Головна Головна
Символіка Символіка
Історія Історія
img Музей
Карта району Карта району
Карта Олександрівки Карта Олександрівки
img Розклад руху поїздів
img Розклад руху автобусів
Школа №1  Школа №1
Школа №3  Школа №3
Бібліотека для дорослих Бібліотека для дорослих
Бібліотека для дітей Бібліотека для дітей
Дошка оголошень Дошка оголошень
Дошка пошани Дошка пошани
Статті  Статті
Олександрівська районна державна адміністрація  Олександірвська РДА
img Форуми
img Радіо (нове|beta)
img Фотоальбом
img Блоги
Нові повідомлення Учасники Правила форума Пошук RSS Юзербари
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МММ-2011
МММ-2011
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 51 | 18:21
Перечитав я все це і по началу було желаніє тоже влізти в драку, потом якось попустило, якшо напалм так протів піраміди то НІКОЛИ не вкладай туда ні копійки, при любих обставинах, це буде так сказать підтвердження твоєї позиції, а на щот "розвалиця" то і я думаю чого воно должно розвалюваця... пенсійний фонд же не розвалився досі і доллар тоже 100 год ходе.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 52 | 21:00
Патріот, Оце зрівняв! Ти знаєш, налогова і воєнкомат це теж ніколи не пропаде! Це прівнянню не підлягає. А я можливо і вкладу щось. Але з умом и реальними міркуваннями. І то ще подумаю. Я ж не геть категорично проти ммм. ти прочитай спочатку. я сказав шо воно функціонуе, але не довго буде, не так як ти цього бажаєш. а буде так як це потрібно

Додано (20.04.2012, 20:50)
---------------------------------------------
grantand, миллиард лет! ты смешной! год, максимум три. мавроди лично сам предсказывал 10, но возможно 30. Это его слова. но это все бред

Додано (20.04.2012, 20:53)
---------------------------------------------
grantand, я еще никого не видел чтоб купили машину или квартиру как ты сказал. больше людей верят в это как лохотрон, статистика. Я причин тоже не вижу особо ее распада. но они будут тогда, когда это надо будет определенным людям..или кризис. ты сам впервую очередь кинешся все обнулять в таких случаях

Додано (20.04.2012, 20:56)
---------------------------------------------
Патріот, І я, шановний, не проти піраміди. Просто я білше реаліст, чим фанатик! Спробувати можна, чисто так, раді азарту! А тобі совітую не кричати на весь світ шо прям усе буде круто, ти спочатку зніми те шо запланірував, можливо я до твоїх міркувань віднесуь більш серйозніше потім

Додано (20.04.2012, 21:00)
---------------------------------------------
Патріот,

Quote
якшо напалм так протів піраміди то НІКОЛИ не вкладай туда ні копійки, при любих обставинах, це буде так сказать підтвердження твоєї позиції
Оце вєчний твій отвєт, обично як показала уже практіка, ти в 99% неправ, або сам незнаєш шо воно таке. А коли незнаєш шо вдіять, предлагаєш безтолтовий спор, вмєсто того щоб логічно подумати
Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 53 | 21:44
ви всі читали Жовті Правила. там один з пунктів цілком понятний і ясний -"Участвуя в ней, вы крайне рискуете и можете потерять в любой момент все свои деньги. Не забывайте об этом!" тобто, це фортуна, гра свого роду. от чого можна потерять все, коли ВСЕ так класно?думаю, однозначно мае буть якийсь подвох. ну надіюсь, що бліжайші півроку нічого погано не трапиться.
іще одне, що мене насторожило спочатку: "Не создаю ошибочных представлений, что вы здесь можете быстро обогатиться. (Наоборот, потеряете всё на хрен!! :-))" це ж сам творець написав, шоб не було до нього ніяких притензій. чого так? ясно ж написано, що більша вірогідність все потєрять, чим обагатиться получаться.

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 54 | 21:53
Quote (NAPALM15)
Оце вєчний твій отвєт, обично як показала уже практіка, ти в 99% неправ, або сам незнаєш шо воно таке. А коли незнаєш шо вдіять, предлагаєш безтолтовий спор, вмєсто того щоб логічно подумати

Як недавно показала практіка коли ми в аські вели дибати про стандарт віщання цифрового ТБ, коли ти доказував шо у нас віщаєця ДВБ-Т а я казав шо ДВБ-Т2 то після трьохднєвних тяжолих боїв я наконєцто убідив тебе шо ти був неправ.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 55 | 22:41
Патріот, Розмова була не така. Я мав на увазі те, який стандарт більш доступніший був би для нашого населення.. а не те шо тобі там насовітували...

Додано (20.04.2012, 22:33)
---------------------------------------------
Патріот, І я був прав. І ти мене не убідив

Додано (20.04.2012, 22:41)
---------------------------------------------
Minerva, Так творець непрімєтно і цілком законно страхує свою жопу. Тіпа вийде сухеньким із води, ну тіпа як і колись зробив. Подвох канєшно є. Він цілком видимий для всих, окрім двох чоловік, не буду тикать пальцями

Minerva
Гігант думки
Повідомлень: 886
Репутація: 10
Нагороди: 14

Повідомлення # 56 | 22:41
Патріот, NAPALM15, ви шось уже полізли не в ті дєбрі. добре, шо спілкуетесь тільки в мережі, ато в реалі мабуть уже дішло б діло до бійки
МОЖЕ хватить переливать тут з пустого в порожне?всі все одно при своїх думках остались

я женщина творческая - хочу творю, хочу вытворяю!
Nataliya
Моцк :)
Повідомлень: 224
Репутація: 2
Нагороди: 3

Повідомлення # 57 | 22:42
Quote (grantand)
И еще, если Мавроди в 94-м украл деньги и его еще при этом и поймали то почему же власть не забрала деньги и не раздала их обманутым вкладчикам?

Очень здравая мысль. Именно об этом и умолчали власти в 94.

http://transkriber.ucoz.ru/
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 58 | 22:42
Quote (Minerva)
іще одне, що мене насторожило спочатку: "Не создаю ошибочных представлений, что вы здесь можете быстро обогатиться. (Наоборот, потеряете всё на хрен!! :-))" це ж сам творець написав, шоб не було до нього ніяких притензій. чого так? ясно ж написано, що більша вірогідність все потєрять, чим обагатиться получаться.


Почему насторожило? Везде в любой пирамиде, будь-то банк или пенсионный фонд, вероятность потерять всегда больше чем обогатиться. Взять тот же пенсионный, каковы гарантии что ты доживешь до 65 лет? Никаких. Но процент в пенсионный платиться всеравно. Разница в пенсионном и МММ-2011 в том, что в МММ тебя честно предупреждают, а отличии от первого.

Quote (NAPALM15)
миллиард лет! ты смешной! год, максимум три. мавроди лично сам предсказывал 10, но возможно 30. Это его слова. но это все бред


Это твое личное мнение и оно для меня такое же смешное как и мое мнение для тебя. Да, я считаю что пирамида просуществует миллиард лет, и не вижу от тебя ни одного аргумента почему этого не может быть. Мавроди никогда не утверждал что пирамида просуществует максимум 10 или 30 лет, он может допускать такие сроки но ни в коему случае не утверждать потому, что опять повторюсь, никто не может знать когда все это начнет рушиться.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 59 | 22:43
Quote (NAPALM15)
Подвох канєшно є.


в чем подвох? Давай конкретно факты, аргументы...где он подвох этот? Где обман? Даже если представить что пирамида сегодня рухнула, в чем обман? В чем подвох?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 60 | 22:47
Nataliya, а вы сами принимаете участие в МММ-2011 ?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 61 | 22:52
grantand, Блин, ты толи прикалываеся, толи зомбировался уже..ты сам реально раскинь карты, полюбом крайний человек остается при ноле как не крути. палка двох концов. да почитай ты вконце концов отзывы за ммм. Их полным полно в инете. докажи ты хоть один аргумент что пирамида будет вечно. да не будет такого никогда при всем желании даже. Это все просто игра до поры до времени. то что ты снял 3000 тыс это не аргумент. Это ты раз второй третий снимешь..потом хоть бы удалось вклад забрать.

Додано (20.04.2012, 22:52)
---------------------------------------------
Nataliya, Полностью поддерживаю! И почему даже если например мавроди признали в раскрадании денег в больших суммах, дали ему только 4,5 года. из которых 4 он просто отсидел в кпз...просто так надо было..было так выгодно

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 62 | 22:53
NAPALM15, в общем у тебя нету ни одного аргумента почему она рухнет в ближайший год, два, три и т.д.. Собственно как и у всех этих так называемых экспертов.

Мой аргумент таков, поскольку нету никаких аргументированных доводов о том что пирамида рухнет, значит она еще простоит миллиард лет.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 63 | 22:53
Напалм. З тобою тяжко спорить, то ти одне розказуїш то геть друге. У нас в україні зокрема в Камянкі з 1 листопада 2011 року почалось віщаніє цифрового ТВ в форматі ДВБ-Т2.
Даю кусочок переписки хай народ розбиреця хто правий а хто нє.

Napalm (23:11:37 4/02/2012)
т2 це геть точно не для України

Napalm (23:12:48 4/02/2012)
якшо т2 и буде в Україні то це через год 10 не раньше

Пионер (23:13:15 4/02/2012)
воно не в нас а по всій україні в один день началось 1 листопада

Napalm (23:13:27 4/02/2012)
ти почитай шо таке т2..та до нас ци технологии ше толком тики доходять..а в Україну то вообще ше не скоро

Napalm (23:17:37 4/02/2012)
двб-т це общий стандарт для украини восновном..т2 тики пару краин пидтримують зараз..в яких розвинуть hdmi

бла-бла-бла

Napalm (23:10:03 5/02/2012)
та правильно..иде то т2..але безтолково все це

Я скопірував вкратце, початок і кінець. Він уже согласився зо мною шо Т2 ну всеодно пробує доказать шо він правий.


Повідомлення відредагував Патріот - П`ятниця, 20.04.2012, 22:57

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 64 | 22:54
grantand, Подвох даже в том. что если пирамида сегодня рухнула, ты в лучшем случае просто заберешь свой вклад..и все.. а процентикам помашешь ручкой. впринципе для этого и пирамида создается. до такого определенного момента
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 65 | 22:56
Quote (NAPALM15)
Полностью поддерживаю! И почему даже если например мавроди признали в раскрадании денег в больших суммах, дали ему только 4,5 года. из которых 4 он просто отсидел в кпз...просто так надо было..было так выгодно


Его засудили за неуплату налогов, а не за разворовывание денег. А налоги с чего ему платить, с пирамиды? Тоесть по логике государства получается что МММ-94 была законным источником доходов? Так с чем же они борятся?

Да посадили его потому, что боялись его, вот и все. А деньги своровали. Именно в тот период и возникла куча разных олигархов.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 66 | 22:59
Quote (NAPALM15)
Подвох даже в том. что если пирамида сегодня рухнула, ты в лучшем случае просто заберешь свой вклад..и все.. а процентикам помашешь ручкой. впринципе для этого и пирамида создается. до такого определенного момента


И что? В сотый раз красным по желтому всем говориться вот тут http://sergey-mavrodi.com/pravila/, что, цитирую кусочек:

"Это финансовая пирамида!
Это финансовая пирамида!
Это финансовая пирамида!

Участвуя в ней, вы крайне рискуете и можете потерять в любой момент все свои деньги. Не забывайте об этом! Нет никаких вложений! Никакой предпринимательской деятельности!
Нет никаких операций с ценными бумагами, никаких отношений с профессиональными участниками рынка ценных бумаг, никаких ценных бумаг вы не приобретаете!
Пирамида! пирамида! пирамида!
Предыдущим выплачивается только за счёт последующих!
Никаких иных источников дохода здесь НЕ-Е-ЕТ!!! Нет, нет и нет!
И быть не может. В принципе. Во веки веков. Аминь. Ну, усвоили? :-))

Я не даю вам никаких ни гарантий, ни обещаний. Ни в явной, ни в скрытой форме.
"

так в чем подвох? Где тут кого обманывают?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 67 | 23:02
grantand, Хорошо, назови свой аргумент по поводу вечной жизни ммм. интересно будет послушать
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 68 | 23:04
NAPALM15, я тебе уже его несколько раз называл. Процитирую еще раз:

"Мой аргумент таков, поскольку нету никаких аргументированных доводов о том что пирамида рухнет, значит она еще простоит миллиард лет. ".

Поскольку никто не может опровергнуть или доказать обратное, значит мой аргумент имеет место быть.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 69 | 23:07
grantand,
Quote
Предыдущим выплачивается только за счёт последующих!
Во во во..вот тебе и ответ и аргумент и все в одном лице..поледний чел остается впроебе..то о чем тебе говорю

Додано (20.04.2012, 23:07)
---------------------------------------------
grantand, Антон, давай так. хватит уже мутить воду. Через год вернемся к этой теме. я думаю все станет ясней

grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 70 | 23:11
NAPALM15, ну во-первых он останется в проебе только если пирамида рухнет. А она по моему мнению простоит миллиард лет. Но даже если допустить что она рухнет сегодня, то да, последний чел остается в проёбе и что? Его об это честно предупредили. Так в чем подвох? В чем обман?



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 71 | 23:11
NAPALM15,
Quote (NAPALM15)
Антон, давай так. хватит уже мутить воду. Через год вернемся к этой теме. я думаю все станет ясней


окей :-) Если что, обращайся, помогу разобраться и вложиться :-)



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 72 | 23:12
Лічно я думаю шо МММ це піраміда якої ще світ не бачив ніколи то говорить коли шо розрушиця і чи вобще розрушиця ранувато.

Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
NAPALM15
Новачок
Повідомлень: 53
Репутація: -4
Нагороди: 0
Рівень зауважень

Повідомлення # 73 | 23:33
grantand,
Quote
Єдина неувязка не влаштовує мене десятнік, Антоша наче хороша людина але не компетентна до кінця, мало зявляєця в мережі (як у новичка у мене купа вопросів ну приходиця держать їх при собі) і довго проводить гроші. Я недавно тільки начав вкладувать а вже несу неоправдані збитки і недополучений прибуток (150грн карточка яку можна було не робить і 2000 повівся на акцію якої вже нема).Так що я перейду до другого дестника.


Что то смотрю патриоту ты уже помог
grantand
Гуру
Повідомлень: 1815
Репутація: 24
Нагороди: 22

Повідомлення # 74 | 23:42
NAPALM15, я не десятник, я только учусь. А помогу чем смогу. Дальше ты уже сам будешь решать к какому десятнику идти и куда вступать.



Важно: Награды, подарки и репутация

Немного о безопасности на форуме

Кто людям помогает, тот тратит время зря. Хорошими делами прославиться нельзя.
Патріот
Шановний
Повідомлень: 645
Репутація: 4
Нагороди: 8

Повідомлення # 75 | 14:22
А де реклама МММвверху сайта ділась ?

Додано (28.04.2012, 14:22)
---------------------------------------------
Бачу вкладників багато ану розказуйте хто шо зняв а хто пожаднічав і дальше все лежить? Я пожаднічав і оставлю до кінця літа а потом оттопирюсь на всі гроші десь в єгипті.


Внимание (!) сообщение заговорено.
модерирование данного сообщения приведёт к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям
Форум Олександрівки Кіровоградської області » Люди » Взаємовідносини » МММ-2011
Пошук:
Вверх
© Інтернет-портал "Олександрівка.ІНФО". Олександрівка Кіровоградської області.
При використанні будь-якого матеріалу посилання на сайт обов'язкове
Адмінстрація не несе відповідальність за зміст статтей/новин а тим більше за комментарі до них.

Сайт створено в 2007 році. Всі права на сайт та матеріали що розміщуються на ньому належать українському народові.

Без ГМО.
Використовуються технології uCoz
» Обмін посиланнями
» Реклама на сайті
» Зворотній зв`язок

» Гостьова книга

Ми в соц. мережах: