний момент і повчальний для мене, це те, що дане відео може заставити задуматись гопніка над своїми подальшими діями, викликати страх

Додано (27.11.2010, 15:02)
---------------------------------------------
може і не в тему..але е багато випадків коли цигани теж здійснювали грабежі, нальоти і т.д. вони теж живуть на крадіжках, обмані ну і попрошайстві..колись давно малою і я стала їх жертвою...то чогось же не взяла баночку ртуті і не плюхаю хожу тепер в парку коло лавочок їм в обличчя


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 29 | 14:13
Quote (Minerva)
один позитивний момент і повчальний для мене, це те, що дане відео може заставити задуматись гопніка над своїми подальшими діями, викликати страх

вот собственно думаю для них и ролик.

Quote (Minerva)
все таки ми не в первіснообщинному суспільстві!

можно только догадываться как вели себя люди в этот период smile Поэтому могу представить, что в те времена они вообще никого не убивали, а друг друга уважали.

Quote (Minerva)
то чогось же не взяла баночку ртуті і не плюхаю хожу тепер в парку коло лавочок їм в обличчя

да, я тоже имел дело с гопниками и ни одного из них не убил. Дело индивидуальное.

Quote (Minerva)
якщо кожен почне карати своїх обідчиків такими радикальними способами, то чи залишиться хоч один, кого можна буде назвати Людиною?

Может кто-то и останется...а может сдохнут все, но кому от этого будет плохо? biggrin А кто такой Человек в твоем понимании?

Quote (Minerva)
яка свідомо вишукуе "копашки гопніків"(тобто це не випадкова жертва), свідово вигадала їм спосіб покарання(самосуд)

А ты представь что он не сознательно это делает. Просто шел домой.

По всему остальному уже было много сказано выше. Не буду повторятся.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 30 | 15:04
grantand,
Quote (grantand)
А ты представь что он не сознательно это делает. Просто шел домой.

то тоді б все було б інакше. а ми розглядаем конкрентний випадок і конкретний персонаж.от він все робив свідомо і сплановано

Додано (27.11.2010, 16:04)
---------------------------------------------

Quote (grantand)
можно только догадываться как вели себя люди в этот период Поэтому могу представить, что в те времена они вообще никого не убивали, а друг друга уважали.

ага)))..мабуть . в основі вендетти теж була взаемна повага))

Quote (Minerva)
Может кто-то и останется...а может сдохнут все, но кому от этого будет плохо?

а кому ж добре?...хіба що природі

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 31 | 16:50
А звідки ти можеш дізнатися уб*єш ти людину чи ні? Для того щоб це здійснити потрібно мати навмисний мотив. Справа в тім що відео яке ми всі сьогодні продивилися має мету повідомити особистість яка його спостерігає про те що ті люди які по відношенню до нас проявили агресію чи нанесли нам тілесної та моральної шкоди - покарані! Це не значить що хлопець який наливає замість горілки отруту має на меті отруїти когось, тут мається на увазі що якщо б ти мене не чіпав - все було б добре, якщо ти забрав у мене мій пакунок тебе ніхто не примушує пити що там мається. З вищесказаного маємо те що гопарі отруїли САМІ СЕБЕ!!!!!
P.S моя віповідь Птріотові.


Повідомлення відредагував jonny - Субота, 27.11.2010, 16:52
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 32 | 17:41
Quote (jonny)
Це не значить що хлопець який наливає замість горілки отруту має на меті отруїти когось

Ага, він про100 так ходить по вулиці з отрутою. Я чогось виходячи з дому не беру з собою бутилочку йаду на всякий случай.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Куклус
Читач
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 33 | 21:12
Ви всі тільки і умієте що сидіть дома по клаві стукать і робить вигляд що розумні, а на самому ділі НІХТО із вас не здатний ні на що.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 34 | 16:10
Quote (Minerva)
хіба що природі

вот именно! Природе и всем остальным существам на планете.

Quote (Minerva)
от він все робив свідомо і сплановано

с чего ты взяла? )) Он просто шел домой.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 35 | 14:23
а я вважаю,що цей мужик не має такого права.Він просто больний на голову.або його колись дуже обідили.
згідна з Олежкой.


Повідомлення відредагував DarkWitch - Понеділок, 29.11.2010, 14:27

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 36 | 15:39
Quote (DarkWitch)
а я вважаю,що цей мужик не має такого права

Да он не имеет такого права когда бы он специально травил людей, а нашем случае человек просто идет домой и не важно что у него в пакете - заметь что пакет его, если бы пакет не забрали, все было бы нормально. Можно сравнить, пример конечно грубый, что я иду с канистрой метанола, а у меня ее стырили и нажрались, потому что думали что там вода.
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 37 | 15:44
Quote (Олежка)
человека можно напоить чтобы добиться от него чего-либо. например - развести на деньги того, кому по тем или иным причинам нельзя просто настучать в бубен, или споить девушку с целью развести на секс. такие действия укладывается в рамки поведения указанных персонажей?

Хех, ну тогда это уже не гопники, а придурки,которые ищут приключений на свою ж...
А я вообще говорил по поводу гопоты! Гоп, если захочет развести на деньги, не будет наливать человеку 50 гр. (по крайней мере это кажеться смешным), а сразу нож под горло( cry ) и ты сам ему бабки отдаш! а на счёт развести бабу на секс то тут промолчу,т.к. вполне реальный вариант с напоением этой дрянью

KEEP IT REAL
Floja
Новачок
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Нагороди: 2

Повідомлення # 38 | 16:03
Quote (grantand)
представить что парень нес метанол себе домой

Антошка, в конце видео этот мужик сказал что-то вроде "Я счастлив, что какая-то тварь сейчас травится этой гадостью", а это совсем меняет дело, и эта деталь не позволяет делать с него героя. Он был уверен, что они умрут и это его радувало. Было бы совсем дркгое дело если бы этот яд действительно оказался у него случайно. Поэтому поддерживаю Minerva, Олежка,

Не требуй от жизни невозможного, ведь её возможности безграничны!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 39 | 16:56
grantand,
Quote (grantand)
с чего ты взяла? )) Он просто шел домой.

вот іменно! він не просто шов додому, а вишукував сборіще гопніків (це помітно і сліпому з самого початку відео) і думаю що метанол він не ніс собі додому на вечерю а придбав і налив в тару його з чітко визначеою метою, про яку і каже
Quote (Floja)
Floja

Антон, таке враження, що тобі хоч біле , а ти все одно вперся і говориш: "чорне" biggrin

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
jonny
Новачок
Повідомлень: 62
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 40 | 18:31
Ха, а я поддерживаю МОДЕРАТОРА, он шел домой и по-моему он никого не выискивал, он шел с пакетом в руках по улице. Это не значит что идя домой с пакетом я выискиваю гопарев, даже если на улице темно и я иду темными переулками. Можно сказать что тем самым метанолом парень обезопасил себя в моральном смысле вот и все.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 41 | 20:33
Floja, Minerva, а вы посмотрите видео без звука.

Хорошо. Ответьте мне на такой вопрос, чем парень в этом ролике отличается от обычного прохожего с пакетом который просто вечером шел по тому же самому маршруту домой, неся в пакете бутылку метилового спирта? Назовите мне 5 отличий.

Quote (Minerva)
Антон, таке враження, що тобі хоч біле , а ти все одно вперся і говориш: "чорне"

я точно так же думаю и про тебя biggrin

Это типа:
-оп, а как тя зовут?
-Антон
-а че у тя имя такое дерзкое?

Вот это по вашем словам провокация. Парень сдерзил и ночью не спросив разрешение у гопоты прошелся по улицам с пакетом. Ну не дурак а? Что ж это он о быдлюках разных не думает? Нахал! Разве он не знал что быдло пхает себе в рот все что найдет?

Quote (jonny)
Это не значит что идя домой с пакетом я выискиваю гопарев, даже если на улице темно и я иду темными переулками.

так точно! wink




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 42 | 22:25
думаю тема вичерпала себе. всі залишились при своїх позиціях.
скажу ще раз те саме, берем до уваги саме це відео а не ситуацію чи хлопців з пакетами і капкани з кроликами..мета даного відео - донести до гопоти можливий наслідок їхніх дій. і тут на прикладі реально показаний акцент саме на тому, що хлопець свідомо використовуе метанол в чітко направлену сторону. він ЗНАЕ що робить. це той самий дядя Вася, що замітае підїзди вранці, а вночі чогось полюбляе ходити на прогулянку парком з шкіряним чемоданом набитим мисливськими ножами і вірьовками. і хустинку з хлороформом він теж носить в кишені, бо просто полюбляе такий запах

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 43 | 23:25
Quote (grantand)
с чего ты взяла? )) Он просто шел домой.

Quote (jonny)
а нашем случае человек просто идет домой

Сразу видно шо ролік дивились уважно.
Quote (jonny)
Це не значить що хлопець який наливає замість горілки отруту має на меті отруїти когось

Вознік вопрос: дуже цікаво нашо на твою думку він налив в бутилку йаду ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 44 | 08:27
Quote (Патріот)
Сразу видно шо ролік дивились уважно.

ты без звука просмотри. Легко представить вариант, что парень просто шел домой, потому что его поведение ничем не отличалось от обычного прохожего.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 45 | 08:29
Quote (Minerva)
це той самий дядя Вася, що замітае підїзди вранці, а вночі чогось полюбляе ходити на прогулянку парком з шкіряним чемоданом набитим мисливськими ножами і вірьовками. і хустинку з хлороформом він теж носить в кишені, бо просто полюбляе такий запах

ага, ага. А потом дядю Васю бьют гопники, забирают чемодан, отркывают его и давай себя кромсать охотничьими ножами и душить веревками. Совсем тот же случай )

Quote (Minerva)
скажу ще раз те саме, берем до уваги саме це відео а не ситуацію чи хлопців з пакетами і капкани з кроликами.

скажу раз тоже самое что говорил выше, видео это иллюстрация к посту. Обсуждение должно было коснуться вот этих вопросов:

Quote (grantand)
Собственно были ли у вас проблемы с гопниками? Стыкались? Какие результаты?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 46 | 08:31
Quote (Патріот)
Вознік вопрос: дуже цікаво нашо на твою думку він налив в бутилку йаду ?

просто нес домой. Надо ему для чего-то там. Какое кому дело.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 47 | 09:05
недавно обговорювала це відео з одним знайомим чоловіком..він навів мені приклад, який думаю якраз підійде в даній ситуації. копірую повідомлення з аськи.

Дизель Старый (10:58:24 30/11/2010)
в Питере у одного знакомого среди бела дня отняли видеокамеру. Он с девушкой был.
Девушка его бросила, посчитала трусом.
Их 5 человек было.

Дизель Старый (10:58:24 30/11/2010)
29/11/2010 (16:37 GMT +03:00)
Он купил сломанную камеру подешёвке,
насовал туда тротила.
И снова поехал в питер, отомстить.
В поезде уснул, и камеру с сумкой украли.

Дизель Старый (10:58:24 30/11/2010)
29/11/2010 (16:39 GMT +03:00)
Вернулся в Москву ни счем.
а через некоторое время была заметка в газете.
У проводника поезда взорвалась видеокамера,
пол руки и глаза нету, второй еле видит.

Дизель Старый (10:58:24 30/11/2010)
29/11/2010 (16:39 GMT +03:00)
можно найти в инете

Додано (30.11.2010, 10:05)
---------------------------------------------
grantand,

Quote (grantand)
просто нес домой. Надо ему для чего-то там. Какое кому дело.

ну да, ти прав. і те шо цей самий метанол він ніс не у каністрі наприклад, а в акуратно розитих пляшках з акцизною маркою, то також так треба було..щоб жінка дома зраділа шо до вечері буде сто граммів

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 48 | 10:05
Quote (Minerva)
У проводника поезда взорвалась видеокамера,
пол руки и глаза нету, второй еле видит.

проводник украл? Если нет сочувствую. Если да, то кто ему виноват?

Quote (Minerva)
і те шо цей самий метанол він ніс не у каністрі наприклад, а в акуратно розитих пляшках з акцизною маркою

да, не нашлось другой тары к примеру.

И всетаки, ты не ответила на вопрос. В чем провокация была?




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Floja
Новачок
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Нагороди: 2

Повідомлення # 49 | 11:54
Quote (grantand)
ага, ага. А потом дядю Васю бьют гопники, забирают чемодан, отркывают его и давай себя кромсать охотничьими ножами и душить веревками. Совсем тот же случай )

Да нет, это как раз не тот самый случай. Охотничий нож - это орудие для убийства и по его внешнему виду это видно, не умеешь обращаться - не трогай вообще, чтобы не поранится. А на бутылке из-под водки не видно, что это яд!
Quote (Minerva)
думаю тема вичерпала себе. всі залишились при своїх позиціях.

Согласна, что касается непосредственно видео - добавить нечего, уже всё сказано.

Не требуй от жизни невозможного, ведь её возможности безграничны!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 50 | 14:57
Quote (grantand)
ты без звука просмотри

Я зазвичай дивлюсь із звуком, бєз рєчі в кінці кіна не понятний смисл самого роліка.
Quote (grantand)
просто нес домой

мабуть ти точно дивився без звука, в самом началі було сказано "Я єду не домой как обично, а в обласной или районний центр и т.д. " і в кінці "Я єду домой по пустинной трасє і наслаждаюсь мислю шо гдето із пластікового стаканчика пйот свої послєдніє 50 грамм бидло..."

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Борьба с гопниками
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: