Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
Небажана вагітність
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 51 | 00:19
Гість,
Quote
мені 19 років, закохалася по уши в женатого - він від мене на 20 років старший, має дружину, двох маленьких дітей.на цьому тижні я дізналася що завагітніла
А чим 40-лєтній дядя думав?

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 52 | 00:30
Оце маладєц дядя, мужик.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 53 | 21:17
Quote (NAPALM22)
А чим 40-лєтній дядя думав?

Сам догадаешься или подсказать crazy ? Но больше всего он "думал" про ту девушку 19 лет shades


Повідомлення відредагував Nataliya - Субота, 15.12.2012, 21:18

http://transkriber.ucoz.ru/
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 54 | 22:10
Nataliya, Чем он думал это и так понятно. А взять бы ту вещь которой он думал, обмазать скипидаром!!! Девка тоже виновата, нефиг слушать бредни старого деда! Я щитаю виноваты оба. И нефиг в таких случаях корчить из себя бедных и несчастных. Мое мнение такое- запудрил девке мозги, вынуть не успел, сразу же член на полено и рубить топором!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 55 | 22:32
NAPALM22, а я думаю, винуватий більше Він, адже старший, досвіченіший ну і ...полюбому женатий, тому тільки ж собі хуже зробив. а що взять з молодої дівчини, наївної, якій по вухах поїздили та і все.
Quote (NAPALM22)
Мое мнение такое- запудрил девке мозги, вынуть не успел, сразу же член на полено и рубить топором!

а в цьому цілком погоджуюсь з напалмом. якшо вже "вынуть не успел", то маєш бути Чоловіком - допомогти дитині майбутній, не кидати дівчину саму в такій делікатній ситуації.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Гість

Повідомлення # 56 | 11:08
You've mnagaed a first class post
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 57 | 21:20
Моя твоя не понімать.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 58 | 16:53
До 3-ох років дитини, зараз вся вагітність бажана. А особливо до 1-го року

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 59 | 23:18
NAPALM22, тільки ж ти враховуй, що держава виціжуе все те, що дає і навіть більше. так що тут не у всіх получається розбагатіть

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 60 | 22:02
Minerva
В нас народ такий - лучше работать завтра чем сегодня! Главне гроші, остальне не столь важно! Був би в селі сахар та дріжжі!

Сегодня подвиг- завтра норма!
Albina
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 61 | 13:18
Я проти абортів!!! Аборт без наслідків не проходить, а особливо психологічних. Коли я була вагітна 3 дитиною я  не була готова прийняти цю дитину (різниця між дітьми маленька) хоча аборт робити не хотіла. Зараз їй 5років а вона дуже невпевнена в собі і я думаю що це наслідки того що я довго її не приймала. За 4 вагітності я приняла з радістю і всю вагітність розмовляла що я дуже її чикаю. Ця вже аж занадто впевнена в собі. Щодо матеріальної сторони то коли я була вагітна 4 раз чоловік залишився без роботи але за 2 місяці до родів подзвонили і запросили на керівну посаду на роботу (це було чудо). Я хочу сказати що якщо ти приймаєш дитину і довіряєш цю ситуацію Богу то Він тебе ніколи не залишить і дасть свього необхідного.
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 62 | 22:23
Цитата Albina ()
якщо ти приймаєш дитину і довіряєш цю ситуацію Богу то Він тебе ніколи не залишить і дасть свього необхідного.
повністю з Вами погоджуюсь

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Інтимна зона » Небажана вагітність (..хвилини задоволення..розплата)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: