Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Що дасть вступ до Євросоюзу Україні?
Що дасть вступ до Євросоюзу Україні?
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 1 | 10:01
Давайте поговоримо на цю тему. Все такі наші співвітчизники мерзнуть на майданах в різних містах і вони відстоюють або ж свою думку, а
бо ж ті гроші які їм платять! От наприклад я погоджуюсь з одни і тільки з одним судженням президента про те що в Україні зараз фінансові проблеми, а всі хочуть піти у Європу. З чим з цими проблема!?? Треба спочатку їх вирішити а потім уже йти в Європу. І друге сподобався такий вислів, не знаю хто точно його написав але прочитую


Цитата
Хочеш в Європу? Не плюй у ліфті, не сци в під'їзді, не кидай сміття повз урни, їзди за правилами, поступайся місцем в громадському транспорті, не давай і не бери хабарів, не напивайся вщент, поважай свою історію і культуру - ... і ти сам не помітиш, як опинишся в цивілізованій державі!

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 2 | 20:01
Мені теж цікаво шо дасть вступ в європу. Ну як багато думає шо зразу зарплата стане 2000 євро то в цьому я сильно сумніваюсь.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 3 | 21:21
Патріот, От і я про це. Я теж сомніваюсь, що заплата буде 2000 євро і при цьому ціни будуть такі ж самі smile Просто знову ж таки повторюсь, що нам потрібно спочатку зробити те що в мене процетовано, потім розібратись з фінансовими проблемами, а вже потім йти в Євросоюз

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 4 | 22:18
Цитата MSerega ()
потім розібратись з фінансовими проблемами, а вже потім йти в Євросоюз
Тоєсть ніколи ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 5 | 22:22
Люди стоять на майдані не тільки за Євросоюз. він послужив першопричиною, а далі уже маємо наслідки "накипілого" за багато років. Мені, наприклад, не  так цікава ситуація з Європою, як хочется кардинальних змін, щоб Яника посадили на палю і з нас, як з народу, перестали так відкрито сміятися. Напевно наш президент саме частіше згадуется в ютубі, стидно

Додано (29.12.2013, 22:22)
---------------------------------------------

Цитата Патріот ()
Тоєсть ніколи
виходить, що  так, тому що це все реалізувати просто нереально

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 6 | 08:41
Minerva, Ну мені люди казали що там сначала стоять на одном майдані в Києві їм платять 600 грн потім на другий майдан переходять і там 400 грн. Так що більшість людей стоїть не за свої інтереси і інтереси держави, просто за гроші. Тому що хоть на цьому вони можуть заробити 1000 грн в день!!!!!

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 7 | 13:13
MSerega, ну от тобі і відповідь: яка може бути там Європа і т.д., якшо нація у нас продажна, за тисячу готові і далі жити, як бомжі в занедбаній державі, патрітов нема, ну окрім Патріота

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 8 | 14:37
Думаю что революция - это разрушающая сила, и ничего хорошего в ней нету. Сейчас же этот инструмент в руках оппозиции. Она пытается разрушить настоящую власть, скинуть Януковича и взгромоздить свой неповоротливый зад на президентский трон. Не хочу обсуждать тех людей которые стоят на майдане потому, что считаю что они ничего не решают. И решать ничего не могут. Они лишь инструмент в чьих-то руках. Чтобы принять решение о вступлении хоть куда-нибудь, в какой-то там ЕС или ТС, то нужно хорошо разбираться в вопросе, знать все условия и подробности. Разбираться в экономике и в политике как внешней так и внутренней, знать историю ЕС или ТС что это и для чего оно нужно, и для чего мы со своей Украиной там нужны. Я не думаю, что на Майдане найдется 0.1% людей которые во всем этом хорошо разбираются. На майдане толпа, кричащая, неадекватная толпа каких-то безработных, которые находятся в каком-то массовом психозе. Это что-то очень похоже не секту.

Странно наблюдать, что в то время как толпа на майдане требует вступления в ЕС, Греция же которая в ЕС с 1981 года, в 2010 году обанкротилась и собирает 100 000-ые революции против ЕС. Сейчас же Греция вообще не считается развитым государством. Да и вообще, ту тусовку на майдане нельзя назвать "евромайданом" ведь все это лишь удобный повод для оппозиции замутить революцию и "попросить" уйти в отставку действующую власть. И я думаю, что хорошо что они облажались.

А с чего вдруг ЕС станет нам помогать? Или может быть кажется что у них там свои проблемы кончились и теперь они решили решать проблемы других? Я ни за ЕС, ни против. Потому, что особо в этом не разбираюсь. Но я против майдана и всей той бандитской фигни которая там на майдане происходит. Неприятно смотреть на город оккупированн какой-то гопотой и бомжами.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 9 | 19:40
Цитата MSerega ()
Ну мені люди казали що там сначала стоять на одном майдані в Києві їм платять 600 грн потім на другий майдан переходять і там 400 грн.
Тебе дуже обманули.

Додано (31.12.2013, 19:40)
---------------------------------------------

Цитата grantand ()
Чтобы принять решение о вступлении хоть куда-нибудь, в какой-то там ЕС или ТС, то нужно хорошо разбираться в вопросе, знать все условия и подробности. Разбираться в экономике и в политике как внешней так и внутренней, знать историю ЕС или ТС
Тут ти любий друже не зовсім правий, в прочім як і в усьому остальному, якщо я схотів собі мобільний телефон це не означає що я повинен вивчити історію появи телефона і його будову. припустимо я хочу в європу і все, це моя думка на яку я маю право по конституції, і можу хотіть шо завгодно.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 10 | 22:41
а я вважаю, що grantand, багато що озвучив вірно. не до кінця зрозуміло. що нам дасть та Європа. і на майдані збирається Натовп, точніше групки людей, дії яких намагаеться координувати один вибраний лідер. таких груп там, наприклад, 200, от і лідерів також 200. нема единого реального лідера, який би міг замутить повноцінну революцію і скинути діючий уряд.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 11 | 10:09
Революцію робити не можна тому що якщо начнеця насильство то зразу введуть військове положення і натовп передавлять танками.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 12 | 19:07
Цитата Патріот ()
якщо я схотів собі мобільний телефон це не означає що я повинен вивчити історію появи телефона і його будову. припустимо я хочу в європу і все, це моя думка на яку я маю право по конституції, і можу хотіть шо завгодно.
согласен с тобой, ты можешь хотеть и в европу и мобильный, этого же никто не запрещает. Другое дело как это делается. Ты можешь хотеть себе новый мобильный, понимать для чего он тебе нужен, знать его характеристики и копить на него денежку. Ты же не пойдешь и не купишь вслепую первый попавшийся телефон в магазине? В любом случае ты узнаешь о новой мобилке много инфы еще до ее покупки, сравнишь ее с другими моделями и сделаешь свой выбор. Наверняка же будет хотеться купить именно какую-то конкретную модель телефона, а не просто купить мобилку абы купить smile Так вот желать новую мобилку, знать о ней как можно больше и копить на нее деньги - это, мне кажется, адекватное желание. Но пойти в магазин и там построить баррикаду, потом месяц там жить и каждый день кричать что ты хочешь мобильный телефон, о котором ты практически ничего не знаешь кроме его названия - это мне кажется уже шизофрения. И конечно же никому такое поведение не понравится, ни посетителям магазина, ни его владельцам.

Сейчас там вот говорят, что все было мирно пока Янукович не натравил спецназ на бедных студентов 30 ноября. Честно сказать не верю, что команда исходила от Януковича. Зачем ему силовой разгон мирного митинга? Чтобы устроить против себя революцию? Мне кажется что у оппозиции интерес к революции был гораздо больше. А как создать революцию без насилия и провокаций? Да никак.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 13 | 23:48
Да, Віктор Федорович вобще класний чувак який завжди думає про добробут українського народу.

Додано (05.01.2014, 22:33)
---------------------------------------------
Шось ніхто не лізе биця, аж дивно якось.

Додано (10.01.2014, 23:48)
---------------------------------------------


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 14 | 21:35
А разве речь идет о вступлении в Евросоюз? Речь о экономическом пространстве - Европейский экономический союз, а это вовсе не Евросоюз. Турки давненько в этом союзе, но в Европу их так и не приняли. А Украине не светит в ЕС хотя бы по причине Крымских этнических конфликтов с татарами. Ну, прочих причин тоже много.

Цитата grantand ()
Сейчас там вот говорят, что все было мирно пока Янукович не натравил спецназ на бедных студентов 30 ноября.
Я смотрела на ю-тубе видео, где Кличко договаривается, как будут делать провокацию конфликта.
Ну, и просмотрев массу видео на том же ю-тубе сделала вывод, что там до сих пор в провокаторах националисты-фашисты Тягнибоковцы. Но это лично мое мнение.

Цитата Патріот ()
Тут ти любий друже не зовсім правий, в прочім як і в усьому остальному, якщо я схотів собі мобільний телефон це не означає що я повинен вивчити історію появи телефона і його будову
А условия вступления в экономический союз изучить стоило бы. Например, одним из пунктов есть квота на производство сахара. А если хорошо подумать, то наши заводы только работать начинают на это самое производство сахара. И дай Бог, чтобы производство своего стратегического запаса сахара только вырастало, а не прекращалось.

Потом, еще условие для фермеров-животноводов и птицеводов по условиям содержания - там условия такие, что хоть сам живи. Но согласно этим условиям у нас сразу должны закрыться птицефабрики и фермерские хозяйства. Условия не соответствующие - нет определенных квадратов на каждую курицу, свободы передвижения, животные перед забоем не должны нервничать и прочее, что узаконили правозащитники животных в Европе. Ну, это далеко не все. Но у нас яйца сразу становятся золотыми, потому что стоить будут по европейским ценами и поставляться из Европы, пока наши не проведут соответствующие реконструкции и все такое. Молочка тоже станет по цене золота - наши фермы, условия содержания скота, и все оборудование не соответствует европейским нормам, уж про производство говорить нечего.

Выводы - самые первые продукты, самые востребованные, станут безбожно дорогими. А безработица увеличится, потому что те предприятия,, что сейчас работают, станут совсем - несоответствие нормам ЕЭС.

Я читала только часть требований по вступлению в экономический союз и они мне не понравились.

А если еще ко всему, что я написала, тому немногому, что беспокоит и есть причиной фермерских бунтов в Европе, добавить их требование по отмене социальных выплат, то это больше похоже на геноцид против Украины.

У нас много выплат, в том числе и пособия по уходу за детьми, являются большим бременем для бюджета. Вернее, когда обещали эти выплаты в оранжевую революцию, то их платить было не из чего. Юля набрала долгов, чтобы выплачивать обещанное. А сейчас МВФ шиш вместо кредита даст. А платить нечем даже пенсии. Бюджет трещит по швам. МВФ предложил кредит, но на таких каббальных условиях, что пусть они его себе на похорон оставят :).

Додано (13.01.2014, 21:35)
---------------------------------------------

Цитата grantand ()
Мне кажется что у оппозиции интерес к революции был гораздо больше.

Моя сестренка, к стати, тоже из Александровки, в команде у Юли. Они летом хотели сделать революцию (это как раз информация из первоисточника). Тогда по всей Украине они активно шумели недели две, только никто не двинулся с места. А потом резко притихли с революцией. И я так думаю, что Юля, не глупая женщина во всех отношениях, сказала более конкретное время, а главное, более подходящее, для революции. Но в планах летней революции было свержение действующей власти и конечная цель - Юля-президент. Ну, а кто в какой области Украины будет царствовать  - уже все разделили и поделили.

И меня тошнит от всей политики. Один - фашист, второй - бандит из Киевской группировки, третьи уже царювали, и нарулили, что жесть.  И сейчас толкают Украину в пропасть. Нам бы тоже закон, чтобы запрещал политикам, депутатам и т.д иметь недвижимость за границей. И их родственникам желательно :).  Чтоб не было такого, что им заплатили, они нарулили и уехали жить за границу.


Повідомлення відредагував Nataliya - Понеділок, 13.01.2014, 21:25

http://transkriber.ucoz.ru/
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 15 | 14:49
Цитата Nataliya ()
А условия вступления в экономический союз изучить стоило бы

А де його почитать можна ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 16 | 16:01
Вот, кстати, видео событий в ночь с 30-го ноября на 1-ое декабря, перед тем как беркут начал разгонять "мирный" митинг. Спасибо Наталье за видео.




Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 17 | 21:58
Цитата Патріот ()
А де його почитать можна ?
На сайте  Верховной рады. Но там поиск работает через "Ж", потому искать придется долго. Я искала долго, пока нашла. Надо было ссылку сохранить, а я сразу не подумала про это.
Но по ходу поиска можно отрывки читать, потому что их там время от времени кто-то комментировал в новостной ленте.

http://transkriber.ucoz.ru/
Bohdanka
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 18 | 03:23

Цитата
Странно наблюдать, что в то время как толпа на майдане требует вступления в
ЕС, Греция же которая в ЕС с 1981 года, в 2010 году обанкротилась и
собирает 100 000-ые революции против ЕС.
Ти правий в тому, що зовсім не розбираєшся в історії ЄС. Справа в тому, що коли Греція підписувала асоціацію, її економічний рівень, і рівень усіх необхідних вимог відповідав європейському. Та справа в тому, що в Греції почалася економічна криза, і уряд був не взмозі виправити ситуацію.  За статутом всі країни ЄС склало антикризовий план і надало фінансову допомогу для його втілення. Але ці гроші, як і всі подальші кредитвиплати пішли не запризначенням і уряд Греції посадив країну в таку дупу, що підірвали економіку країни.
Греція не ставила питання про вихід з ЄС, тому що їй не вигідно, адже вона отримує регулярну фінансову допомогу. Це ЄС поставило питання про виключення Греції, тому що вона стала тягарем.
 Тепер розумієш, що твої слова не мають ніякого стосунку з реальністю?


Повідомлення відредагував Bohdanka - П`ятниця, 17.01.2014, 03:33
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 19 | 17:20
Цитата grantand ()
Вот, кстати, видео событий в ночь с 30-го ноября на 1-ое декабря, перед тем как беркут начал разгонять "мирный" митинг. Спасибо Наталье за видео.

Оце маладці, це тіки в нашій страні може таке буть шо хулігани наваляли беркуту.

Додано (17.01.2014, 17:06)
---------------------------------------------

Цитата Nataliya ()
На сайте Верховной рады. Но там поиск работает через "Ж", потому искать придется долго.

В них уже 23 роки все чере "ж" робиця.

Додано (17.01.2014, 17:13)
---------------------------------------------
grantand, Ти опять в ммм вліз ?

Додано (17.01.2014, 17:20)
---------------------------------------------


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 20 | 20:55
Цитата Патріот ()
Оце маладці, це тіки в нашій страні може таке буть шо хулігани наваляли беркуту.
 
Теперь ты понимаешь, что Беркуту долго не давали разогнать эту толпу "мирных студентов"? И там студентов как раз нет. И хулиганы не простые там. Хулиганы с дубинками не ходят. Это заранее подготовленная бойня-провокация. Зато СМИ какую вонь подняли. Хотя чему удивляться - телеканалы-то частные, имеют своего хозяина или учредителей.

http://transkriber.ucoz.ru/
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 21 | 22:49
Цитата Nataliya ()
Это заранее подготовленная бойня-провокация
1000 % , я тоже бачив по 1+1 як ці шо бюця стоять потом разом з беркутовцями курять.

Додано (17.01.2014, 22:49)
---------------------------------------------


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 22 | 13:33
Короче шановні мої тут навіть нема про шо говорити. Є тільки 2 слова: ВЛАДА і ЖАДОБА. Де є влада там є гроші. Де є жадома там є підступність і так далі. Всі хочуть на нашій країні підзаробить на нас на людях..

Boriska
Шановний
Повідомлень: 535
Репутація: 10
Нагороди: 3

Повідомлення # 23 | 15:17
Я б вирізав більшу половину населення нашої країни. Так як це буде самою правильною "чисткою" нащої нації

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі,
хай за душой нема ні гроша,
нікому з нас не зробиться кепсько -
бо в кожного з нас українська душа!!!
MSbot
Гігант думки
Повідомлень: 1084
Репутація: 31
Нагороди: 22

Повідомлення # 24 | 21:27
Boriska, Ну не треба геть так... просто вигнать їх з країни і відпрвити у заслання от  і все.. )))

Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 25 | 22:53
Цитата MSerega ()
просто вигнать їх з країни і відпрвити у заслання от і все.. )))
Мене виженіть, бажано у Англію або  Германію, а саме краще в Дубай


Повідомлення відредагував Патріот - Понеділок, 20.01.2014, 22:53

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Спілкування » Курілка » Що дасть вступ до Євросоюзу Україні?
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: