Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Архів форуму » Які книги ви читаєте?
Які книги ви читаєте?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 09:32
Цікаво знати хто що полюбляє читати? Я наприклад зараз читаю серію детективів Бориса Акуніна про Ераста Фандоріна. Дуже цікаві книжки. Такі собі детективні романи. Багато цікавих фактів та розповідей ґрунтованих на історичних подіях, на національних відмінностях різних народів. Ось наприклад після того як прочитав книжку "Алмазная колесница" ІІ том (всі діїї відбуваються в Японії), то зацікавився такою наукою як нінсо - це вміння читати долю людини по її обличчю. Дуже цікава наука, хоча й мало якихось відомостей я про неї знайшов.

А що читаєте ви?




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 2 | 16:53
Антон, а сам пробував експерементувати по методу нінсо???

Єдина й неповторна
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 16:57
Ystina, ні, нажаль не пробував, оскільки як я вже казав відомостей про неї майже не знайшов.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 4 | 16:18
Особисто я полюбляю читати,мабуть, як і більшість олександрівських жінок, детективи Д.Донцової та Т.Устинової

Єдина й неповторна
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 5 | 16:27
Ystina, моя мама теж їх читала, доки я її не "підсадив" на Б. Акуніна. Зараз чекає доки я не привезу їй нових книжок про пригоди Ераста Фандоріна smile Я думаю що і тобі теж сподобається. Це теж детективні романи як і Донцова (хоча Донцову не читав, не знаю).



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 6 | 19:17
мені більш подобається читати книги на психологічну тематику а також пов'язані з історією.. ще люблю літературу з глибоким філософським змістом, щоб було над чим задуматись і пороздумувати))
улюблена книга- "сто років самотності" Маркесс.."Майстер і Маргарита" та романи Стівена Кінга

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 7 | 14:20
Ну да я теж люблю почитати книги такі як Теорія електричних кіл чи Вища математики для 1-го курсу, просто мені покищо не потрапляли в руки інші книги biggrin

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 8 | 22:01
"...то зацікавився такою наукою як нінсо - це вміння читати долю людини по її обличчю.." А по аватару?

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 9 | 22:33
Леонiд, навряд чи. Це як займатися хіромантією і читати долю людини по рукавицям.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 10 | 23:28
Хiромантiя - там теж треба бути психологом: вiн дивиться на твоi долонi, а сам оцiнює тебе "комплексно" (лице, мова, голос, iнтелект).

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 11 | 00:14
А справдi - якi книги ви читаєте? Тим бiльше, що зараз начебто з книгами немає проблем - були б грошi! Згоден, що у кожного часу - своi героi!
В звязку з "... днями славного Кобзаря", як ще недавно говорили про 9 та 10 березня - день народження та день пам ятi Т.Г.Шевченка, хочу сказати, що тепер вiн не "в модi" не тiльки на батькiвщинi. Я не змiг знайти ЖОДНОГО твору Т.Г. в найбiльшому книжковому магазинi Санкт-Петербурга - Будинку книги. Навiть в компьютернiй базi даних. Немає попиту - соромливо оправдувались продавцi. Це при багатотисячних "земляцтвах" - мабуть iм зза кордону привозять лiтературу? А на що попит? Та на ту ж дефективно-роздягальну лабуду. Тарас Григорович плюнув би та й сам покинув би цю кумпанiю.
Правда, треба признати, що в букiнiстичних магазинах його твори ще трапляються (i недешево). Й памятнi дошки не тiльки не спiшать знiмати, а й новi з являються. Тарас же провiв в Петербурзi 18 рокiв життя. I памятник йому канадський украiнець Лео Мол (Леонiд Моложанiн - випускник iнституту iнституту iм.I.Рєпiна, бувшоi Академii художеств) поставив на свiй кошт. Мабуть "вiдстав" за своєю границею вiд життя! sad

Ермiтаж - тут Т.Г. учився гравернiй технiцi. Меморiальна майстерня в Академii художеств. Дошка на Пасажi - де вiн виступав з своiми творами (разом з Достоєвським, Некрасовим, Тургенєвим, Майковим, Островським)


Памятник на Петроградськiй. Автор Лео Мол(Канада)

grantand: Вважаю що краще створити для цього повідомлення окрему тему.

Додатки: 3261534.jpg (149.9 Kb) · 3542011.jpg (38.2 Kb)

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Побєда
Профі
Повідомлень: 393
Репутація: 8
Нагороди: 6

Повідомлення # 12 | 11:47
Коли я навчалася в технікімі, то мене також, більш цікавиля Теорія електричних та магнітних кіл (особливо під редакцією Бессона, вона стала дійсно "настольною" книго одного року мого навчання) та багато книг по спеціальності. Остання книга, яку я прочитала "Код Да Вінчі". Полюбляю читати наукову, філософську, історичну літературу. Але існує одна проблема, після того, як прочитаю одну книгу, то повертаюсь до цього жанру через кілька місяців, або навіть років. На даний час, я нічого не читаю за браком часу...

...Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
Леонiд
Профі
Повідомлень: 349
Репутація: 2
Нагороди: 5

Повідомлення # 13 | 18:20
Тему окремо не треба - на усiх класикiв мiсця не вистачить! angry А з технiчних я тiльки "Фiзику" Перельмана читав як Художню лiтературу. Тому не вважаю, що технiчна лiтература може "переважити" по значенню художню. У кожноi своi задачi.
Побєда! Я теж учився колись i читав багато, хоча з хорошими книгами було непросто. Тому те, що ти говориш "...існує одна проблема.." - нормальне явище, це й добре, що мiняється "репертуар" книг.

"Мир вашему дому!" В. С. Высоцкий

leonid@olexandrivka.info

Гугля
Моцк :)
Повідомлень: 279
Репутація: 12
Нагороди: 2

Повідомлення # 14 | 23:01
Я люблю читати корисні книжки ;)... Психологію - Дейл Карнегі, Брайан Трейсі, Наполеон Хілл... Недавно (відносно недавно) прочитала книжку по правильному харчуванні (автор Алан Карр ) - дуже корисна і цікава)...
Ще класику поторшку читаю... Літом була в гостях, почала читати "Унесенные ветром", і не заспокоїлася, поки не прочила I, II том, і "Скарлет" Александры Риплей... Десь півтора місяці тому закінчила читати "Что делать"... І зараз хочу щось із класики прочитати...

Люди, може хтось прочитав яку небуть книгу і бажає поділися враженнями від неї, я думаю, що усім буде цікаво почитати))...
Може хтось із вас може порекомендувати цікаву, або корисну книжку)..? happy

DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 15 | 16:24
я люблю читати книгги психології а також фантастику

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 16 | 17:05
DarkWitch, а Гарі Потера не любиш читати?

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 17 | 14:52
Ага, а дискретний аналіз та кібернетику слабо почитать?

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 18 | 15:34
Я Гарри Поттера читал ))
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 19 | 15:49
на даний момент дуже цікавою є тема інквізиції і відьомства..читаю книгу подвиги инквизиции и суды над ведьмами"..невідомого автора

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 20 | 18:13
Minerva, а я когда-то в инете читал про эту саму инквизицию...Боже какой же это был бред. Особенно устрашает момент когда на тебя могли дать наклеп твои же соседи или друзья или даже родственники, но самое страшное что если кто-то сказал что ты ведьма, то шансы остаться в живых у тебя практически равняются нулю. Инквизиция работала по принципу лучше убить 10 невиновных чем оставить в живых одного виноватого. Страшные времена были...бррр...мурашки по коже.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 21 | 18:19
TheShadoW, а я нет....хотя думаю что книга намного интересней чем фильм )



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 22 | 00:14
раньше да и сейчас люблю читать детективы...донцова и выше сказанные!! + люблю фентези, мистическая литература...вот сейчас хочу начать читать "Дракулу"...кто то читал??
TheShadoW
Моцк :)
Повідомлень: 260
Репутація: 10
Нагороди: 0

Повідомлення # 23 | 22:01
grantand, Фильмы про ГП туфта, книги намного интереснее, и в фильмах многое поменяли, многое не показали, вот когда будут снимать туже седьмую - последнюю часть фильма, будет много нестыковок с предыдущими.. Последнюю книгу которую начал читать это, ээ. учебник по php biggrin biggrin так и не дочитал гг.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 24 | 10:28
grantand,
добре що середньовіччя в минулому))....тому відьми всі на волі і тихенько вершать свої темні справи biggrin
вивчала епоху середньовіччя, тому тема інквізиції найбільш вразила, вирішила детальніше дізнатись

Добавлено (20.04.2008, 11:28)
---------------------------------------------
дуже сподобалась книга Зюскінда "Парфюмер" набагато цікавіша ніж фільм..
..вчора роздрукувала "венеру в хутрі":-))


я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 25 | 08:14
Оля мені теж сподобався 'Парфюмер', читав книжку то вона краща ніж фільм. В фільмах взагалі непоказують багато цікавих моментів, а в книжках їх неможливо не прочитать. Доречі це самий кращей твір який я коли-небудь читав.

Добавлено (22.04.2008, 09:14)
---------------------------------------------
Оля мені теж сподобався 'Парфюмер', читав книжку то вона краща ніж фільм. В фільмах взагалі непоказують багато цікавих моментів, а в книжках їх неможливо не прочитать. Доречі це самий кращей твір який я коли-небудь читав в 11 класі.


Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Архів форуму » Які книги ви читаєте?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: