Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
Мир паралельный
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 1 | 16:21
Вопрос противоположный. А верит кто то в темные силы, или в фантомов, привидений и тд. тп.? Я не имею ввиду там всяких сказочных домовых, спайдермэнов русалок и им подобных.

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 2 | 18:51
Я вірю, єдінствєнна тьомна сіла у нас це янукович.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 19:29
Верю. Вообще, придерживаюсь такой мысли, что если невозможно доказать что чего-то не существует - то оно существует smile

А так почему бы и нет. Суслик есть, даже если его не видно smile



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 20:56
Патріот,
Quote
Я вірю, єдінствєнна тьомна сіла у нас це янукович.
Я ж сказав, шо всякі гобліни не враховуються

Додано (24.06.2012, 20:56)
---------------------------------------------
Я раніше не вірив, і готовий був у морду плюнути тому хто мени б розказував всяку херню про привидив. А зараз трохи вірю, бо сам був тричі свідком неймовірних речей..



Повідомлення відредагував NAPALM22 - Неділя, 24.06.2012, 20:55

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 22:34
Це казки для дітей дошкільного віку
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 23:06
Destroyer, раніше я теж так думав

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 23:24
NAPALM22 А може це ти подивився ^ВОНО ^ Стівена кінга??? Там действітільно був стрьомний клоун
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 8 | 23:42
Destroyer, Точно! Оце ти мені очі открив

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 13:54
Quote (NAPALM22)
Точно! Оце ти мені очі открив

а в кінці там ша такий павук великий був, а клоун тільки людей туди манив.
Quote (Патріот)
Я вірю, єдінствєнна тьомна сіла у нас це янукович.

там ше азаров і вся їхня братва. Тоже стрьомні чуваки
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 10 | 23:56
Азаров вобще страшна людина, ще страшніше поплавського.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 11 | 21:34
я люблю дивитись "битву екстрасенсів", то якшо вони бачать фантомів і привидів, то чому б тому не бути? вірю.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 12 | 22:59
Якшо вони кажуть шо бачать привидів це не означає шо вони бачать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 13 | 23:07
Патріот,
Quote
Якшо вони кажуть шо бачать привидів це не означає шо вони бачать
Якшо МММ каже шо вони всим платить, то це не означае шо вони всим платять

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 14 | 23:19
Там про екстрасенсів не все показують. Возможно вони перед сйомкою приймають ЛСД
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 15 | 08:32
Quote (NAPALM22)
Якшо МММ каже шо вони всим платить, то це не означае шо вони всим платять

Якшо по тєліку кажуть шо ммм лохотрон це не означає шо це лохотрон.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 16 | 10:54
Патріот,
Quote
Якшо по тєліку кажуть шо ммм лохотрон це не означає шо це лохотрон.
А нашо по теліку казать? Це і так видно шо лохотрон. І ти сам це прекоасно знаєш

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 17 | 22:23
Quote (Minerva)
я люблю дивитись "битву екстрасенсів", то якшо вони бачать фантомів і привидів, то чому б тому не бути? вірю.

це все шоу бізнес. Те саме шо і битва джедаїв по звездных войнах
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 18 | 22:38
Destroyer,
Quote
це все шоу бізнес. Те саме шо і битва джедаїв по звездных войнах
Возможно..але ж я покладаюсь на свою свідомість

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 19 | 00:30
Quote (NAPALM22)
А нашо по теліку казать? Це і так видно шо лохотрон. І ти сам це прекоасно знаєш

Покашо незнаю, нема в мене ніякої даже зачепки причипиця шо це лохотрон. Якшо пальцем тикнеш де іменно там обман буду дуже вдячний і зніму перед тобою шляпу.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 20 | 13:11
Патріот, Та там пальце важко промахнутись..вся кантора ммм це лохотрон повністю..От уже зараз обіцяють до 75% в мысяць..впринципы так як я й казав вище..Звысно що це все щоб заманить людей а потым знову кинуть..Те шо ти виграв 2000 тис проти той суми що вклав це геть фігня..і свій вклад ти теж забрав не завдяки ммм..могло бути все набагато гірше..Я казав і буду казати що ммм це пальнна кантора яка ообере тебе до нитки..А ти в своючергу тикни пальцем де там правда..Я поки що ничув щоб хтось збагатився

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 21 | 14:22
NAPALM22, Ти шось не в тємі бачу досих пір. Там ніхто нічого не обіщає, там сказано шо тобі гроші не вернуть, даже і обяснять не будуть чого, захотять так і зроблять, це взагалі чесні люди. Ти якшо не можеш конкретно тикнуть хоть на шось де іменно лохотрон то краще не утвірждай нічого. Я на 101% впевнений шо ти нікуди не тикнеш пальцем того шо все шо написано правда.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 22 | 18:45
Патріот,
Quote
там сказано шо тобі гроші не вернуть, даже і обяснять не будуть чого, захотять так і зроблять, це взагалі чесні люди
То осьо ж тобі отвєт на твій же вопрос! Оце написано вместо" Ми тебе наїбем, а ти на нас не обіжайся" Оце сюди я й тичу пальцем! Тут нереально шоб не об'їбать! Ось диви, я кажав шо на старти 2012 вони пиднимуть проценти майже втричі? казав..так і є..Я ще тоді казав шо тебе наїбуть? казав..так і вийшло..Я і зараз кажу шо це найобка і так і виде через 2-3 місяці! Ти мені скажи, звідки ти взагалі взяв шо там чесні люди? З пальця висосав чи шо? А тепер шановний, я ще раз наполягаю, тикни ти мени пальцем де тут правда в ммм? Оце найбільш мене цікавить..а ще жодного факту їхньої правдивості не чув і не бачив..Та мабуть скоріш за все і не побачу

Додано (28.06.2012, 18:45)
---------------------------------------------
Патріот, Мені просто цікаво чого ти такий увєрєнний та наполегливий..Ти майже як свідок ієговий..Чув дзвін та незнаєш де він..Живеш тільки мічтами та слухами. Ініціативи своєї не маєш.


Сегодня подвиг- завтра норма!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 23 | 23:16
NAPALM22, исходя из твоей логики надписи о том что курение может вызвать рак лёгких и что высокое напряжение опасно тоже обман. Ты чушь какую-то несешь.

Хорошо, представим на секунду, что Мавроди каким-то чудом выгреб все деньги из МММ и улетел жить на Марс, и что? Где он кого обманул? Где он пообещал кому золотые горы а потом обманул и кинул? Как бы там ни было, а обмана нету, пора бы уже это понять и принять. Из всех существующих пирамид МММ самая честная, а поэтому больше всех и внушает доверие.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 24 | 23:25
Quote (NAPALM22)
А тепер шановний, я ще раз наполягаю, тикни ти мени пальцем де тут правда в ммм?

Тикаю, Написано шо це піраміда. Правда ? Написано шо гроші тобі не вернуть. Правда? (Ну майже правда... мені чогось вернули, ну шо ж поробиш...). Тешо проценти піднімуть можна було не кричать тоді, нові цифри вже тиждень на сайті висіли.
Quote (NAPALM22)
Оце написано вместо" Ми тебе наїбем, а ти на нас не обіжайся" Оце сюди я й тичу пальцем!

Ну а чо сюда тикать пальцем, пацани сказали шо не оддадуть і не оддали, в чом обман тут? Ти шось воду каламутиш я так і не поняв де когось надурили. Давай зробим по другому, осьо тобі сторінка з правилами http://sergey-mavrodi.com/pravila/ скопіруй сюда любий пункт і скажи шо осьо тут вони надурили, будем посмотрєть. Я разів 5 перечитав ці правила то все правильно, шо написано те і відбуваєця.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 25 | 21:17
Шановні патраот та Грантанд. Раз ви не понімаєте мене, скажіть тоді ви де правда в ммм. Отмазка типа
Quote
Тикаю, Написано шо це піраміда. Правда ? Написано шо гроші тобі не вернуть. Правда?
Оце і дае ммм всі карти в руки. Короче шоб було ясніше для вас..Дайте мені кожен по 100 грн, через місяць я вам отдаю по 200 кожному. Ну це так, предупреждаю, може отдам, а може й не отдам..Все на ваш страх і ріск..Я ж не обйобую..я ж написав шо де даю гарантій шо оддам..Так шо даєте чи не? Я самий чесний, геть даже можу відео на ютубі замутить..і статєйку написать як мавроді..Даже перший чи другий раз можу отдать те шо пообіщав..

Додано (29.06.2012, 21:14)
---------------------------------------------
Патріот,

Quote
Написано шо гроші тобі не вернуть. Правда? (Ну майже правда... мені чогось вернули, ну шо ж поробиш...
Це уже не нада пиздіть..тобі не ммм отдало

Додано (29.06.2012, 21:16)
---------------------------------------------
grantand,

Quote
исходя из твоей логики надписи о том что курение может вызвать рак лёгких и что высокое напряжение опасно тоже обман
Ты не сравнивай хуй с пальцем..твои слова вообще никак не стают в сравнение с даной темой..Тут ты уже конкретно знаешь что такое курение и высокое напряжение..Это не лохотрон

Додано (29.06.2012, 21:17)
---------------------------------------------
А вообще то патрио и грантанд, вкладайтесь, и как можно активней! Я хоть поржу с вас на досуге!


Сегодня подвиг- завтра норма!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » IMHO - розділ для тих хто думає. » Мир паралельный (верить ли?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: