Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: MSerega, grantand  
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Запрошую до співпраці
Запрошую до співпраці
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 00:01
В мене є багато ідей та проектів по розвитку Олександрівського сайту, що поки що висять в повітрі тому, що сам не встигаю, катастрофічно не вистачає часу. Потрібні люди які зможуть розібратися в уже готовому HTML-коді і відредагувати його під конкретні потреби. Вітається своє бачення структури сайту і плани що до її зміни та розвитку!

Також хотілося б бачити в команді людей які добре розуміються на розкрутці сайту та рекламі.

Запрошую в Олександрівську команду хороших дизайнерів, що могли б оновлювати дизайн сайту а саме його шапку в залежності від поставлених задач. Загалом це стилізація сайту під різні свята та пори року. Також не вистачає своїх власних фірмових smile листівок для поздоровлення юзерів з різними святами, зокрема з Днем народженням. Також було б непогано щоб дизайнер мав своє бачення графічного оформлення сайту, як то зміна іконок в меню сайту так і палітру кольорів на сайті. Є також ще декілька цікавих (на мій погляд) задач для дизайнерів, але ці задачі вже дізнаються тільки члени Олександрівської команди wink

Яка вам з цього вигода? Матеріальної поки не буде ніякої. Вся робота на Олександрівському сайті до цих пір робилася під девізом "не за гроші, а тому що хочеться".

Але вступ до команди розробників Олександрівського сайту - це стимул щоб вдосконалити і розвити свої здібності в тому чи іншому направленні, відрекламувати своє ім'я і зарекомендувати себе. Всі з чогось починали wink




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
BenGAMEn
Новачок
Повідомлень: 72
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 2 | 09:34
Можу допомогти, якщо то пиши в ОП, або асю.

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 22:09
BenGAMEn, ти і так вже непогано допомогаєш ) А в чому добре розбираєшься? HTML, CSS добре розумієш? А час вільний є?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
BenGAMEn
Новачок
Повідомлень: 72
Репутація: 5
Нагороди: 3

Повідомлення # 4 | 12:10
Ну можу допомогти, ХТМЛ, фотожабою, флешом (написанням різних флеш програмок для сайту), ну і може іще чимсь smile ти ізлагай думки, а як їх втілити в життя будемо думати всі разом smile
P.S про вільний час ти мідмітив вірно, січас його малувато, я пока в отпуску, та й весна прийшла вдома роботи хватає, але чим зможу старатимусь допомогти.

NAILBOMB
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 5 | 16:01
grantand, Якщо в тебе е таке бажання,я можу тобі допомогти.я також займаюсь створенням сайтів..пишу на HTML,працюю з PHP.MySQL...JAVA..але вибач,такий сайт як твій мені не дуже подобається..я створюю сайти на чистому хостингу з доступом до всих вайлів та скриптів..не люблю сервіс та конструктор

СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 16:06
NAILBOMB, хы...первые версии Александровского сайта тоже были без конструктора но были гораздо неудобней и хуже теперешнего. Было бы любопытно посмотреть на твои сайты, если есть что показать был бы рад взглянуть smile



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAILBOMB
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 7 | 16:12
grantand, У меня было три сайта..на одном у меня бан за накрутку хостов и перекрутил домен..был еще kamenka.dev.juga.ru..но сервак перешел на платній режим..сейчас вот начал http://musor.hop.ru/ ..по началу использовал конструктор..вот и на укозе делал и на народе..но это не то...надо свое..так мне более по приколу

Додано (13.06.2008, 17:12)
---------------------------------------------
grantand, Вот скажи что ты имеешь с конструктора,и сервиса?? только оболочку..и ничего больше...


СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 16:23
NAILBOMB, оболочку? Как раз оболочка у меня своя, если ты имел ввиду дизайн. От конструктора я имею модуль новостей, форум, фотоальбом, возможность коментировать статьи...да все, CMS. Возможность регистрации юзеров, возможность ими управлять. Да все что нужно для такого сайта как Александровский.

Тебе более по-приколу сделать свое но у тебя сейчас нету ни единственного живого проэкта? В чем же прикол?




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAILBOMB
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 9 | 16:28
Прикол в том что у меня нету времени..я работаю..модуль новостей,форум,фотоальбом-это сервисы которые ты выставил..но все равно прикольно,молодец..у меня был свой и форум,и чат,и гостевая и доска обьявлений..многое чего было сайт был каменки..закрыли..потму как сервер перевели на платный режим

СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 16:35
И ты делал сам форум, сам чат, сам писал модуль новостей?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAILBOMB
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 16:38
grantand, переписывал скрипты..ты со скриптами работаешь? есть желание замутить чат? у меня есть прикольный скрипт

СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 16:43
Ну вот, такой фигней и я страдал лет эдак 5 назад. Переписывал скрипты...а потом нашел укоз, где есть все готовое и где почти все можно изменить. Другое дело если б ты писал индивидуальные CMS под конкретные сайты, вот тогда дааа...вот тогда здорово было бы!

Если ты не заметил, то чат на сайте уже давно есть, но он не пользуется популярностью smile




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAILBOMB
Читач
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 13 | 16:46
А я вот года два назад страдал конструтором..и впринцыпе тоже начинал с укоза и народа))) не нравится тем,что нету доступа к файлам...а чат на сайте твоем тоже ведь сервисный..я его видел..

СЛАВА ИЛЛИЧУ!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 14 | 16:58
сервисный...а чем он хуже чем готовый скрипт?

гы..а я начинал свое знакомство с веб-строительством с конструктора boom.ru. Даже не помню когда это было...но очень давно 5-6 лет назад. А в 2004 уже написанный ручками на HTMLе+php с переделанным новостными скриптами + настроенный и установленный форум IPB в свет вышел первый Александровский сайт.

Слушай вот ты вроде разбираешься в сайтостроительстве и тебе не нравится Александровский сайт что уже хорошо, есть идеи как можно его улучшить? Чтобы ты изменил что добавил с точки зрения функциональности? Было бы интересно услышать твое мнение. Пиши в личные сообщения или на почту zplinter@ya.ru




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Гречка
Новачок
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Нагороди: 1
Рівень зауважень

Повідомлення # 15 | 20:02
Антон
а почему я досих пор не получил статус модера?????????????????
ведь я провожу на этом сайте более 12-часов в сутки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
давай СПIВПРАЦЮВАТИ.....................
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 16 | 21:43
Гречка, наверное потому, что до сих пор не выучил правила форума.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grus
Новачок
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 17 | 18:13
php наше всьо =)
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Технічний розділ » Робота сайта » Запрошую до співпраці
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: