Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
Мир паралельный
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 26 | 22:29
шось про мір параллельний вже говорить ніхто не хоче. знову наша пісня хороша.
Quote (Destroyer)
це все шоу бізнес. Те саме шо і битва джедаїв по звездных войнах

Destroyer, так не думаю. адже ж е все таки бабки там якісь колдуньї, які лікують дітей переляканих і т.д. різні болячки заговорами і шептаннями. я сама навіть колись по молодості відвідала одну гадалку, то все шо вона говорила збулось на процентів 98.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 27 | 23:06
NAPALM22, Ти шось скільки нарозказував, будем потроху отвічать.
Quote (NAPALM22)
Короче шоб було ясніше для вас..Дайте мені кожен по 100 грн, через місяць я вам отдаю по 200 кожному. Ну це так, предупреждаю, може отдам, а може й не отдам..Все на ваш страх і ріск..Я ж не обйобую..я ж написав шо де даю гарантій шо оддам..Так шо даєте чи не?

Канєшно не даєм. Прикол тут в чому?
Quote (NAPALM22)
Це уже не нада пиздіть..тобі не ммм отдало

Я сам собі оддавав гроші із щота десятки. Ну ти можеш не вірить, я не убіждаю.
Quote (NAPALM22)
Ты не сравнивай хуй с пальцем..твои слова вообще никак не стают в сравнение с даной темой..

Давай наведу тобі другий приклад, от ти купуєш лотарею і вдруг не виграв мільйон, ти шо біжиш репетувать шо це лохотрон і обман, тіпа ви мені мільйон обіщали або квартиру в києві ? От тобі і ммм те саме, в правилах написано, не вкладайте гроші, ви тут нічого не заробите, наоборот, все потіряєте нахрен. В чому тут обман?
Це я так написав к слову, можеш не отвічать, ти всеодно не поймеш, а кроми тебе тут всим все понятно.


Повідомлення відредагував Патріот - П`ятниця, 29.06.2012, 23:09

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 28 | 14:26
Патріот,
Quote
Канєшно не даєм. Прикол тут в чому?
Як це в чому? в тому шо і ммм. Я ж сказав, через місяць оддам 200. Ну гарантії єстєственно не даю ш оддам..Я ж по чесному какжу..як мавроді..без обйобки <br /><br /> Додано (30.06.2012, 14:21) <br /> --------------------------------------------- <br /> Патріот,Лотерея стоє 5 грн..а не 30 тис. за 5 грн лікті кусать не буду..і не стидно буде людям в очі дивиться..Кстаті по поводу лотереї я уже зрівнював з ммм.. <br /><br /> Додано (30.06.2012, 14:26) <br /> --------------------------------------------- <br /> Патріот,
Quote
Я сам собі оддавав гроші із щота десятки. Ну ти можеш не вірить, я не убіждаю.
Це проізошло якесь велике чудо, ( це мабуть тобі хтось руки зв'язав) шо ти не лохонувся і не переслав гроші другим дуже-дуже чесним людям які стоять вище десятника. Щоб ти це зробив, то булоб зовсім все інакше. Де ж твій Єгипет та нова машина? шо ти клявся, бив себе п'ятами в груди і казав шо будеш мільйонером..Де ж воно все,де? Там же все по чесному і нереально наїбать. Я тільки побачив що з ммм ти заліз у шаленні долги, а не виліз із них. Доречі не тільки я один це бачу


Повідомлення відредагував NAPALM22 - Субота, 30.06.2012, 14:31

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 29 | 22:36
Quote (NAPALM22)
Як це в чому? в тому шо і ммм. Я ж сказав, через місяць оддам 200. Ну гарантії єстєственно не даю ш оддам..Я ж по чесному какжу..як мавроді..без обйобки

Ну харашо шо без обйобки тільки мавроді дам гроші а тобі не дам, хібашо на цигарки.
Quote (NAPALM22)
Лотерея стоє 5 грн..а не 30 тис. за 5 грн лікті кусать не буду..і не стидно буде людям в очі дивиться..Кстаті по поводу лотереї я уже зрівнював з ммм.

Давай не будемо вдаваця в суми, скажи лотарея це лохотрон чи нє ?
Quote (NAPALM22)
Де ж твій Єгипет та нова машина? шо ти клявся, бив себе п'ятами в груди і казав шо будеш мільйонером.

Єгипет вобщето в Африкі, ну а мільйонером буду канєшно колись, ну а не буду то так і буде, особо не огорчуся. Ну а з машиною канєшно засада вийшла, тільки один хрєн вона була б в мене через рік так шо рано ще питать за машину.

Додано (30.06.2012, 22:36)
---------------------------------------------
І шось дивлюся тебе так цифри страшать такі шо більше 10 тисяч, це не такі великі гроші. Своїм батькам я такі цифри правда тоже не озвучую бо в них пенсія тисячу грн і 10 тис це ціле состояніє як і для тебе, а я після поїздки в росію чогось спокойніше относюсь до таких грошей.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 30 | 09:50
Патріот,
Quote
шось дивлюся тебе так цифри страшать такі шо більше 10 тисяч
Страшать не дуже. Соглачєн, в наше время сума не така й уве велика. Але просто так отдать та ще й знаєш куому та ще й при тому знаєш шо наїбуть, то мені чисто принципіально жалко.

Додано (01.07.2012, 09:50)
---------------------------------------------
Патріот,

Quote
скажи лотарея це лохотрон чи нє ?
Лотерея не лохотрон, бо вона державна. Єдінственне в чому обйобують так це в тому шо кажуть шо не обкладається налогом, а вони суки обкладають, ше й не херовим налогом.

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 31 | 22:16
Quote (NAPALM22)
Лотерея не лохотрон, бо вона державна.

Домаєш держава така свята шо не найобує тебе ? Мені кажеця наша держава кинула народ на бабки більше чим мавроді.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 32 | 22:34
Патріот,
Quote
Мені кажеця наша держава кинула народ на бабки більше чим мавроді.
Согласен. Але ж може вже досить..Держава обйобує..потом появляються мавроді та йому подібні..а на останні ступенці такі як ти..що зобовано замають мирних людей в лохотронні ігри..Звісно ті в свою чергу наїбуть ще когось..

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 33 | 23:11
А я нікого не заманюю, в мене в десяткі не було ніодної заагітірованої людини, всі самі приходили уже із знаніями всього.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 34 | 15:13
Quote (NAPALM22)
grantand,
писав(ла): 
исходя из твоей логики надписи о том что курение может вызвать рак лёгких и что высокое напряжение опасно тоже обман
Ты не сравнивай хуй с пальцем..твои слова вообще никак не стают в сравнение с даной темой..Тут ты уже конкретно знаешь что такое курение и высокое напряжение..Это не лохотрон


смысл тот же. Написано огромными красными буквами НЕ ВЛЕЗАЙ! ПИРАМИДА! ДЕНЬГИ НЕ ВЕРНУТ ПРОСТО ТАК, БЕЗ ПРИЧИНЫ. Всё, эта фраз исключает обман на корню.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 35 | 20:59
grantand, Ты издеваешся, или прикалываешся или помешался уже?
Quote
НЕ ВЛЕЗАЙ! ПИРАМИДА! ДЕНЬГИ НЕ ВЕРНУТ ПРОСТО ТАК, БЕЗ ПРИЧИНЫ. Всё, эта фраз исключает обман на корню.
Это и есть прямым текстом конкретное обьебалово! Ты что не видишь этого! Или по твоему проебать к примеру 10 тыс ради этой надписи в порядке вещей? тоесть например ты положил 10 тыс, тебе естетсвенно их неотдали, ты прочел ту надпись и успокоился, да, я так понимаю? Я же говорю, дай мне 100 грн, я через месяц тебе отдам 200. Только никаких гарантий что верну не даю. Может отдам, а может и нет. Я же предупредил, никакого обмана судя по твоей логике. Так как, даешь? Патриот с каких то сказочных побуждений отказался. Говорит мавроди верит а мне нет, ну на кто есть причины, мавроди ж его сосед и лучший друг. Чуваки, ммм уже нету! Вам давно уже пора это осознать. Вкладчиков нет и небудет! Остались только те, кто в надежде еще ждет свои старые вклады, тоесть как вы с патриотом. Питаете себя иллюзиями о лучшей жизни с надеждой что дядя мавроди вам будет раздавать подарки. Кстате, я много читал отзывов, форумов, общался с людьми которые делали вклады в ммм. То самое интересное то, что довольны только вы с патриотом и все..Притом что вас кинули и денег не дали. Я не понимаю, почему вы до сих пор гнете свою линию? Вас давит жаба что вас обьебали конкретно а других нет? Так вы же знали что так будет! Хватит людям пудрить мозги! Вкладайтесь сами и молча! Достаточно того что кажного из нас обьебывает государство. Нехватало еще третий раз наступить на одни и те же грабли!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 36 | 21:29
Quote (NAPALM22)
То самое интересное то, что довольны только вы с патриотом и все..Притом что вас кинули и денег не дали. Я не понимаю, почему вы до сих пор гнете свою линию? Вас давит жаба что вас обьебали конкретно а других нет?

Ти хочиш сказать у ммм було тільки 2 вкладчика, грантанд і я ?
І чо мені буть не довольним, 10% од моїх двацяті з начосом тисяч тоже непогано.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 37 | 22:47
Патріот,
Quote
Ти хочиш сказать у ммм було тільки 2 вкладчика, грантанд і я ?
Ні, уважаємий. А так поняв ти дуже херово читаєш, або невникаєш у зміст..шо не є удівітєльним. Я спілкувався лічно десь з чоловіками девятьма, кроми вас з грантандом, які були вкладчиками. Всі вони не довольні. Три з них великим чудом забрали хоть те шо вклали, і сказали шо їбали вони більше те ммм, остальні надіються шо заберуть хоть шось..Доречі, поповоду лотереї. От скажи, тиб купив лотерею якби вона стояла 20 тис грн? І вообще я вважаю якшо на 20 тис грн купить самих лотерей, то і то це більше шансів чим ммм

Додано (02.07.2012, 22:47)
---------------------------------------------
Патріот,

Quote
І чо мені буть не довольним, 10% од моїх двацяті з начосом тисяч тоже непогано.
То де ж вони? опять же в підвішаном состоянії..

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 38 | 22:50
Quote (NAPALM22)
То де ж вони? опять же в підвішаном состоянії.

Ну каєшно.

Додано (02.07.2012, 22:50)
---------------------------------------------
Не всі правда, цей раз тільки 10, більше в мене немає.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 39 | 08:48
Все, ребята, спорить об МММ давайте здесь: http://www.olexandrivka.info/forum/24-1652-1, ато уже оффтоп получается.


Дальше только обсуждение по теме. Всем спасибо за понимание.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: