Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 76 | 17:04
Quote (grantand)
Но что если ей все это нравится? Нравится манипулировать, нравится опыт с лесбиянками, нравится заниматься сексом без заморочек? Нужно ли таких лечить?

Нужно. Ведь процент таких девушек или женщин очень высокий. Рядом с вами может быть человек, который всю жизнь скрывает свой "скелет в шкафу", прятать свои проблемы, потому что так научили поступать старшие женщины, и так и не открыться никому. А на отношения с мужским полом это влияет.
Я по образованию - лесовод, по призванию - психолог. И по призванию в общественной организации работаю психологом. То, о чем пишу - это голая статистика, попытка передать боль души за женский пол и за детей (дети тяжело переносят разводы). Потому что в до брачных отношениях, в негативном опыте, есть проблема в будущем в семейных отношениях. А если посмотреть статистику по разводам - то, возможно, стоит задуматься?
Американцы, которые стали первопроходцами в сексуальной революции, пытаются вернуть все обратно - уже опять пошла пропаганда моногамных отношений, потому что последствия сексуальной революции слишком плачевные. Уже лет 10 идет программа в школах что нужно хранить себя до брака. Если не вышло - не начинать спать со всеми подряд. Ну, если уж все так не получается - пользоваться презервативами. Если знаете - там СПИД захлестнул не шуточно.
Хотя СПИД и у нас в стране тоже разгулялся, но каждый считает, что его это не коснется.

http://transkriber.ucoz.ru/
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 77 | 21:49
я не думаю, що чекати до свадьби - кращий варіант. адже можна вийти заміж по великому коханню, а в статевому житті не получити те, про що мріяла і так і мучитись далі до пори до часу. думаю, тут розлучення неминуче, це раніш жінки все терпіли, а зараз відсутність задоволення від сексу може стати суттевою причиною подати на розлучення.
ну а в усьому іншому погоджуюсь. якшо спати з усіма підряд без розбору з 15 років, то наврятчи така дівчина в 25, скажімо, буде "товарного виду".
Антон десь питав для кого ж так себе берегти і до якого часу, то тут, думаю, скоріш не треба себе берегти, під склом лежати і т.д. просто маеться ввиду, що у всіх приходе свій час.... і бажано шоб його не прискорювали посторонні люди чи їх вчинки, а дівчина сама відчула, що ось Він і настав, сама відчула потяг до іншої особи, сама всього захотіла тілом і душею, а не просто чужими підштовхуваннями чи з цікавості "як воно буде".

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 78 | 10:24
Quote (Nataliya)
Нужно.


тоесть лечить насильно?

Quote (Nataliya)
(дети тяжело переносят разводы)


вы считаете что если выйти замуж за девственницу то развода не будет?

Наталья, а что вы скажите по поводу этой статьи http://slavs.org.ua/spida-ne-sushchestvuet?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 79 | 13:19
Quote (grantand)
вы считаете что если выйти замуж за девственницу то развода не будет?

Гарантии, конечно, нет. Кроме этого нужно отношения строить, а не жить одним сексом. Секс - важно. Но нормальные отношения - это тоже не последнюю роль играет.

Просто тот факт, что были добрачные отношения часто влияет на послебрачные, никуда не денешь. Об этом много можно писать, много говорить.

Ссылка на статью не работает sad

http://transkriber.ucoz.ru/
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 80 | 15:17
Quote (Nataliya)
Ссылка на статью не работает


попробуйте эту http://slavs.org.ua/spida-ne-sushchestvuet?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Гість

Повідомлення # 81 | 14:44
А що робити коли дівчині хочеться і хлопцеві, але боїться дівчина за своє майбутнє???
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 82 | 15:02
Гість, пользоваться презервативами smile Всегда все случается впервые...так что чего тут боятся smile



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Гість

Повідомлення # 83 | 12:26
привіт всім)у мене питання до хлопців
чи важливо вам щоб у дівчини були великі груди і гарне лице і довгі ноги smile пудь ласка хоч хтось дайте відповідь
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 84 | 14:17
Гість, не важливо smile Це все стереотипи.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 85 | 19:50
Гість, как для меня, мне большая грудь не нравится главное чтоб мне в ладонь помещалась happy
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 86 | 23:10
Дуже важливо шоб були великі цицьки, гарне лице і довгі ноги.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 87 | 09:16
Патріот, да, правильно ти сказав. а ті, у кого не сильно гарне обличчя, короткуваті ноги, і нульові груди вечно ходять в девах і заміж ніхто їх не бере

Дівчата! любіть себе такими, які е! ми - найкращі. хай би ще чоловіки так парились по цьому приводу.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 88 | 19:57
Quote (Minerva)
...вечно ходять в девах і заміж ніхто їх не бере

Чого це ніхто не бере? Оно Грантанду все одно і мостіку.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 89 | 22:32
Патріот, бо вони трезво мислять, а ти наче підвипивший. Сам маеш знати, коли хлопцю хочеться сексу, йому хочеться Сексу. тут зовнішність практично ролі не грае. кохання - це інша тема, ну і вона також тільки умовно стосуеться зовнішності. вся справа в людині. чогось дуже красиві і самозакохані часто взагалі нещасливі, а от середні непримітні навпаки

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 90 | 23:00
Quote (Minerva)
чогось дуже красиві і самозакохані часто взагалі нещасливі, а от середні непримітні навпаки

Ну і чогось хлопці за красивими більше впадають, їм поети стіхи писали, пісні співали, на дуелях билися, стрілялися, а за коровками не дуже хто стрілявся.

Додано (20.09.2012, 23:00)
---------------------------------------------
Правда всі ті красіві обично стєрви, а некрасіві вони і розумніші і людяніші.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 91 | 13:34
Патріот, якраз коли вірші поети складали і ходили на дуелі, то була мода на повнуватих за сучасними стандартами жінок, а не худорлявих, якими всі сьогодні стараються бути. в різні часи і періоди - різні еталони краси.

Quote (Патріот)
Правда всі ті красіві обично стєрви, а некрасіві вони і розумніші і людяніші.

а тут ти прав, друже

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 92 | 14:07
Quote (Minerva)
то була мода на повнуватих за сучасними стандартами жінок, а не худорлявих, якими всі сьогодні стараються бути.


это точно. Да и сейчас очень худые не особо-то всем и нравятся. Быть худышкой скорее диктуют все эти модельные агентства, но эталон красоты ведь до сих пор остается 90/60/90, а это параметры нормальной (не худышки) девушки smile



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Zergus
Новачок
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Нагороди: 3

Повідомлення # 93 | 10:48
Quote (Гість)
Я з дівчиною вже пів року. І в нас постійні сварки через те що вона не хоче сексу,підкажіть що робити.

happy Бей на жалость... не поможет - в печень biggrin

© Кто смотрел в небо сквозь стропы, не будет смотреть на жизнь сквозь пальцы...
© Состоятельные люди никогда не будут экономить, они просто своруют побольше...
mostik
Оратор
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Нагороди: 3
Рівень зауважень

Повідомлення # 94 | 13:33
Quote (Zergus)
Бей на жалость... не поможет - в печень

как то сурово dry
Zergus
Новачок
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Нагороди: 3

Повідомлення # 95 | 15:55
Quote (mostik)
как то сурово

зато действенно ))) tongue

© Кто смотрел в небо сквозь стропы, не будет смотреть на жизнь сквозь пальцы...
© Состоятельные люди никогда не будут экономить, они просто своруют побольше...
Гість

Повідомлення # 96 | 22:10
Quote (Zergus)
Бей на жалость... не поможет - в печень

от попровикали сучасні хлопці розпускать соплі. і дівчата ведуться на таких слюнтяїв. мужчини! будьте більш винахідливими і проявляйте більше уважності, кохання і почуттів, тоді дівчина сама добровільно і швидко віддасться вам. якшо, простими словами скажу, ходить півроку і кумарить "ну давай уже, чого ти ждеш", то нормальна поважаюча себе навпаки віддалиться від такого хлопця.

з повагою, Minerva
Zergus
Новачок
Повідомлень: 25
Репутація: 1
Нагороди: 3

Повідомлення # 97 | 15:43
Quote (Zergus)
Бей на жалость... не поможет - в печень

Quote (Minerva)
от попровикали сучасні хлопці розпускать соплі. і дівчата ведуться на таких слюнтяїв. мужчини! будьте більш винахідливими і проявляйте більше уважності, кохання і почуттів, тоді дівчина сама добровільно і швидко віддасться вам. якшо, простими словами скажу, ходить півроку і кумарить "ну давай уже, чого ти ждеш", то нормальна поважаюча себе навпаки віддалиться від такого хлопця


Тут как-бы 2-а в 1-ом tongue Кому слюнтяи не нравятся, тому вариант 2-а biggrin
Беспроиграшная комбинация wink

© Кто смотрел в небо сквозь стропы, не будет смотреть на жизнь сквозь пальцы...
© Состоятельные люди никогда не будут экономить, они просто своруют побольше...
Гість

Повідомлення # 98 | 22:34
а чи не пробували ви, хлопці, хоча б зробити дівчині кунілінгус? тоді б вона сама захотіла сексу з вами
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 99 | 22:45
Якшо вона ще не хоче сексу з нами то як же її розкрутить на кунілінгус?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 100 | 22:48
Патріот, ну на нього розкрутить набагато простіше. якшо дівчина "розігріеться", то буде готова рухатись далі smile

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Чи важливо для хлопця те, що його дівчина незаймана?
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: