Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Гість

Повідомлення # 1 | 18:46
Може й не по темі,проте мене є ось таке питання: чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана? Як дівчині вести себе?Як правильно все зробити, щоб дівчину не використали?Я постійно " спригувала", просто не зустріла того єдиного! А скільки ще чекати? Мабуть, залишуся такою!!!адже сексу дуже й дуже боюся....
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 2 | 18:53
Для мене це не важливо...навіть не знаю що гірше...коли дівчина незаймана чи коли дівчина вже мала з кимось секс до мене.

Я просто знаю що у віці від 18 і до 25 статеве життя має бути активним і регулярним ну і звісно ж обережним smile

Що мається на увазі під словосполученням "не використали"? Якщо ти займаєшься сексом з коханою людини то тебе "не використають", якщо ж хлопцем якого знаєш декілька днів то вважаю що слово "використав" варто замінити на "зайнялися сексом по взаємному бажанню". Не бачу проблем...найгірше те що ти боїшся цим займатися.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Гість

Повідомлення # 3 | 18:57
а як же побороть цей страх?
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 4 | 19:01
не знаю....хіба що спробувати цим зайнятися. Інакше навіть не уявляю. У мене знайомий є, його дівчина теж боїться займатися сексом. Ну там її батьки накрутили...так би мовити мізки промили. І це не дуже радує його та і її теж, вона хоче зайнятися сексом але побоюється. І вони так вже близько 2-х років.

Вихід один, спробувати і вже точно знати чого боятися )




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 5 | 19:06
Шановна, серце підкаже, коли,з ким і де! а ні -так звернися до лікаря, говорять консультації допомагають!!!! Бо настане час, коли буде вже геть пізно і тобі самій дуже соромно...

Єдина й неповторна
Vovik
Моцк :)
Повідомлень: 210
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 6 | 14:11
Звичайно, будь-якому хлопцю хочеться, щоб його дівчина буда незаймана. Але якщо покохаєш, а потім довідаєшся, що в неї вже були статеві контакти із хлопцями, що тоді..... Не знаю, важко відповісти! Життя покаже! І все-таки, бережіть цноту, дівчата, бережіть! За те вам воздасться! prof

Смерть стоит того, чтобы жить.
А любовь стоит того, чтобы ждать...
В.Цой
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 23:11
Боятися нема чого,головне щоб це було не тоді.коли вже всі подружки спробували або наполягає хлопець.А коли дійсно відчуваєш потяг до коханої людини.

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 8 | 15:47
дуже часто, спілкуючись з особами протилежної статі я спостерігаю таку тенденцію: майбутня дружина бажано має бути незайманою(в ідеалі), тобто берегти себе для нього єдиного..та й не хочеться хлопцям навіть думати, що його мила вже була з кимось в "тісному" контакті...
але хто ж "псує" їх, позбавляючи цноти, а потім залишаючи, коли на горизонті з'являється інша?..так, дорогі юнаки і чоловіки, саме ви...
і ще..чому для хлопця так важлива незайманість(для більшості), коли сам він вже далеко не мАльчІк?
..я вважаю, що інтимні стосунки повинні бути там, де панує кохання і взаємна згода і немає тиску з жодної із сторін.. а незайманість, ми, дівчата, даруємо лише тим, хто дійсно це цінить і заслуговує

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 9 | 16:41
Це не має значення головне щоб кохали один одного, а все інше придумані застарілі стереотипи

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 10 | 20:13
Minerva, для мене особисто незайманість не має ніякого значення. В незайманості дівчини цінності не більше ніж в молочних зубах. Навіть навпаки, вважаю що чим скоріше як дівчина так і хлопець втратять свою незайманість, чим регулярніше у них буде статеве життя тим більше вони матимуть досвіду і тим більше задоволення потім зможуть доставити своїм коханим.

І знову про те що хтось когось залишає. Немає такого поняття як хтось когось кинув, по одній тій причині що ніхто нікому не належить.

Quote

але хто ж "псує" їх, позбавляючи цноти, а потім залишаючи, коли на горизонті з'являється інша?..так, дорогі юнаки і чоловіки, саме ви...
- можна подумати що дівчина це робот, який закохується в кожного першого зустрічного і залишається йому вірна на все життя. Я не бачу нічого поганого в тому, що коли між людьми зникає кохання то вони розходяться. Який сенс бути разом якщо хтось комусь не подобається?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
DarkWitch
Профі
Повідомлень: 386
Репутація: 19
Нагороди: 14

Повідомлення # 11 | 23:53
grantand, досвід аж ніяк не залежить від того скільки в хлопця чи дівчини було статевих стосунків!

Никогда у врага не бери ничего,
Ни еды, ни воды не проси у него,
И если еда не посыпана ядом,
То сможет тебя отравить он и взглядом
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 00:04
DarkWitch, згоден, але у незайманих його теж більше не стає )



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 13 | 06:34
А на мою думку залежить. Тому що. кожній би хотілося, щоб в неї в перший раз було все якнайкраще, і дуже неприємно, коли хлопець незнає всіх тонкощів,це потім може вплинути на подальше статеве життя

Єдина й неповторна
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 14 | 22:32
Ystina,
але в той же час хлопець може мати безліч статевих зв'язків але так і не навчитися основних тонкостей(точно так і дівчата)... зараз наявна велика кількість літератури(наукової) де можна про все довідатись а потім і приміняти на практиці.
ІМНО: велика кількість статевих партнерів-не показник досвіченості..якщо дійсно присутнє кохання і взаємоповага, то і в ліжку можна (використовуючи знання і фантазію) творити чудеса))
дуже часто чула від знайомих дівчат, які втрачали невинність з "досвідченим" молодим чоловіком, у якого було багато контактів.проте, за словами дівчат, "перший раз" запам'ятався як болюче, не зовсім романтичне дійство, де з ними поводилися точно так, як з усіма іншими далеко не цнотливими.

Добавлено (18.04.2008, 23:32)
---------------------------------------------

Quote (Minerva)
В незайманості дівчини цінності не більше ніж в молочних зубах. Навіть навпаки, вважаю що чим скоріше як дівчина так і хлопець втратять свою незайманість..

дуже прикро що ти так вважаєш..суто по-хлопчачому..хоча насправді ситуація трохи інша..для 90%дівчат-незайманість має велику цінність, і хотілося б щоб чоловіки не нехтували нею.психологічно склалося так, що починаючи статеве життя дівчина переходить на інший рівень свого життя, дорослий і відповідальний(закладено в підсвідомості)...для повноцінного статевого життя дівчині має бути 17-18 років(тоді тіло повністю готове до сексу) то що для тебе значить "як скоріше"? це що своєрідний тягар, якого потрібно позбутися років з 14?

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 15 | 22:47
Minerva, яка цінність в незайманості? Я сперечатись не буду але мою думку з приводу цієї цінності ти вже знаєш. "Чим скоріше" для мене буквально і значить чим скоріше. До чого тут тягар і 14 років? Я нікого не змушую займатися сексом до повноліття.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 16 | 11:13
Як на мене то сексом треба займатися з тим кого любиш! Ну може бути на п'яну голову понести! Ну а взагалі то треба робити з тим кому довіряєш, а не з ким попало, бо то вже прямий путь на трасу

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 17 | 14:47
MSerega,
на трасу то може й не такий уже путь, як ти сказав, бо тоді там просто місця вільного не залишиться..а ось про секс з людиною, яку кохаєш і якій довіряєш-тут тебе підтримую на всі 100%, бо в іншому випадку замість траси "світить" самотнє материнство або лікарняне ліжко

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 18 | 11:51
Minerva, Правда!!! biggrin

Фдуч

Повідомлення # 19 | 09:23
Quote (Minerva)
рняне ліжко

Quote (Minerva)
дуже прикро що ти так вважаєш..суто по-хлопчачому..хоча насправді ситуація трохи інша..для 90%дівчат-незайманість має велику цінність, і хотілося б щоб чоловіки не нехтували нею.психологічно склалося так, що починаючи статеве життя дівчина переходить на інший рівень свого життя, дорослий і відповідальний(закладено в підсвідомості)...для повноцінного статевого життя дівчині має бути 17-18 років(тоді тіло повністю готове до сексу) то що для тебе значить "як скоріше"? це що своєрідний тягар, якого потрібно позбутися років з 14?

Дуже прикро, що таких людей (дівчат чи жінок) так мало...
Minerva, скажу лише те, що ти - СПРАВЖНІЙ ЖІНОЧИЙ ІДЕАЛ! (принаймні для таких чоловіків як я).

Додано (09.10.2008, 10:23)
---------------------------------------------

Quote (Гість)
Може й не по темі,проте мене є ось таке питання: чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана? Як дівчині вести себе?Як правильно все зробити, щоб дівчину не використали?Я постійно " спригувала", просто не зустріла того єдиного! А скільки ще чекати? Мабуть, залишуся такою!!!адже сексу дуже й дуже боюся....

Не поспішай позбутися незайманості. Не роби того, що роблять усі! Ти - не усі.
Розповім тобі про своє життя. Так, я втратила незайманість рано. Не буду говорити в якому віці, скажу лише одне - жалкуватиму про це все життя. Ти не повіриш мені - але коли я познайомилась із своїм майбутнім чоловіком - він на відміну від мене був незайманим. І це в 25 років! Уявляєш таке?! Вперше "це" з ним було наче у казці. Він був таким... Мені ще ніколи не було так приємно, добре. Я не вірила, що у світі є такі чоловіки (точніше хлопці)...
Весілля, перша наша "подружня" ніч... А у мене ... дні... Він зрозумів мене. Заспокоював, але я все зрозуміла по його очах. Так, я не зберегла себе для нього і жалкуватиму про це все життя...
Не поспішай, НЕ СЛУХАЙ інших. Ти лише одна така! І на Землі десь поряд ходить той, хто любитеме тебе такою яка ти є: незвичайною, святою...
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 20 | 12:55
Quote (Фдуч)

Не поспішай позбутися незайманості. Не роби того, що роблять усі! Ти - не усі.
Розповім тобі про своє життя. Так, я втратила незайманість рано. Не буду говорити в якому віці, скажу лише одне - жалкуватиму про це все життя. Ти не повіриш мені - але коли я познайомилась із своїм майбутнім чоловіком - він на відміну від мене був незайманим. І це в 25 років! Уявляєш таке?! Вперше "це" з ним було наче у казці. Він був таким... Мені ще ніколи не було так приємно, добре. Я не вірила, що у світі є такі чоловіки (точніше хлопці)...
Весілля, перша наша "подружня" ніч... А у мене ... дні... Він зрозумів мене. Заспокоював, але я все зрозуміла по його очах. Так, я не зберегла себе для нього і жалкуватиму про це все життя...
Не поспішай, НЕ СЛУХАЙ інших. Ти лише одна така! І на Землі десь поряд ходить той, хто любитеме тебе такою яка ти є: незвичайною, святою...

згодна на всі 100!

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 21 | 14:23
Фдуч, hands hands Круто сказано

Гостя

Повідомлення # 22 | 21:05
А мені моя незайманість зараз дуже заважає, я не можу перша робити якісь кроки в сексуальному зближенні,.....оскільки не знаю, що саме робити shy
Arder
Шановний
Повідомлень: 704
Репутація: 15
Нагороди: 13
Рівень зауважень

Повідомлення # 23 | 17:31
Питання теми: Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Відповідь: За всіх говорити не можу, але для мене НЕ ВАЖЛИВО!!!

Допоки на світі ще музика є, допоки цей світ душею живе!

Хотя можно и опровергнуть...!
Гість

Повідомлення # 24 | 18:57
Я теж думала що це важливо і не тільки для мене,в мене перший раз був досить пізно(на думку декого),хлопець не помітив того що для мене це в перше,був здивований і ніби навіть не дуже радий(хоча він для мене і ніби я для нього кохана людина),мене це образило,я дійсно чекало цього довго.і думала що коханому це буде приємно,що він в мене перший,а зараз не знаю щой думати. sad
Ystina
Гігант думки
Повідомлень: 1235
Репутація: 15
Нагороди: 5

Повідомлення # 25 | 19:07
Гість, ти нічого не думай і себе не накручуй- відчуття не з приємних, але і з цього драму робити не потрібно, вже нічого не зміниш, а по друге- чим страршими стають чоловіки, тим менше вони на такі речі звертають уваги... звичайно хотілося подарувати себе коханій людині, отримати крім сексуального задоволення, ще й чогось незвичного..... але для чоловіка психічно це зовсім не так як для нас....

Єдина й неповторна
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: