Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МММ-2011
МММ-2011
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 151 | 22:57
Ну лічно мені не соромно і лікті не кусаю, якось пополам, 15 тисяч туда-сюда ролі в моєму житті не зіграють, а ти можиш і далі із чистою совістю і пустими карманами сидіть і ругать все на світі. по крайній мєрі в мене совість чиста шо я пробую змінити життя на краще а не сидю і жду коли в україні стане жить харашо.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 152 | 00:02
Патріот, Ніхера собі совість чиста 15 тис проїбать! Це не гордість,-це тупість! Шо саме цікаво, ти все те саме будеш робить те шо й мені побажав. Тільки я не клюнув на авантюру, а ти клюнув..Так шо в кого і чиста совість, так це у мене

Додано (21.06.2012, 00:00)
---------------------------------------------
Патріот, Шановний, великі гроші завжди закріплюються цінними паперами, запам'ятай це..Ви збагатили мавроді, він для цього й робив цю пираміду. Нічого в нашому житті не буве так просто..Це аби наприклад ти вносив вклади в акції якогось виробництва, наприклад газового чи нафтяного, вони б тобі платили відсотки від продукції, і це було б звісно офіційно затвердженно. Там уже не наїбуть так з легкістю..Не буває легких грошей, я думаю тобі давно вже це повинно бути відомо

Додано (21.06.2012, 00:02)
---------------------------------------------
Патріот, І будеш ти і далі ходити на роботу з 8 до 5..І так само будеш матюкати януковича та україну..Геть так самісінько як я..Я звісно ціню твою мужність та віжвагу, але цього разу ти був зовсім сліпий, согласися..


Повідомлення відредагував NAPALM22 - Четвер, 21.06.2012, 00:03

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 153 | 09:08
NAPALM22, Да, ти молодець, канєшно у тебе сама чиста совість, ти самий вумний як вудка, самий багатий і красівий, в тебе все саме краще, і вобще в тебе даже півень несеця, тирипири. Всьо, біжи погуляй.

Додано (21.06.2012, 09:08)
---------------------------------------------

Quote (NAPALM22)
Патріот, Шановний, великі гроші завжди закріплюються цінними паперами, запам'ятай це.

А і кстаті любий друже-фінансіст, хочу тебе поставить в ізвєсность шо в наше время чи є цінні папери з нарисованими картінками чи нема майже однаково, в любому випадку можуть кинуть шо будиш ти потом свої цінні папери замість обоїв клєїть.


Повідомлення відредагував Патріот - Четвер, 21.06.2012, 08:58

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 154 | 20:48
Патріот, Шановний, пропоную закрити цю тему на неопрідільонний термін. В противному випадку я можу тебе лічно познакомити з двома чоловіками які живуть чисто на акціях ще з часів СРСР. До сих пір їх ніхто не кинув, не ходять на роботу з 8 до 5, не матюкають януковича та не клеять обої з акцій..Живуть краще чим мавроді. І при тому на цих процентах з акцій, відкрили кожен свое діло. Все, питання що до МММ пропоную святково та урочисто закрити.


Повідомлення відредагував NAPALM22 - Четвер, 21.06.2012, 20:49

Сегодня подвиг- завтра норма!
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 155 | 21:37
NAPALM22, ти трошки не врахував, мій пристарєлий друже, що акції в наш час нереально купити простому трудязі, який ходе на роботу з 8 до 5+два дні вихідних.
Quote (NAPALM22)
двома чоловіками які живуть чисто на акціях ще з часів СРСР

о! ще з тих далеких часів! а ти про теперішній час наводь приклади.

Quote (Патріот)
Ну лічно мені не соромно і лікті не кусаю, якось пополам, 15 тисяч туда-сюда ролі в моєму житті не зіграють

Патріот, ти то не кусаеш, а от люди, які довірились тобі, як відповідальному і чесному десятнику, кусають. ну і клянуть тебе звісно (хоч ти і не винуватий на справді) за те, що не робиш виплати.

всі остались при своїх думках. ну і на останок добавлю - хочете жити класно, то краще вже вибрати шось більш надійне і стабільне, ніж піраміда і тд. або придумайте свій бізнес, заробіть на ньому. ну і тверезо дивитись на ситуацію тоже не завадить, вмійте визнавать і свої помилки

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 156 | 22:09
Quote (Minerva)
Патріот, ти то не кусаеш, а от люди, які довірились тобі, як відповідальному і чесному десятнику, кусають. ну і клянуть тебе звісно (хоч ти і не винуватий на справді) за те, що не робиш виплати.

Може і клянуть ну в любому випадку їхні вклади повністю не пропадуть, не все звичайно ну по 90% вкладів в мене є чим виплатить.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 157 | 22:48
Патріот,ну це добре, що в тебе хватило розуму не переслати всі гроші комусь вище.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 158 | 22:51
Minerva, ніхто ще не просив, бо я цілих 2 дня пробув дісятніком

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 159 | 14:29
Я повністю піддержую патріота. Хто не ріскує той так і буде робить за копійки з ранку до ночі. Цей ріск був оправданий. Можна було піднять нормально бабла. Хотя я і не одобряю МММ, і я признаю шо це піраміда, чого не признає адмін. Всігда нада ріскувать чимось шоб досягти якогось успіху в цій йобаній жизні

**Отредактировано из-за неудобочитаемости красного текста на зеленом фоне.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 160 | 14:32
Quote (Destroyer)
чого не признає адмін


где это я писал что не признаю что МММ это пирамида?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 161 | 14:37
Quote (Патріот)
півень несеця

не херово сказано
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 162 | 22:43
Destroyer, Согласєн! Но ріскувать тоже нада з умом! Я ж не проти..ну вклади ти 1000 грн..а не лизти в йобані долги і вкласти все до копійки! Тим більше чорним по білому написано шо наїбуть і він прекрасно це знав і осознавав, просто тішив себе фантастичними іллюзіями..Всі люди знають шо ммм це об'їбалово..Тільки за ради цікавості все ж таки туди лізуть..просто одні вкладають по умному, інші як українці


Повідомлення відредагував NAPALM22 - П`ятниця, 22.06.2012, 22:43

Сегодня подвиг- завтра норма!
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 163 | 22:54
Quote (NAPALM22)
ну вклади ти 1000 грн

за штуку даже пывня того шо несеця не купиш. Шоб розбагатить нада куча бабла
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 164 | 22:58
Такс, сьогодні получив гроші завтра понесу вкладать тисяч 10-12. Всетаки не надурили, може пощастить наступного разу.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 165 | 23:09
нада й соби вложить. Ось продам почку и пів печінки і куплю собі остров вместе с кучею негрів і буду царем!!!
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 166 | 08:58
Патріот, А ти казку про бєлого бичка чув? 10-12 тис це мало..продавай усе що маеш..нада тисяч 50 хотя би

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 167 | 19:39
Quote (NAPALM22)
10-12 тис це мало..продавай усе що маеш..нада тисяч 50 хотя би

Нашо ?

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 168 | 20:55
Патріот, Ну шоб уже так точно не обидно було про покращення життя

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 169 | 21:55
А мені і так не обідно.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 170 | 11:09
xvatilo-yma:
ребята, объясните мне, молодой и неопытной козе, каким макаром нация умудряется второй раз про...ться на МММ? это же кому из иностранцев сказать — засмеют. хотя, они и так из нас смеются, потому и живут дольше, чем мы, герои века, славяне без комплексов. о, великий комбинатор Мавроди, поделитесь секретом гипноза? шоб я так жил, господи. смотрю вот в лицо этого человека — чукотский лошара. но КАК? КАК ему это удается?

я уверена, что он вернется и может даже отдаст какие-то деньги, но ведь это же абсурд — вкладывать деньги в пирамиду из воздуха, которая взлетает уже во второй раз. неужели люди верят этому Воланду? блин, у меня реально закрались какие-то мысли, что этот человек — дьявол во плоти. вы его трогали? он вообще отбрасывает тень?

Источник: chaskor.ru

Сегодня подвиг- завтра норма!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 171 | 18:59
Ми така нація. Як писав пушкін "Мєня абманивать нє нада я сам абманивацца рад", ну і соотвєтственно не тільки ми такі.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Xobbit
Читач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Нагороди: 0

Повідомлення # 172 | 11:36
поки живуть наші люди - поки і квітнути лохотрону!!!
піраміди такого типу більше року не живуть. треба самому заробляти, власними силами, а не жити за рахунок когось!
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 173 | 11:54
Quote (Xobbit)
поки живуть наші люди - поки і квітнути лохотрону!!!
піраміди такого типу більше року не живуть. треба самому заробляти, власними силами, а не жити за рахунок когось!


вообще-то живут smile МММ тому пример.

Ага, а еще надо вырезать апендикс себе самому а не пользоваться трудом других людей - хирургов )



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Destroyer
Новачок
Повідомлень: 37
Репутація: -2
Нагороди: 0

Повідомлення # 174 | 13:49
Quote (grantand)
Ага, а еще надо вырезать апендикс себе самому а не пользоваться трудом других людей - хирургов )

Вот это ты правильно сказал. Чесно жить в украине не реально. Здесь жизнь по принципу: наеби ближнего своего ато он тебя наебет и возрадуется
NAPALM22
Оратор
Повідомлень: 198
Репутація: 0
Нагороди: 3

Повідомлення # 175 | 17:58
grantand,
Quote
вообще-то живут МММ тому пример.
Лично я еще ниодного человека не встретил который разбогател с помощью ммм. Только слухи одни..А вот те кто проебался, таких много..
Quote
поки живуть наші люди - поки і квітнути лохотрону!!!
піраміди такого типу більше року не живуть. треба самому заробляти, власними силами, а не жити за рахунок когось!
Вот это правильно сказано..А по поводу апендицита, тебе же врач его естественно бесплатно не отрежет..Это ему плюс а не тебе..И таких случаях человек с апендицитом зависим от врача, а не от своего желания..У нас или зарабатывай головой или руками, или обьебывай..ммм делает точно так же

Сегодня подвиг- завтра норма!
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МММ-2011
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: