Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Головківка
Олександрівка - Головківка
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 14:39
Продовжуючи тему велотуризму можу сміливо вже відмітити галочкою с. Головківку яку я освятив своєю присутністю цієї суботи, звісно ж на веліку. Ось декілька фото.





А біля Гранкар'єра є класний ставок де можна добре відпочити, і порибалити і покупатися.




Хотів забрати знак додому як пам'ятку про подорож.




Також в Головківці дуже класні краєвиди. Це треба бачити лише на власні очі, на фотках це не дуже добре видно.






"Миру мир" ось які раніше були позитивні і оптимістичні надписи в колхозах, а зараз теж полюбляють писати слово з трьох букв на стінах, але не "мир".
Додатки: 5757639.jpg (144.0 Kb) · 1572581.jpg (143.6 Kb) · 0184459.jpg (143.2 Kb) · 3774150.jpg (144.5 Kb) · 8758696.jpg (120.8 Kb) · 7789245.jpg (128.1 Kb) · 8590440.jpg (130.2 Kb) · 0721625.jpg (49.1 Kb) · 1367551.jpg (113.1 Kb) · 7922097.jpg (94.8 Kb)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 2 | 20:01
grantand, Просто супер! Аж заздрісно! :). А скільки туди кілометрів, і яка це область?!

Додано (10.08.2008, 21:01)
---------------------------------------------
Було б чудово круіз-турне по Олександрівському р-н., зробить з палатками, казанком з кашею, гітарою та вудками. Можна і десь далі, але я думаю що проїхати по всьому кордону нашого району було б достатньо. Це просто дуже весело 100%!!!!
Мені завжди подобались селянські люди. Вони привітно та приязно відносяться до гостей свого села, і нагодують і теплим молоком пригостять зовсім незнайому їм людину. Я раніше, ще в школі, частенько бував в різних селах нашого р-н., на ВЕЛИКУ їздив і завжди мріяв Туристом покататися на велосипеді з палаткою, самому далеко не заїдеш, а ось команди не було з ким поїхати так і загубилась моя мрія!



Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 20:00

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 3 | 20:47
grantand, Arder, Головківка-це моє улюблене село,тому що воно мені дуже рідне,там живуть усі мої родичі.Село дуже гарне,знаходиться в Чигиринському районі Черкаської області,від Олександрівки недалеко.Поряд з Головківкою знаходиться Холодний яр і Мотроненський монастирь.Місця чудові,варто відвідати,і як зазначив Антон,-класні краєвиди.Просто словами неможливо описати)))))

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 21:43
Arder, до Головківки від Олександрівки приблизно 25 км. Щодо таких експедицій, то вже плани є але вони масштабніші за Олександрівський район, плануємо обїхати Кіровоградську область. Поки що всі плани висять в повітрі, як тільки вони стануть конкретнішими і більш реальнішими я думаю що про це буде оголошено на сайті і всі бажаючі зможуть приєднатися до групи. Поки не хочу забігати наперед і більш нічого конкретнішого сказати не можу.

DarkWitch, так, там багато різних чудових місць які слід відвідати, є що подивитися )




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 5 | 22:13
grantand, Уже зацікавлений!!! Буду чекати. cool

Додано (10.08.2008, 23:13)
---------------------------------------------
А в Голоківку обовязково потрібно потрапити! Фото просто супер, особливо біля ставка на камінні!



Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 22:15

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 6 | 22:21
Arder, как я тебя понимаю) так люблю где то покататься, посмотреть на местные достопримечательности... вот бы классно было всем вместе куда то поехать!
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 7 | 22:31
ксюха, Жага до подорожі це у тебе напевно сімейне biggrin Все в твоїх руках!!! smile
На Голоківку, на великах я тільки за (в любий момент)! Навіть фізично розім’ятись буду радий, окрім того побачити гарну місцину!


Повідомлення відредагував Arder - Неділя, 10.08.2008, 22:32

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
ксюха
Профі
Повідомлень: 399
Репутація: 9
Нагороди: 2

Повідомлення # 8 | 10:11
Arder, за семейное это ты прям в точку!!! biggrin
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 9 | 08:40
Мы в 2002-2004 очень любили по району путишевствовать smile только на мото, и в Головковке были. Иногда под настроение таки подорожи даже лучше чем мчаться по хайвэю, поля пшеницы, сояшныкив smile красота! Завидую.

Ride-to-live
kvv3000
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 10 | 10:45
grantand. ти молодець, що знайшов час подорожувати по рідних краях.....тим більше на велосипеді..Я свого часу часто подорожував саме на вело. ( середина 90-х) тому, що автобуси майже не ходили....На жаль не має фото...Зокрема за маршрутами: Несватково - Олександрівка - Ясенове, Несватково - Юрчиха - Кам'янка, Несватково - Бандурово.
Уже на авто побували у Бовтишці, Розуміївці (зокрема на Бондарському), Підлісне ( там ставочок не поганий + природа), Михайлівка ( карєр). Чигирин - Медведівка - Мотронинський монастир - Буда.
Так що було б бажання - у нас є де подорожувати.......

Додано (25.02.2009, 11:45)
---------------------------------------------
grantand. ти молодець, що знайшов час подорожувати по рідних краях.....тим більше на велосипеді..Я свого часу часто подорожував саме на вело. ( середина 90-х) тому, що автобуси майже не ходили....На жаль не має фото...Зокрема за маршрутами: Несватково - Олександрівка - Ясенове, Несватково - Юрчиха - Кам'янка, Несватково - Бандурово.
Уже на авто побували у Бовтишці, Розуміївці (зокрема на Бондарському), Підлісне ( там ставочок не поганий + природа), Михайлівка ( карєр). Чигирин - Медведівка - Мотронинський монастир - Буда.
Так що було б бажання - у нас є де подорожувати.......

isiv23789
Читач
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 11 | 12:47
Чудесный фотоотчет. А ездил в путешествие и таких фотографий не сделала ярких, сейчас очень жалею. По маршруту Никополь-Запорожье https://busfor.ua ездил, с Бусфором это удобно. Но ничего, теперь возьму с собой обязательно фотоаппарат когда соберусь снова в дорогу.
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Хоббі та розваги » Подорожі » Олександрівка - Головківка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: