Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Cowboy
Гігант думки
Повідомлень: 1201
Репутація: 7
Нагороди: 6
Рівень зауважень

Повідомлення # 26 | 11:03
Все це маячня, головне щоб було взаємне кохання, якщо дівчіна була займана "до", це значить що "до" вона теж була щаслива і кохала (за виключенням "плахих дєвчонак"). отже потрібно не перейматися такими речами, а кохати і бути коханими. Успіхів усім wink

Ride-to-live
MC_Serega
Гігант думки
Повідомлень: 1246
Репутація: 8
Нагороди: 5

Повідомлення # 27 | 13:49
Cowboy, хорошие слова!!! согласен на 100%

KEEP IT REAL
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 28 | 18:42
Cowboy,
Quote (Cowboy)
головне щоб було взаємне кохання, якщо дівчіна була займана "до", це значить що "до" вона теж була щаслива і кохала (за виключенням "плахих дєвчонак"). отже потрібно не перейматися такими речами, а кохати і бути коханими.

гарно сказано! smile

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Гість2

Повідомлення # 29 | 20:24
Гостю: а скільки тобі років?
Гість

Повідомлення # 30 | 20:40
Я з дівчиною вже пів року. І в нас постійні сварки через те що вона не хоче сексу,підкажіть що робити.

Додано (07.09.2009, 21:40)
---------------------------------------------
18

Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 31 | 20:42
Гість, шановний, а по скільки вам років?

Єдина й неповторна
Гість

Повідомлення # 32 | 20:45
їй 17, мені 18
Гість

Повідомлення # 33 | 20:52
потрібно підготували дівчину до сексу)..не настирливим домаганням "ну давай уже".., а наприклад, поцілунками які б наче невзначай перейшли повільно в петинг smile
Гість

Повідомлення # 34 | 20:57
Так я їй і не навязую. Пробував твоїм методом і не виходить, коли доходить до цього вона каже що ще не хоче sad
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 35 | 22:25
Гість, особу жіночої статі не потрібно заставляти робити те що вона поки не хоче тому що наполеглевість і прикладела сила ой як вплинуть на подальше статеве життя. Просто вмій чекати і твій час неодмінно настане. smile

Єдина й неповторна
Гість

Повідомлення # 36 | 11:08
Да просто візьми її як би силою спочатку буде тридцять секунд казати ні, а потім саме буде кричати давай ще. biggrin
Гість

Повідомлення # 37 | 18:56
Знаєте, дуже цікава тема. Хочу сказати, що мені 21 і я не займана! Встидатись чи пишатись цим? Сама не знаю... Спочатку було все нормально, мене правильно виховували і навіть хлопець якого я дуже сильно боялась втратити, не отримав цього. Хлопця я всеж таки втратила ... (не по цій причині) і ніяк не могла найти хоч когось чуть-чуть подібного до нього. Знайшла ... на свою голову. Ми працюємо разом вже 2,5 роки. Розумний, дотепний, не нудний, симпатичний, не погано заробляє і саме головне одружений (((( Я закрила на посліднє очі і вже була повністю готова, просто хотіла бути така як всі. Крім того в його інтересах щоб ніхто ні про що не дізнався і для мене це вкрай важливо. Але життя жорстоке до мене і за день до запланованого вечора я дізналась, що на мене просто заспорили ... я мала стати найцінішим подарунком до Нового Року =))) Смішно те, що коли я відмовила мені сказали, "Я до такого не привик". Нічого, кажу я, все буває вперший раз =)))) іронія долі ! Ми далі працюємо разом і як справжні профі стараємось, щоб це не впливало на якість роботи... це ДУЖЕ важко усміхатись і підкорятись чоловіку який нагадив тобі в душу... але знаю що і йому не легко .... вже цілий рік загладжує провину "просто таких як ти, не існує, я запізно це зрозумів...." , не дозволяє іншим співробітникам проявляти до мене увагу " Ти подивись на нього, в нього на чолі все написано, він тебе не вартий ... " і так кожен божий день. Знаю, що він уже табу для мене , але через нього я самотня. Інше діло коли ти морально не готова, а зовсім інше коли тобі вже всерівно, а змінити нічого не можеш. Чесно кажучи я жалію, що не зробила це з першим, тоді все було так "магічно", а в 21 це вже звично. То встидатись чи пишатись цим?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 38 | 21:19
Гість, тебе стыдно? Стыдайся. Гордишься этим? Так гордись.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
sts
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 39 | 09:54
Странные какие-то размышления!!!!!!!!!!!!!!!!!
Если ты любишь девушку, действительно любишь, то такие примитивные вопросы абсолютно не должны волновать. Как говорится - если любишь то все простишь.........
Наводящий вопрос - а если девушку сильно любишь но она не просто "займана" а у нее еще есть и ребенок и не твой - так что - бросить девушку и забыть о любви из-за того что у нее чужой ребенок? Таких историй я слышал очень много.
wacko
XakMax
Читач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 40 | 16:46
Скажу одне...не потрібно її заставляти..просто чекай і вона сама захоче))

Мастер по железу за ходи сюда посмотри на мой сайт

http://prohramu.org.ua/

Гість

Повідомлення # 41 | 13:54
я думаю що це не важливо..
от наприклад коли в мене був перший раз то все було настільки спонтанно що це питання навіть не обговорювалось.. і я взагалі була знайома з ним один день..просто є така річ як " зайнялись сексом по власному бажанню.." ще й до повного комплекту потім взнала що він мій далекий родич.. отак то..
Гість

Повідомлення # 42 | 18:52
за нинішніми суспільними мірками незайманість втратила пізно, хоч нагод було купа. та й чоловік, як вже зясувалось потім, був впевнений, що сексуального досвіду в мене хоч відбавляй. тому, після року зустрічання, зясувалось, що в мене ще нікого не було, був просто вражений. завжди буду памятати його ніжність в нашу першу ніч, і якою він окутує мене досі.
я виявилась здібною ученицею happy . і зовсім не жалкую, що на відміну від його цілої плеяди попередніх дівчат, не маю з ким порівнювати. я завжди так хотіла - щоб чоловік був першим. і зараз, незважаючи на дітей, він в моєму житті на першому місці, шалений потяг сексуальний, ми ладні цілі дні проводити в ліжку разом.
впевнена, що якби я себе "роздарила", такого б не було. тому дівчата, вирішувати вам, звичайно, але спішити не вартою
Гість

Повідомлення # 43 | 22:06
я її люблю і вона незаймана і боїться сексу!!що робити чикати?
Гість

Повідомлення # 44 | 11:27
Гість, якщо дівчина не хоче, то ти хоть привяжи її до кроваті і цьомай візде, а сексу добровільного не буде
можу просто сказати..ЖДИ!
Гість

Повідомлення # 45 | 15:34
Ви знаєте,прочитавши всі коментарії я зрозуміла дещо))
Ви,хлопці вважаєте що якшо ви вже довго зустрічаєтесь іх дівчиною то повинен бути секс....Але для дівчини все набагато важче....Просто зайнятись сексом,з хлопцем який можливо тебе після цього кине,та ні,ви що нізащо...Дівчина повинна бути впевнена що ви цього хочете тільки через те що вона для вас єдина.

Але і є інші ситуації:можливо дівчина і хоче з вами сексу,але до цього ні разу цим не займалась,і вважає що не сподобається вам в ліжку)Вона пробує перечитати весь інтернет щоб зрозуміти як правильно це зробити,щоб надати задоволення,тому ви,хлопці,повинні дати їй зрозуміти так щоб вона забула що це в неї вперше,можливо навіть тим способом що сказати що у вас вона також перша,і самі незнаєте чи "ідеал" ви в ліжку)))

Ось так,тому думайте)))

Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 46 | 15:48
Quote (Гість)
Ви знаєте,прочитавши всі коментарії я зрозуміла дещо)) Ви,хлопці вважаєте що якшо ви вже довго зустрічаєтесь іх дівчиною то повинен бути секс....Але для дівчини все набагато важче....Просто зайнятись сексом,з хлопцем який можливо тебе після цього кине,та ні,ви що нізащо...Дівчина повинна бути впевнена що ви цього хочете тільки через те що вона для вас єдина. Але і є інші ситуації:можливо дівчина і хоче з вами сексу,але до цього ні разу цим не займалась,і вважає що не сподобається вам в ліжку)Вона пробує перечитати весь інтернет щоб зрозуміти як правильно це зробити,щоб надати задоволення,тому ви,хлопці,повинні дати їй зрозуміти так щоб вона забула що це в неї вперше,можливо навіть тим способом що сказати що у вас вона також перша,і самі незнаєте чи "ідеал" ви в ліжку))) Ось так,тому думайте)))

Согласен, в этом есть здравый смысл!


Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 47 | 17:26
Quote (Гість)
сказати що у вас вона також перша,

А якшо вона не перша всеодно казать шо перша ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Гість

Повідомлення # 48 | 17:35
я думаю нычого казати не треба никому...перераховувать перша чи десята з обох сторин-безглуздо. краще на практицы показати свою майстернисть, яка не килькистю характеризуеться а вмынням одержувати и давати задоволення

з повагою, Минерва

Додано (22.01.2011, 18:35)
---------------------------------------------
Патріот, не кажи шо перша!а запевни шо едина и дийсно кохана!

зы: також я

Гість

Повідомлення # 49 | 21:55
Гість,
Quote (Гість)
за нинішніми суспільними мірками незайманість втратила пізно, хоч нагод було купа. та й чоловік, як вже зясувалось потім, був впевнений, що сексуального досвіду в мене хоч відбавляй. тому, після року зустрічання, зясувалось, що в мене ще нікого не було, був просто вражений. завжди буду памятати його ніжність в нашу першу ніч, і якою він окутує мене досі. я виявилась здібною ученицею . і зовсім не жалкую, що на відміну від його цілої плеяди попередніх дівчат, не маю з ким порівнювати. я завжди так хотіла - щоб чоловік був першим. і зараз, незважаючи на дітей, він в моєму житті на першому місці, шалений потяг сексуальний, ми ладні цілі дні проводити в ліжку разом. впевнена, що якби я себе "роздарила", такого б не було. тому дівчата, вирішувати вам, звичайно, але спішити не вартою

По-моему это бред! Особенно понятие "роздарила"! Люди или любят друг друга или нет, и какая разница у кого какое прошлое, главное, чтобы прошлое не мешало настоящему. Сравни это хотя бы с поцелуем...
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 50 | 19:19
Гість, и погоджуюсь и одночасно ни.
згодна в тому плані, що коли люди закохані - яка різниця в кого яке було минуле? це вже не суттєво при нових стосунках. закоханим добре разом, а це головне..
але
Quote (Гість)
По-моему это бред! Особенно понятие "роздарила"
чого ж тоды дівчину в якої був величенький попередный досвыд, вважають "халявою" і легкодоступню? яка ж різниця? може всы свої "минулы" рази вона була дуже закохана по-справжньому. все ж стереотипи домінують у людській свідомості. не думаю, що шановний Гість би закохався в Валю, про яку він знае, шо вона була с Сергіем, Павлом, Михайлом, Степаном і др.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: